Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4441/9202 anonim ***** válasza:

Jövőhét kedden megyek az orvosomhoz, és akkor gondolom,hogy elküld másnap reggel vérvételre.


Encsi.

2013. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4442/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Vica el sem tudom mondani mennyire örülök:)!!!!!!!!!

Hurrá, hurrá, hurrá megmondtuk!!

Most már ne idegeskedj, jó helyen van a babád meglátod!!

Még nagyon picike. Szerintem még "csak" felritkulás látszódhat, nem?


Évi kérdezted, hogy miért barnázhatunk utro mellet is, nekem a dokim azt mondta, hogy ha nincs baba, akkor az átlag nőnél így indul a menzesz progeszteron pótlás mellett. Gyengén vérzik mert a progi nem engedi normál ütemben leválni a nyálkaháryát. De ha baba van is vérezgethetünk a gyógyszer mellett, szóval nehéz dönteni, hogy akkor most abbahagyjuk-e, vagy sem. Én mindig kitolom és tovább szedem, ha úgy érzem lehet valami.

Én sajnos Utro nélkül is barnázgatok menzesz előtt, az meg ugye progi hiány:(

Most nem szedek gyógyszert, csak a ligetszépeolaj kapszulát, és semmi barna, pedig ilyenkor már szokott sajnos (mensi előtt 2-3 nappal).

De már az előző ciklusom is totál rendben volt ettől a kapszulától, szóval most nem kell idegeskednem az Utro miatt.

A méhpempő állítólag csodaszer, gyönyörűen vastagítja a méhnyálkahártyát, én még nem próbáltam, de tervben van.


Kriszti! hát persze, hogy megy a drukkkk:-) ;-)


Kicciri akkor nálad hamarabb eldől a dolog, mint nálam úgy izgulok érted, mit érzel??

Irszi???

Encsi látom a csíkodat!!

puszi Mindenkinek.

2013. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4443/9202 anonim ***** válasza:
Encsi,mostmár látok valamit rajta,de miért nem vettél eddig digitálisat?Én már kikészültem volna ettől a bizonytalanságtól.A digitális viszont megmondja a tutit és nincs több kérdés,sztem :) Livi voltam
2013. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4444/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Lányok minden nap olvaslak benneteket és mindenkiért nagyon izgulok!

Vica én nem akartam hinni a szememnek,hogy a dokid nem lát semmit, mondtam hogy ekkorát nem csalhat a teszt. Na de most ki potyogtak a könnyeim. Gondolom neked is! Remélem nem bujocskázik a babó és jövöhéten meg találjátok uh-n a pici dobogó szívét vagy legalábba petezsákot! :)


Encsi én is látom a csikot,neked is nagyon drukkolok, aza pici barnázás remélem nem lesz gond!


Évi neked akkor most meg jött vagy nem. Ha igen akkor új hónap új remény!


Irszi reggel óta várom a teszted, hol vagy?


Kriszti,Kicciri, Lilla, Lívia ha jol tudom ti vagytok a soron Irszi után, remélem nektek is lesz két csikos tesztetek!


Meli jó hogy itt vagy velünk, én minden nap gondolok rád,hogy neked is legyen még egy babád, remélem mihamarabb lesz is.


Szilvi a kis Lilike egyszerűen csodaszép.


Kini ti egyben vagytok még? Várjuk Kira babáról a képeket! Könnyü szülést kívánok!


Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis akkor bocsi érte!


Velünk minden rendben, kicsit meg ilyedtem szerdán,mert az endokrinologusom küldte a labor eredményt és a Tsm kicsit alacsonyabb,de felvilágositottak,hogy az Ft4 ha jó akkor nincs gond. Szerencsére az jó. Meg a dokim azt írta,hogy nem szorul kezelésre, 07.03 menjek kontrolra.

Képzeljétek hétfő reggel óta nem hánytam,kezdtem örülni, na de ma reggel vissza tért. :)

Kedden reggel 9re kell mennem uhra,már nagyon várom.

Képzeljétek el mondtuk anyosoméknak,hogy jön a baba és kellemeset csalodtam,mert ök is örülnek. A szüleim ök már tudják az elejétöl,de ök is várják nagyon.

Röviden ennyit. Kedden jövök az eredményekkel.


Szép hétvégét mindenkinek!

Gina

2013. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4445/9202 anonim ***** válasza:

LILLA NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZOD,HÁT IGEN MOST DÖNTSE EL AZ EMBER MI VOLT:((

GINA,IGEN MEGJÖTT TEGNAP RENDESEN,PONT AHOGY A PETEÉRÉSTŐL SZÁMÍTOTT 14NAP VOLT.REMÉLEM MIRE MEGYEK A MEDDŐSÉGIBE ELMÚLIK MERT HÉTFŐN KÉRTEM AZ IDŐPONTOT,HOGY VASÁRNAP MÁR BARNÁZTAM.

BÁR CSAK MÁR MI IS A BABA MIATT HÁNYNÁNK:) ÉS NEM MINT ÉN A GYOMORRONTÁS MIATT.

ENCSI ÉN IS LÁTOK OTT VALAMIT:)

IRSZI MERRE VAGY MÁR???HOL A TESZT???

NA MEGYEK FÜRCSIZNI MERT INDULOK DOLGOZNI,AHOVA REMÉLEM MÁR NEM SOKÁIG KELL MENNI :)(BABA MIATT)

SZÉP ESTÉT NEKTEK ÉS BABÁSODJATOK :))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉVI:D

2013. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4446/9202 anonim ***** válasza:
Én is clostyt szedek ,most volt 3. hónapja.Csak az a baj hogy most voltam uh és 33 mm a tüszőm:( Vajon mitől ?Már 3 éve szeretnénk babát
2013. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4447/9202 anonim ***** válasza:
Brigi akkor sorstársak vagyunk,mi is 3 éve szeretnénk.Hanyadik napon volt 33mm-es? Livi
2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4448/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi a 7.napon
2013. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4449/9202 anonim ***** válasza:
57%
Aztán azt mondta adokim teszteljek ovu tesztel és ha pozitív menjek vissza és inszemináció,ha nem lesz pozitív ovu tesztem akkor megnézzük mit mutat gyógyszer nélkül ,mert ugye most volt meg a 3 hónap és utána szüneteltetni kell....és akkor a 8-9.napon kell mennem Uh-ra.
2013. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4450/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vica gratulálok!!! Teljes szivembol ♡♡♡ van egy újabb kismamink hurrá :D:D:D:D . Várjuk nagyon a további eredményeket!

Encsi megy a drukk nagyon! !

Nos igen nálam előbb derül majd ki. ...nagyon fáj a hasam ha rakezd, elkap az alomkor, de azt annak tudom be,h össze-vissza dolgozom :'(

Nem tudom. .. lehet, de beleélni nem fogom magam. Hátha hosszabb lesz most a két mensike között az idő.

Mindenkinek drukkolok!

Megyek főzni :-P

2013. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!