Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4341/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm mindenkinek hogy ilyen aranyosak vagytok :) 2 napja pecsételek barnát,igaz ma nem vettem már be aa duphastont,mert azt hittem megjön rendesen de nem.

Kolléganőim atzt mondják még nem biztos,hogy nem sikerült,mert pl.akivel dolgoztam azt mondta neki is ilyen barnás vmi volt a terhességeinél.H

2013. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4342/9202 anonim ***** válasza:

Ha szerdáig nem jön meg rendesen akkor tesztelek,de holnap lehet reggel felhívom még a dokibácsit hogy mit mondd.

Hajrá lányok már kicsit jobb a kedvem bár mi is van.Kibabáztam magamat most este itt a munkahelyen :)Van egy kis cuki kislány:)

Évi

2013. máj. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4343/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem nem lehet h.kesobb mutatja ki rendeses?De komolyan!!Azert azok a halvany csikok valamik es nem semmik!!Azt te is tudod!Nagyon drukkolok neked h.megis baba legyen csak meg keves a hcg.Evi drukk tovabbra is ha nem rendes a mensid akkor meg sikrulhetett!:-)Tegnap voltam a dokibacsimnal:-)) irattam metformint es felirta megint a clostit :-):-\ egyik szemem sir a masik nevet.Konnyebb gyorsabb ciklus lesz majd es peteeres tuti meg minden de jaj de fog fajni a hasam a petefeszkeim.Legutobb nagyon megszenvedtem a tuszoimmel sztem tulstimulalhatott mert naon feszitettek :-\ hat de ki fogom birni.Beszeltunk rola h.osszel szeretnem a lapart amit nagyon helyeselt ugyis most az a velemenye h.hagyjuk meg hatha osszejon addig.Van ra azert esely persze remelem nem zarodott vissza a jobb petevezetom meg es tenyleg van egy kis esely.Kicciri boldog szulinapot majd a Parodnak!Unnepeljetek :-)Nekem kb 1 het meg a mensiig.Semmi nincs ami mas lenne ebben a ciklusban.Remelem nem szorakoztat majd megint es megjon idoben.Puszikak!Irszi az se baj ha most leszunk babasak!:-)))
2013. máj. 28. 07:36
 4344/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Vica vagyok!


Irszi milyen teszttel teszteltél? Én akkor is azt mondom hogy a csík nem magától rózsaszín.

Próbáld ki a facelle tesztet, rossmannba lehet kapni és csak 399 ft, és nagyon megbízható, azon időn belül látni fogod szépen a csíkod. Ha holnap nem jön meg lőjj el egyet oké???

Lilla, milyen a görbéd?

Én ma reggel még a biztonság kedvéért előttem az utolsó tesztem is a fiókból, valami expect nevű kupakos, az is szép két csíkos, úgyhogy tuti babucikám van:)) Remélem ma már sikerül elérnem az orvost. Már számolom a napokat visszafelé, mert már olyan jó lenne otthon lenni de olyan jó, egyre fáradtabb vagyok, reggel indulás előtt valamit rágnom kell, különben úgy érzem hogy hányingerem lesz:)

2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4345/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nekem még mindig nem jött meg... már olyan ideges vagyok...:@ jövőhét kedden megyek vissza a dokihoz, de szerintem akkor már felírja a gyógyszert ami meghozza a mensimet. Vagy egy cisztát fog találni. Mert tavaly is ez volt... akkor késett ennyit mikor 6 centis cisztám lett. El sem hiszem,hogy több mint 3 hete késik... jövőhéten meg már a következő ciklusomnak kéne jönnie... Irszi nagyon drukkolok neked.:) Nagyon megérdemelnéd már a kicsi csöppséget.:) Nektek is drukkolok csajok!!


Encsi.

2013. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4346/9202 anonim ***** válasza:

És azt elfelejtettem írni,hogy még mindig olyan bő átlátszó, csúszós folyásom van, mint még soha!! Ezt sem értem...


Encsi.

2013. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4347/9202 anonim ***** válasza:

Encsi én a closylbegittől voltam így hogy cisztát növesztettem és kerek 2 hónapra jött meg.Most meg az előző hónaphoz képest 3 nappal később de,ez pont jó lenne ha nem tudnám hogy ahhoz meg hamar jött amit az uh mutatott és az injekció csinált:((nem működök jól.Semmire se úgy reagálok ahogy kéne:(Most is pecsételgetek,reggel már pirosabb volt.Várok holnapig.

Sziasztok

Vica olyan jó neked:))) Örülök a boldogságodnak :))

Évi

2013. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4348/9202 anonim ***** válasza:
71%

Évi én is szedtem múlt hónapban a Clostit, de akkor az orvos miért nem látta két hete,hogy cisztám van... csak 10mm-es nyálkahártyát látott.. Lehet azóta lett cisztám. Én már tudom, de egyértelműen cisztára gondolok. A pecsételés az általában jó jel. De egyébként az én nagymamám, meg anyukám a terhességük alatt kb. 3-4 hónapig véreztek, jó nem annyira mint általában, de azért minden hónapban jelentkezett..:) Szóval erre én nem adok,hogy megjön..:)


Encsi.

2013. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4349/9202 anonim ***** válasza:
71%

Igen ilyet én is hallottam hogy volt akinek megvolt üpl.kolléganőmnek,a másik pedig barnásan pecsételt mint én most.Érdekes ez a női szervezet,de nagyon.Lehet hogy cisztád lett.Ezek sajnos jönnek hívatlanul is pedig jó lenne már helyettük egy kis baba:)

Nekem is ez a pecsételés elég furcsa.Holnapig ha nem indul be reggel csinálok egy uccsó tesztet,mert a szuri miatt pontosan tudom csak holnap kellett volna megjönnie.Na pont ezaz amit nem értek hogy miért hamarabb???

Évi

2013. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4350/9202 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok Vica vagyok!

Sikerült beszélni a doktor bácsival mondtam neki hogy azért hívom mert 1,5 hete pozitív a tesztem, és azt mondta húú az nagyon jó, és minél hamarabb menjek hozzá, úgyhogy csütörtök 12:30-ra kaptam időpontot, 2 nap és látom a mi kis drágánkat:))))))

Évi csináld meg a tesztet ha továbbra is barnázol. Egyébként nekem az utro mellett a múlt hónapban szépen megjött, nem is késett! Drukkolok!!!!

2013. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!