Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4461/9202 anonim ***** válasza:
51%

Ez eléggé bonyolult, már lassan 4 hete nem jön meg, de ez hosszú sztori, mert közbe volt egy spontán peteérésem május másodikán, aztán azóta ilyen tesztjeim vannak. Ez eddig a legerősebb... Azért köszi szépen.:) Akkor inkább nem reménykedek...


Encsi.

2013. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4462/9202 anonim ***** válasza:
57%
Reménykedni reménykedj ,ne add fel,de azért már 4 hetes késésnél sokkal erősebb csíknak kellene lennie. :(Nagyon szorítok neked:)Hidd el sikerülni fog :)
2013. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4463/9202 anonim ***** válasza:
57%

csajok ,én most csináltam ovu tesztet ,ez pozitívnak számít ??????????

[link]

2013. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4464/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ez már kérlek szépen az,bár nézd meg holnap is és ha ennél erősebb akkor holnap lesz ha gyengébb akkor 24,36 órán belül tüszőrepi van! :)))))Kapd el apát! :)))) Nekem is ilyen szokott lenni,vagy talán egy kicsivel sötétebb.Nemsokára ilyen lesz a terhességi tesztünk is :))))Livi
2013. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4465/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jujj Köszönöm szépen :)Akkor tesztelek még holnap aztán elcsábítom a szerelmem :) ..és bizony bizony nemsokára a terhességi tesztünk lesz ilyen ! :)
2013. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4466/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Köszönöm Encsi.Az eredeti képen mintha lenne vonal! De ha olyan lenne a teszted mint Brigitta ovu tesztje ugye az biztosabb lenne. Sok a lenne tudom :'( nem értem ezt már. ....
2013. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4467/9202 A kérdező kommentje:

Iiiiigeeeeeeeeen!!!!Vicaaa mondtam h.csak pici meg :-)Tudtam en ereztem h.ez lesz!Babas vagy!:-)Mar alig varom h.a dokid meglassa vegre!:-)Jujj de jo!<3Gratula :-):-* Brigi udv a csapatban :-))Babasodj!!!!:-))

Encsikem szegeny nem irigyellek.Majd a vervetel megmondja a tutit drukkolok!!

Drukk a most celegyenesben levoknek!

Irszikem mi ujsag???Gyanus nekem h.nem irsz :-\:-( ha nega lett ne adj Isten a teszted akkor is gyere a hirekkel tukon ulunk.Annyira nagyon szeretnem ha azt irnad h.pozi lett hogy nagyon!!!Lecccci lecci legyen pozi a teszted!!!!!Annyira megerdemled mar te is Draga!!<3<3<3Szilvus Lilikenek nagy es puha olelest es sok pici puszit kuldok :-))Imadom a mi elso Kishercegnonket :-D

2013. máj. 31. 19:04
 4468/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Vica, megmondtam!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jujj de izgi!

Encsi, ugyanez lesz nálad is, ne izgulj!

A kedd már nem olyan vészes....

Brigi, üdv nálunk! Nekem ilyen csíknál pozi az ovutesztem! Én ilyenkor szoktam 24, és 48 óra múlva (kb) szexelni, nekünk így mondta a doki.

De ha erősödne, akkor onantól számold. Akkor pozi, amikor a legerősebb a vonal!

Lányok.... Íme a reggeli tesztem:

[link]

Legalább már le lehetett fotózni, viszont délután egy körül kezdtem barnázni:-((((((((((

Vettem digi tesztet, reggel lövöm el! Ha pozitív, igyekszem még reggel megírni, de 8- kb. 4-ig melóznom kell. Most van nálunk a gyereknap :-(((((((((((

Hát, szívesebben feküdnék a barnázás miatt; és erősen gondolkodom hogy mi a túrót találjak ki, de muszáj lenne bemenni, nem bírják a többiek...:-((((

Ha pozi, kell egy indok a barnázás miatt!!!!!!!!!! Segítsetek kitalálni valamit!!!!!!!!! Durva kéne.....

Szóval délután alig volt, csak épp maszat. A papíron sötét rózsaszínes, a betéten viszont abszolút barna.

Úgy egy órája tök sok, de ugyanúgy barna. Nekem sohasem volt még ilyen, nem hiszem hogy nálam a progipótlás zavar be. Amióta hazajöttem igyekszem feküdni, és egy Utrót benyomtam, és egyet benyomok még lefekvés előtt is. Nem akarok többet, ha mégis megint vaklárma, hagy jöjjön meg.

Félek attól hogy negatívban nem látszik, és itt is inkább szürke -szerintem mint rózsaszín. De NAgyon szeretném persze rózsaszínnek látni!

A Careblue teszt egyébként 2045 ft volt a gyógyszertárban (az Interrel szemben; Szilvi ezt neked mondom).

JAjj lányok, ki vagyok!!!!!!!!!! Nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30. ciklusnap, 16. dpo. HA csak nem a kisebb tüszőm is megérett valami csoda folytán, és így kb. 2-3 nappal kevesebbet kéne számolnom... Szerintetek?

Lefekvés előtt még jövök, addig pihizek a kanapén. De kár hogy nem laptopom van..... Irszi

2013. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4469/9202 anonim ***** válasza:
57%
... minél messzebb megyek a képernyőtől, annál jobban látszik. Ha nem látnátok rajta valami csoda folytán, légyszi próbáljátok ki így is!!!!!!!!! Nem vagyok nagy fotográfus..... Irszi
2013. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4470/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi, én tisztán látom, és azonnal, ez rózsaszín, atyaég tutira sikerült neked!!!!!! Még csak nem is kell erőltetnem, egyértelműen ott van a csíkod!!!!

Baba van!!! :-)))))))))

Ne menj dolgozni, legyen pl. gyomor rontásod, hamenés ilyesmi, az oviban nem fertőzheted meg a kis lurkókat;-)

Milyen teszt ez?

Lilla

2013. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!