Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4411/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok,

Vica totál kiakadtam, el ne hidd amit az orvos mondott!

Menj el egy másikhoz, vagy várj még egy picit, csinálj újra tesztet, ott baba van! Szégyenlős a pindúr talán azért nem látta, még nagyon korai a terhességed. Nem hiszem el, hogy nincs ott semmi, és Te se hidd el.

A nyálkahártyád milyen vastag? Nem mondta?

Meli, és Kriszti köszönjük a biztató szavakat. Türelem kell bizony lánykák.

Meli megértem az érzéseidet, azért a lombik nem gyerekjáték sem fizikailag, sem lelkileg.

Irszi remélem csíkokkal jössz reggel, annyira drukkolok neked.

Nekem az Utro már egyszer kitolta a ciklusomat még tavaly, és én sem mertem abbahagyni, tovább szedtem mint kellett volna, aztán a 10.nega teszt után abbahagytam, és másap meg is jött. Ez egyszer történt így velem.

Egyébként pedig Utro mellett barnázással is elkezdődött a vérzés nálam. Neked az nincs és az jó jel. drukk a századikon!!!

Évi ne keseredj el, pihend ki magad otthon, és gyógyulgass,tudom banális, de új ciklus, új remények.

Köszönöm a hőmérős tippeket mindenkinek!

Kicciri semmit nem érzek, csak egy kis mellfeszülés, ma vagyunk a 25.cn-on ugye? Jaj még 3-4 nap a menzeszig, nem merek tesztelni, én is csalódtam már. Megpróbálom megállni, bár nem hiszem, hogy sikerül:-)

Nem fogok elkenődni, ha megjön, mert 4-én meddőségi központba megyünk, és majd ők megoldják a problémát akármi is az:-)

Puszi mindenkinek

2013. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4412/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!

Nem kérdeztem rá a nyálkahártyára , eszembe se jutott, mert lesúlytott hír, olyannyira hogy meg se kérdeztem mennyit fizetek:(((

Nem tudom mit gondoljak, csak nézek ki a fejemből üres tekintettel. Holnap megyek vérvételre, hát és mi van ha méhen kívüli??

Lányok oké hogy embrió még nem látható, de petezsák se? Még csak kezdemény se? Én se láttam....

A tesztem utoljára kedd reggel volt pozitív.

Ha meg tényleg elkezdődött valmi és befejeződött miért nem jön meg? Utro miatt?

Totál kivagyok, bőgni se tudok annyira ki vagyok, dühös vagyok mindenre a világra....

2013. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4413/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szegény Vica teljesen megértelek:((( én is így lennék.Írj majd mi lett az eredménye a vérvételnek.

Lilla a barnázás neked az utrótól meddig tartott???Biztos nekem is a duphastontól volt csak miért reagált így a szervezetünk?

Irszi holnapra pozitív tesztet akarunk :D !!!!!!!!!!

Évi

2013. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4414/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Lilla a 25. C.napon vagyunk de nekem az elmúlt 4 holnapban 25-26 naposak voltak a ciklusaim. Szóval én holnap holnaputanra nem várom. Ha m megjön, akkor végre beáll a ciklusom hurrá!

Oh Vica nagyon drukkolok! !!! Utálom mikor valami nem fekete v fehér. ...mindig csavar vmit az élet, de kérlek ne add/ adjatok fel! !!!!

Sajnos extran meg kell küzdenunk a babocaert :'(

Nem tudom van-e igazság? !

Ah kitartás csajok és itt vagyunk egymásnak! ! Egy napon meg osszehozunk egy baba-mama találkozót ♡♡♡♡

2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4415/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó Kicciri bár csak összejönne a baba mama tali :)

Évi

2013. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4416/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Nagyon szeretném Évi! !!
2013. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4417/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Teljesen legtaglozodtam.Mi az hogy nem latja a babat????Vica sztem tul korai lehetett es azert nem latja.Na de legalabb mondhatta volna magatol h.mekkora a nyalkahartyad!Nekem mikor nem jott meg akkor a doki megvastagodott nyalkahartyat latott mindjart mondta is rogton!Meg fenykepet is kaptam rola!!Nyugodj meg valahogy Vicus ne idegeskedj csak artasz vele magatoknak.Gondolom csak elbujt a baba vagy nem olyan jo az ultrahang gep vagy az orvos szeme/szemuvege nem tooom.Szegenykem ugy sajnallak h.most tiszta ideg lehetsz :-(en is az lennek.A leletedre se irta ra a nyalkahartyat??Tenyleg az adna most hatalmas tampontot.Szoritok h.minden rendben legyen!!Melikem :-( meg egy kis ido es erore kapsz remelem veled vagyunk es varom h.mikor irod h.jon a kovetkezo lombik.A gyermek utani vagyunk erosebb minden fajdalomnal es kinlodasnal lelki es testi ertelemben is!<3Evi akkor most mar megjott neked :-\ a franc...akkor majd a kovetkezo honapban jo lesz.Kicciri en is utalom ha valami nem fekete vagy feher!:-)Ezt en is szoktam mondani :-)Encsi mi ujsag!!??Lila hat hamarosan jon akkor a nevart Kiccirivel izgulhattok:-)Meg en is...nekem ma van a 28.ciklusnapom ahogy szamoltam.Nem tom mikor akar majd megjonni...nem szedtem a clostit...de csak kihat az elozo honap erre is es "nem jon meg idoben" gondolom 30napos lesz majd.Legalabb is asszem decemberben ugy volt a closti mentes honapban kozvetlenul.Tegnap ereztem egy jo nagy beleszurkalast jobb oldalon kozepen hosszu volt es eros.Gondolom keszul a mensi.Nincsen cicifajasom meg semmi.Megyek viszont haza Anyaekhoz ma es az nagyon jo!:-))Drukkolok Mindenkinek Csajok!Most egy pici drukkot azert en is elfogadok!Irszikem draga na mi ujsag van?!Van valami?Ma reggel gondolom teszteltel mar?!Irj majd h.mi volt!Drukkolok nagyon<3Kivancsi vagyok:-)Remelem sikerult:-)Puszi Csajok mindenkit imadok szep napoot!:-)
2013. máj. 31. 07:41
 4418/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!


Azért nem semmi, hogy most többen is a mensi körüli időben jártok :)


Krisztike, Kicciri, Lilla, Irszike most rajtatok a világ szeme!!!!!!!!!!!


Évi, ne keseredj el, lesz babád, tudom!!!!


Vica, te pedig azonnal jelentkezz a vérvétel eredménnyel, amint megvan! Tudom, hogy ott van a babád :)

Csak még nagyon picike és a dokig pedig VAK EGÉR :(


Meli

2013. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4419/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Megvolt a vérvétel, állítólag 11 körül lesz már eredményem. Nagyon szimpatikusak voltak,ráadásul protekcióval jutottam be és vették le, és hétfőni is megyek, ez az I. sz Női klinika baross utca, itt dolgozom az udvarban, egyébként lehet hogy átkgondolom és mégis ide fogok járni, még megrágom a hétvégén.

Drukkoljatok lányok, semmi vérzésem nincs, semmi görcsöm!Nem tudjátok hogy ilyenkor mennyinek kellene lenni a hcg szintnek hogy legyen remény?

2013. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4420/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ma megint csináltam egy tesztet. És ott van azon is. Nem sokkal erősebb a csík, de jobban látható rajta!! VISZONT!!!! Már tegnap is meg ugye meséltem,hogy pár napja mindig van egy kis barna folt a bugyimon, meg a wc papíron, és nagyon félek.... Ugye itt a hétvége is...nincs doki, az enyém ilyenkor nem is rendel sehol, szóval marad a várakozás,hogy kedden menjek hozzá. De félek,hogy megint nem fog látni semmit.... Bár,hogy őszinte legyek nem csodálkoznék rajta, ha így sikerült volna,hogy csak egy spontán peteérésből, mert nálam minden ezerszer bonyolultabb mint más embereknél...:D szóval tényleg nem csodálkoznék rajta..

Vica!!hmmm... nagyon sajnálom, de én hiszem azt,hogy ott van a kincsed...:) Csak ő is nagyon szégyenlős.:) És most már tényleg muszáj,hogy legyen valaki akinek sikerült a csoda, mert akkor mindenki egy kicsit feltöltődik, és újabb reményt ad..:) én nagyon bízom benne,hogy neked sikerült.:)


Encsi.

2013. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!