Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4291/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi,nagyon remélem sikerült most neked :)))

13.Dpo-n vagyok,de lement reggel a hő,amúgy pecsételés van...már ha azt a világosbarna és rózsaszin maszatot annak lehet nevezni,azt is csak akkor látom,onnan tudom mert feltettem egy tampont.Egyszerűen nem akar megjönni,csak nekem ilyen korábban nem volt mindig szépen rendesen piros vérrel megjött.Fúúú,ettől készülök ki.Arr gondoltam ez a Duphaston mellékhatása,de azt már tegnap nem vettem be hogy meg tudjon jönni...nem tudom lányok holnap történni kell valaminek.De babát biztos hogy nem várok,ilyen hővel....?Képtelenség.Puszi Livi

2013. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4292/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Annyira cukor!!!!!!!!!!! Vallási előítéletek nélkül nézzétek, de az csak egy pillanat :-)

Én is akarok ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Irszi

2013. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4293/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi én már alig bírom,kezdem feladni mert nem érzem hogy sikerült volna:(((

Nagyon jó ez a video:))))

Puszi

Évi

2013. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4294/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Nagyon mérges vagyok ...írtam es elveszett
2013. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4295/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Szóval ne adjatok fel mert van remény! !!!

Irszi nagyon tetszik , h leirod a fejlemenyeket! A video csoda jó es nagyon helyes a par benne ;-)

Encsi sajnos nem tudok semmit az inszemrol, de a lányok tuti tudnak segiteni!

Kriszti kérlek csak pozitívan !!!! Veled vagyunk mindannyian ♡

Meli csak igy tovább ilyen pozitívan ha elesunk szépen leporoljuk magunkat es megyunk tovább! !!!

Lilla mi tutira egy napon vagyunk erzel valamit ??? Nálam csak vizenyos folyas van néha es ma voltunk is együtt Atival de majdnem le lettem ba....va mert nem szóltam, h most kell lepedot gyurni na de tanultam *-*

Livi kitartas drága csak jó lesz minden hidd el! !!

Oh Gina ugye kapunk fotokat? ?? Pihenj sokat!

Evi nehogy feladd! !! Tudod itt mindenki babas lesz! !!!!!

Oh a kérdésem szerintetek hogy /mit érdemes csinalnom a konditeremben? ???

Millió. .....~ puszika nektek! !!

2013. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4296/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Drukkolok lányok mindenkinek:)

Jönnek szépen a pozi tesztek:)

Irszikém!

Nagyon drukkolok,jo jelek ezek:))

Már jobban vagyok valamennyire,csak én meg a mensimmel kinlodok,most jött meg elöször,de borzalmas....

Krisztikém,fel a fejjel,engedd el a kiskutyádat és békélj meg magaddal,koncentrálj a babódra:)

Nem sorolok neveket lányok,mert nem mindig vagyok tisztába azzal hogy ki hol is tart:)

De folyamatosan olvaslak benneteket és ha van véleményem akkor irok is:)

Tegnapi friss kép Liliről:))

[link]

Vegyetek mintát és hajrá:)

Kini!Szoritok nagyon,lassan kezedben tarthatod a kis hercegnődet:)))

Szilvi

2013. máj. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4297/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok,

Juj de gyönyörű kis csajszi Lilike:-), teljesen odavagyok tőle.:-)Milyen szépek a szemei.:-9

Kicciri igen mi egy napon vagyunk. 20.cn.:-) Én nem érzek semmit, picit fáj a mellem, de az ovu után mindig szokott, ennyi. Semmi hasfájás, vagy ilyesmi, a hőm 37,2 volt ma reggel, az ilyenkor jó jel:)

Krisztike erőt kívánok neked, hogy túl tudj lépni ezen a nehéz időszakon:((

Valaki kérdezte az inszemet, én is azt szeretnék, mert elfogyott a türelmem, de mivel annyira nem sürgős a dolog, a SOTE repr osztályára jelentkeztem be. jún 4-ére van időpontunk. Ez TB által támogatott, de a gyógyszereket ki kell fizetni, talán maga a beavatkozás ingyenes. Majd írok, ha megtudok valamit.

Gina örülök, hogy minden rendben, és hogy elérted a kritikus 12.hetet, vigyázz magadra :-)

Jó hétvégét Mindenkinek.

2013. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4298/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ha most nem sikerül mi is megyünk inszemre.

Lilike egy nagyon szép kisbaba:) azok a szemek...SZEGÉNY PASIK :))))

Szurkolok mindenkinek.Szép napot lányok.

Évi

2013. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4299/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi bízz magadban, amíg nem jön meg van remény, ne keseredj el, az SDT (remélem jól írtam) milyen lett? Van már eredményed? Nekem is lesz ilyen vizsgálat szerintem, ez még nem volt, és az a másik sem, amikor azt nézik, hogy a méhnyak nyákja megöli-e szegény legénykéket.

Majd a SOTE-n megcsinálják.

Jó a videó Irszi:-) Te mikor is tesztelsz?

2013. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4300/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lili

Sajna még nem tudom,mert a szuri miatt meg is feledkeztem róla,de hétfőn mindenképpen felhívom őket.Ha ez jó akkor nézik meg termelek e ellenanyagot vagy sem,meg persze ha nem sikerül.Tegnap is volt egy kis szép kislány bent az osztályunkon és képzeljétek az édesanyja be se jött hozzá.alig 5 hónapos alultáplált szegénykém:((

Amikor az ölembe vettem és a karomra fektettem a kis drágát,ahogy hallotta a szívemet el is aludt.Olyan kis cuki baba.El is sírtam magam,hogy én mikor leszek már IGAZI anyuka,mert az ilyen gyerekeknek mindig a kolléganőmék azt mondják ne sírj jön mindjárt az anyukád :) (rám szokták ezt mondani)

Évi

2013. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!