Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4381/9202 anonim ***** válasza:
64%

Gyors bekukkantottam Lányok:


Nincs még baba, semmi jele, hogy egyáltalán valaha is elindulna a mi kislányunk. Minél közelebb van a kiírt időpont, annál kevésbé tudom elképzelni hogyan/mikor fog elindulni a szülés!

Jó a közérzetem, de ma olyan kedvetlen vagyok :(

Biztos az időjárás, mert heti egyszer azért elő szokott fordulni mostanában... :(


Legyetek nagyon jók és babásodjatok! Mindenkinek eljön az ideje, ezt SOHA NE FELEJTSÉTEK EL!!!


K.

2013. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4382/9202 anonim ***** válasza:
64%

Azta Kini,drukkolok nagyon:))

Lili nekem sem akart kijönni,de előbb utóbb muszáj neki,mindig azt mondták a kórházba nekem,ne izguljak,olyan még nem volt hogy bennt maradt volna:)

Türelem és drukkolok:)

Ügyes legyél!!!!!:)

Szilvi

2013. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4383/9202 anonim ***** válasza:
64%

Szurkolok Kini:) ügyesek lesztek.puszi

Évi

2013. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4384/9202 anonim ***** válasza:
64%

Ó Kinikém, olyan sokat gondolunk ám rátok!!!!!!!!!!!! :-)

Nagyon jó hogy írtál!

Sokszor írjuk, hogy vajon mi lehet Kinivel és Kíra hercegnőjével, kibújt-e már, vagy még élvezi a pocaklétet! :-)

Szépséges, könnyű szülést és születést kívánok, úgy, ahogyan a legszebb álmaidban elképzelted!!!!

Ahogy tudsz, azonnal írj nekünk, és már rettenetesen várjuk a képet a szépséges -csodagyönyörű Kíra kisasszonyról!!!! Irszi


Csajócák, olyan édik vagytok! Szilviké, örülök hogy visszatért a humorérzéked! :-)

Egyébként ma vagyok a 28. ciklusnapon, de ne felejtsd el, a 26.-ig Utróztam, szóval szerintem az Utró nem engedte megjönni.

Kriszti, a jó életbe, nem lesz ősszel semmiféle lapar, meglátod!

Vica megy a drukk, várunk a fejleményekkel! És persze hogy a méhedben van!!!!!!!!!!!!! :-) Jajj, olyan izgi, pár hónap múlva lehet izgulni hogy kisfiú-e vagy kislány!!!! :-)

Gitta, Gina, hogy vagytok?

MElikém, nagy a csend. Tessék menni lombikozni!

Képzeljétek, van egy ismerősöm, hétfőn volt vérvételen az első lombik után, nekik sem sikerült sajnos.

Tuti direkt úgy csinálják lányok, hogy az első ne jöjjön össze, úgy több lóvét kapnak. Tuti.

Encsi, mi vagy te, Cupido? Mit nyilazol itt össze -vissza??? :-)

Olyan jót nevettem amikor megláttam. Remélem, egy rettentő szégyenlős kislányt rejtegetnek ezek a tesztek. Kedden mész? Addig meghü...lyülök!!!!

Én nem látom erősebbnek, de valami ilyesmiket tesztelek én is egyfolytában, csak nekem élőben olyan, mint neked képen. Lefotózni halott vállalkozás. Ráadásul nem rózsaszínek, most már biztos.

MA 25-ös Facelle kazettással csináltam, negatív. Időn túl mintha... de ezen látszik a legkevésbé, szóval ezt abszolút negatívnak veszem. A vicc az, hogy még mindig nincs mensi, mára nem vártam. Talán majd holnap megjön, ma már tuti nem. Tegnap is, ma is reggel görcsölt a hasam, déltől semmi a világon.

Évike, veled mi újság? Én úgy örülnék egy kis barnázásnak! :-)

Pénteken nézzünk rá ha addig sem jön meg rendesen. Vicces az a fránya mensi...Grrrrrrrrrrrrrr! :-/

Puszi! Irszi

2013. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4385/9202 anonim ***** válasza:
64%

Irszi,hát azt se tudom örüljek vagy sem....néha jön piros is ha erőlködök,de amúgy nem akar beindulni.A derekam majd leszakad...:((Szerintem megfog jönni csak lassan kínlódik...holnap lehet beszélek a dokival.Ha nem alakul pár nap múlva tesztelek..

Jó éjt Nektek.

Évi

2013. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4386/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Olvaslak ám benneteket,de most nem történik semmi velem,elmúlt a mensi új hónap...ennyi :))Viszont mindenkiért nagyon izgulok.Puszika Livi!
2013. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4387/9202 anonim ***** válasza:
64%

Livi neked is barnazassal kezdodott?Ha igen meddig?

Évi

2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4388/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok. Ez a mai tényleg erősebb mint a tegnapi. És ma olyan szinten rosszul voltam...olyan hányingerem volt, le kellett dőlnöm, mert azt hittem összeesek... Remélem,hogy egy nagyon nagyon szégyenlős baba lesz...:) nem bánnám ha kislány lenne,de egy fiúnak is nagyon örülnék, már mindegy lenne, csak itt lenne...:( :) Drukkolok mindenkinek.:)


Encsi.

2013. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4389/9202 anonim ***** válasza:
64%
Évikém nekem inkább rózsaszin volt.Reménykedjünk hátha te pozit tesztelsz.Szoritok meg Encsiért is. :-) puszi Livi.Ja és 2 napig tartott.
2013. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4390/9202 anonim ***** válasza:
64%

Nekem mar a 4.nap de úgy néz ki kezd beindulni és nagyon faj a derekam:( mar sírtam is annyira görcsösen belenyilal :( 4kor kelek mert megyek dolgozni és este 7re erek haza :( remelem nem lesz semmi baj

évi

2013. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!