Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4421/9202 anonim ***** válasza:

Encsi, kérlek rakd fel a képet!!!


Vica, tuti terhes vagy, meglásd!!! Ha 10-50 körül lesz a hcg-d, akkor ott a baba!!!!

2013. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4422/9202 anonim ***** válasza:

Nem tudok felrakni képet a gépre, mert eltört valami szál az USB-ben és ki lett dobva.:( De most a családom is azt mondja,hogy sokkal jobban látja rajta a csíkot. De ha baba is lenne, akkor is nagyon aggaszt,hogy ennyire kevés a HCG a szervezetemben, hiszen akkor már 4+2 hetesnek kéne lennem, ilyenkor már több HCG-nek kéne lenni. Lehet megint csak megtréfál a szervezetem...:( Az a baj,hogy amikor ott ülök a váróba az orvosnál, akkor mindig érzem,hogy úgyse sikerült,és nem fog semmit látni, mert számomra elképzelhetetlen,hogy egyszer valaha is azt mondja nekem,hogy igen terhes.


Encsi.

2013. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4423/9202 anonim ***** válasza:
Meli, de attól még lehet méhen kívűl nem? Akkor is van hcg szint vagy tudja ezt valaki? Húúú nagyon izgulok!
2013. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4424/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék Vica, ezt olvasd el.:)Nekem egyszer gyanakodtak méhen kívüli terhességre, és az orvos kifejezetten erre kért vér vizsgálatot,hogy lássa méhen kívüli-e.


"A méhen kívüli terhesség diagnózisa

- fontos a klinikai tünetek értékelése: vérzéskimaradást követő rendellenes vérzés, alhasi fájdalom és a nőgyógyászati tapintási lelet;

- laboratóriumi vizsgálat során a vér béta-humán choriogonadotropin (hCG) szintje kétnaponta megduplázódik normál terhességben – méhen kívüli terhességben a méhlepény kevesebb hCG-t termel (<5000 NE/l);

- hüvelyen keresztül végzett nőgyógyászati ultrahangvizsgálattal tisztázható, hogy van-e a méhen belül terhesség;

- Színkódolt-Doppler ultrahangvizsgálattal kimutatható a beágyazódás helyére utaló szöveti véráramlás

- a Douglas üreg (a medence legalacsonyabban lévő pontja) hüvelyen keresztüli megszúrásával tisztázható, hogy van-e vér a hasüregben."


Na most én is megijedtem... Lehet ezért nincs annyi HCG a szervezetemben??! Úristen...már mindenre gondolok... Tuti,hogy olyan aggódós kismama leszek,hogy mindenkinek az agyára fogok menni...:)


Encsi.

2013. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4425/9202 anonim ***** válasza:

Húú csajok,Encsi és Vica...nem lennék a helyetekben,én is biztosan megőrülnék hogy most akkor mi is van,de szurkolok nektek,nagyon de nagyon.Pár perc és megtudod Vica a labor eredményedet.Jujj izgulunk érted:))

Krisztike nagyon szurkolunk,hátha nem jön meg az a fránya menzi:)

Én február végén szedtem clostilt,akkor nagy cisztám lett tőle:(( előtte decemberbe és novemberbe néztek progit így akkor tuti nem volt peteérésem.Kérdeztem a dokit hogy lehetett e a clostil miatt áprilisba és azt mondta igen is meg nem is ezt úgyse tudjuk meg de kihathatott,szóval nem hiába hallom pl. ,hogy clostil mentes hónapba sikerült:)))

Én már kicsit jobban vagyok várom a 10.-ét és utána meglátjuk kell e az átjárhatósági,de hátha nekem is csak az uh-sat fogják csinálni.

Évi

2013. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4426/9202 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 5 alatt nincs terhesség, 25 felett igen ha annyi az érték és 5-25 között pedig bizonytalan. Hát most már nagyon kiváncsi leszek!!!

Vica

2013. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4427/9202 anonim ***** válasza:

óó azt hittem már az eredményt írod...mi is kiváncsiak vagyunk....

Évi

2013. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4428/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica, mi lett????? Gyere az eredménnyel :)
2013. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4429/9202 anonim ***** válasza:
75%
Megvan az eredmény a HCG szintem 588, azt mondták tuti terhes vagyok:)))))))))))) Hétfőn ismétlés és aztán megkeresik az UH-on:)) Szorítsatok!!!!!!!
2013. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4430/9202 anonim ***** válasza:
71%
4. hét vége 5. hét eleje lehet kb
2013. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!