Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4401/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez hihetetlen Vica!

Hiszen a legutolsó teszted olyan erős volt!!!


Figyu, nem mért nyálkahártya vastagságot????? Mert ha nem baba, akkor nem vastag a nyálkahártyád.


Sajnos a hatalmas ciszta is okoz full pozitív tesztet. És ez a 2. kép tök olyan, mint egy nagy ciszta.


Mekkora lehet a nyálkahártyád?????


De nem értem, hiszen akkor nem lennének ilyen tüneteid, ha nem lenne baba!


A vérvétel sokat nem fog mondani, ugyanis max. látnak emelkedett hcg-t, amiből nem derül még mindig ki, hogy méhen belül van-e???? vagy méhen kívüli???


Figyu, nem tudnál elmenni valami másik dokihoz? körzetihez? ügyeletre???


több szem többet lát! Lehet, nem látott ez a doki!!!!!!!!


Nézesd már meg magad mással is!


MELI

2013. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4402/9202 anonim ***** válasza:

Vica várj!


Figyu, újra és újra megnéztem a képedet! Figyu, az a kis golyó lehet simán baba a méhedben!!!!!


És amikor nekem volt lombikom, és elidult a baba és beágyazódott, akkor tudod terhességnél óriási nagy sárgatest nő a volt tüsző helyén!


Nekem totál ilyen nagy valami volt a petefészkemben akkor!!!!


Figyu, lehet hogy nincs semmi baj, az ott egy picike petezsák és egy nagy sárgatest van benne, ami táplálja a terhességet :)


Meli

2013. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4403/9202 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyen nem volt. Azt mondta hogy petezsákot már kellene látnia de még azt se lát,semmit. Valami folyadékot látott a hasüregbe, de azt mondta mindkét petefészkem szép.

Komolyan nem hiszem el hogy ez velem történik!

2013. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4404/9202 anonim ***** válasza:

JAJ BOCSÁNAT!!!! TELJESEN FÉLREÉRTETTEM!!!!

BOCSI, MOST LÁTOM, HOGY IRSZI TETTE FEL A KÉPEKET, NE HARI AZT HITTEM, A TIED VICA.

Meli

2013. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4405/9202 anonim ***** válasza:

a hasüregben elvileg már nem kellene folyadéknak lennie, az csak 4-5 napig van ott a tüszőrepedés után, aztán felszívódik.


Figyu, még nyálkahártyát sem látott vastagodni????


DE mit mondott a pozi tesztedre akkor???

2013. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4406/9202 anonim ***** válasza:

Bocs Meli, Vicának tettem fel, hogy lássa, hogy nálam ezt lehetett látni még az elején, ahol ő tart most kb.

Vicuska, mikor teszteltél utoljára pozitívat?????????????

Csinálj még egy tesztet!!!! Mindjárt belinkelek nektek valamit lányok, most olvastam, szegény csajnak 6+4 hetesen azt mondták, nincs ott semmi, biztos elkezdődött de elhalt, és missed abbal fenyegették! 6+4 hetesen!!!!!!!!!!! Aztán 3 nap múlva ugyanaz a doki látott lüktetni egy szivet.... Lányok! Olvassátok el! Vica, Encsi és Évi, nektek kötelező!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Irszi

2013. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4407/9202 anonim ***** válasza:

Itt van, tessék VÉGIG olvasni! Puszi!!!!!!!!!! Irszi


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4408/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ne is mondd Irszi! Kb. 3 hónapja volt egy lány, akinek szintén azt mondták, hogy nem látnak semmit, nincs semmi csak üres petezsák. Én könyörögtem neki, hogy mielőtt missed abra megy, nézesse meg mégegyszer előtte uh-on magát.

Nagyon kértem, mert túl korán nézték még, az 5.héten volt és nem láthattak még babát.


és képzeljétek el, reggel már bekötötték az infúziót neki, hogy abortuszt csinálnak és kérte a dokit, hogy előtte nézze még meg, és csajok dobogott a baba szíve!!!!


Azért nem kell mindent elhinni elsőre a dokiknak!!!!!!!


vica, menj másik dokihoz!!!!


MELI

2013. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4409/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Vica! Az orvosok is tevedhetnek!!! Csinaj tesztet! Menj el ha tudsz másik dokihoz is!!! Veled vagyunk szoritunk!

Szóval Meli mondhatjuk azt, h Krisztivel "pihentek" néha az is kell! Így fog nektek összejönni , de ezt csak halkan sugom meg! ;-)

Evi a legjobb helyen vagy otthon. Pihenj! Szóval mensike az nincs? Irszi mit erzel?

Holnap nálam is kell történnie v nem valaminek *-*

Olvaslak titeket minden órában! Úgy erzem felgyorsultak az események! Több kismami lesz egyszerre ♡♡♡♡

2013. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4410/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica hat komolyan mondom én eztán nem hiszem el hogy miért kell ennyit szenvednie az embernek:( meg azért nincs veszve semmi.szerintem is menj el egy másik dokihoz hátha az latja,és persze várj mert lehet később fog látszani.Igazuk van a csajoknak.Melletted vagyunk.

Kicciri,mar most meg is jött így gorcsolgetek itt is ott is :(

Meli megertelek de én tudom fogtok meg menni lombikra és sikerülni fog.

Évi

2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!