Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4391/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Hu zajlanak az esemenyek.Szegenykeim rossz latni h.igy kinlodtok!Ugyan igy voltam en is mikor teszteltem es lett rajta egy halvany szaradasi vonal.Emlekeztek "Regiek"?:-)Tiszta transzban voltam.Amikor meg volt nalam teszt es tudtam h.meg fogom csinalni akkor meg azert izgultam.Az en dokim azt mondta h.ne csinaljak teszteket leginkabb mert csak stresszelem magam vele.Tok igaza van.Biztos nem ma kezdte ;-) Mar egy par honapja nem is csinalok.Es olyaaan jooo.:-)Lenne rajta egy halvany csik es maris szetizgulnam az agyam.Ezert en csak ha nem jon a nem vart utana fogok tesztelni clostis honapban-vagy azt se mert megyek akkor a dokimhoz.Ha meg nem clostis ciklus van es nem jon meg akkor is elmegyek hozza-bar a multkor mikor nem jott sokaig teszteltem egyet ami nega lett es le is nyugodtam.Persze az ember mihamarabb tudni akarja...de ugy veszem eszre mar halisten turelmesebb vagyok...vagy lemondtam rola a laparig?!...ki tudja.meg en se.A lenyeg h.nekem nem birtak az idegeim a tesztelest ezert csak akkor csinalom ha nagyon muszaj.Es ha kimaradt a mensim persze.Annyira meg tud minket trefalni a testunk Csajok h.az valami fortelem.Vica nagyon jol irta.Ot mar ki is valasztotta a kisbabaja a kicsi lelek es o mar megnyugodott.En is megnyugodtam de sztem en a lemondas miatt.Nem orokre mondtam le rola csak egy darabig.Persze mindig remenykedek minden honapban azert csak mar nem ugy hanem csak egy kicsit.Ez nekem jo most ...jo a pihi-ebbol a szempontbol.Melikem teged is megertelek h.nem akarsz rogton ujabb lombikot.Azert ez a sikertelenseg es idegesseg elobb utobb az ember agyara megy.Azt tanacsolta a dokim h.hagyjuk most csak eljem az eletem ne gondolkozzak ezen es pihenjek -gondolom latszott h.be voltam mar agyonra feszulve a baba miatt.Nehez volt majdnem hihetetlen de sikerult megfogadni a tanacsat.Irszikem Evi es Encsi nagyon drullokol nektek h.a halvany tesztek gyorsan erosodjenek :-))Nagyon birnam ha 3 kismamank lenne egyszerre :-))Mindenkinek drukk egyebkent Csajok es csak pozitivan es nyugodtan!!:-)Amikor majd a baba a pocakunkban lesz verni fogjuk a fejunket a falba h.mennyit izgultunk idegeskedtunk odakepzeltunk es tudni fogjuk h.igazabol most jott el az idonk mert valamiert vegig kellett jarnunk ezt az utat es h.minden jol van ugy ahogy van.En mar ezt ugy varom!:-))Puszikak Csajok es szep napot nektek!!<3<3<3
2013. máj. 30. 07:44
 4392/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok lányok, Vica vagyok!



Jaj ma kezd már utolérni a hányinger. Lehet hogy csak azért mert nagyon izgulok, de alig bírtam ki hogy beérjünk a busszal az Árpád-hídhoz befutottam a wc-re, nagyon kellett pisilnem, és úgy rám jött az öklendezés...

Nagyon izgulok, nagyon. Gidaival(orvosom) álmodtam, hogy láttuk a zsákot. Úgy szeretnék már otthon maradni, egyre kevésbé bírom az utazást!


Jah és ma vettem füstölt párizsit, és oda kellett adnom a kolléganőmnek, mert ahogy bekerült a számba fordult is ki


Encsi teszt képet kérünk! Nem tudsz elmenni egy hcg vérvételre? Jaj nagyon izgulok miattad, mert ha erősödik az nagyon jó jel, a rosszullét meg egyértelmű:)

Most számoltam ki most vagyok 5 hét és 5 napos terhes:))

2013. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4393/9202 Kicciri ***** válasza:
64%

Sziasztok!

Kriszti igazad van teljesen. Minek agyalni annyit. ..bar nem egyszerű ;-)

Lehet amilyen nyugodt vagy most fogsz babas lenni! !!!

Ahogy olvastam a leveledet áradat belőle a nyugodsag ♡♡

Vica kívánom, h otthon tudj maradni és elvezd minden percét a ksmamamasagnak! Írd meg feltételenul mi volt a dokinal!

Irszi hogy vagy? ??

Encsi drukkolok nagyon babas vagy hehe!

Évi lehet baba volt, de legközelebb megmarad ! ;-)

Kira kisasszony várunk már nagyon !

Lilla hogy erzed magad lesz mensi? ?????

Gina hogy vagytok? ?? Mit erzel?

Szilvi mit gondolsz a baba uszasrol ???? Viszed Lili kisasszonyt?

Drukkolok mindenkinek! !!!!


Meli eltuntel! !!

2013. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4394/9202 anonim ***** válasza:
64%

Kriszti nagyon igazad van,bár csak így tudnék gondolkozni,de lehet idővel én is belátom a dolgokat.

Meli tényleg merre vagy??Nem hallani semmit:(((

Vica majd írj mi volt a dokinál.

Kicciri én is gondoltam arra hogy ott volt és tuti,mert éreztem csak mégse maradt meg.Szerencse pozitív se lett a teszt mert most még jobban kiborulnék:(

Képzeljétek,hajnal 1kor arra ébredtem,hogy NAGYON hányingerem van és ahogy szaladtam ki már öklendeztem,majd a lényeg az hogy nem a baba miatt hanem már annyira legyengültem,hogy bent az egyik kisbabától elkaptam egy kis hasmenést és hányást:(((( vagy elrontottam a gyomromat,de görcsölök ott is meg a menzim MIATT is.Most már kezd megjönni...összejött minden.Haza is küldtek a munkából.Pihizgetek és kúrálom magam...

2hét és kiderül mit mondd a dokim a vizsgálatok alapján..

Szurkolok mindenkinek.

Évi

2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4395/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok drága lányok!


Nem tűntem el, egész nap nyitva van az oldal és lesem, mit írtok :)


Sajnos most úgy érzem, hogy feladtam a reményt, hogy valaha lesz természetes úton babánk.


És ahogy telnek a napok, egyre fáradtabb vagyok. Valahogy elvesztettem a reményt 8 év alatt.


Nem hiszem, hogy rá tudom magam venni a folytatásra. Most úgy érzem, nem tudnék belevágni még egy lombikba.

Egyszerűen nem hiszek a sikerességében.

Csak úgy lenne értelme újból nekivágni a lombikozásnak, ha végigküzdenénk az összes maradék lehetőséget, azaz még 4 lombkot támogatna az állam.


De nem érzem, hogy sikerülne :( Hit nélkül meg nincs értelme belevágni.


Lehet, hogy még kell egy kis idő :(


DE én végig itt vagyok és itt is leszek!!!!!!!


ÉS MINDENKINEK SZÍVBŐL DRUKKOLOK, MERT MUSZÁJ MEGÉLNETEK AZ ANYASÁGOT!!!

(ha még nem lenne gyerekem, ezer százalék, hogy az életem végéig küzdenék érte, és bármennyi lombikot bevállalnék...)


Fel a fejjel csajok, sikerülni fog mindenkinek a baba!!!!!


Meli

2013. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4396/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok lányok!

Sehol nem látnak terhességet a méhembe:((((((((( Vagy elindult valami és nem fejeződött be, vagy méhen kívűli:(((( Holnap kell vérvételre mennem és hétfőn is, a béta hcg szintet nézik meg.

Nagyon el vagyok keseredve és nekem már kvára kezd elegem lenni ebből az egész gyerek témából!:(((((((((

Jövő héten kell visszamennem Uh-ra! Akkor inkább jöjjön meg magától csak ne legyen méhen kívűli!!!!!

2013. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4397/9202 anonim ***** válasza:
64%
ki voltál?
2013. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4398/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica
2013. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4399/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, Vica, ügye nem??????? Nem lett aláírva, de te készültél ma orvoshoz.....

Nem hiszem el!

De több tesztet csináltál, és erősödött nem????? Mennyire volt pozitív (mármint erős vagy halvány)?????

Nem hiszem el!

Biztosan nem méhen kívüli, azt látniuk kellett volna, amikor én méhen kívüli gyanús voltam, akkor kb. 4 nappal voltam a nemvárt után, már nem is emlékszem pontosan. De ott volt egy hatalmas szép kerek valami a petefészkemnél, és volt egy valami a méhemben is. Akkor mondták hogy szabályosabb a rossz helyen lévő, az lehet a terhesség, mert a méhen kívülinél gyakran van "ál" petezsák a méhben.

Ha sehol nem láttak semmit, akkor a méhen kívül nem lehet, és kész.

Csinálj reggel egy tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én azért mentem be a kórházba, mert eltűnt a csíkom a tesztről. " nappal előtte még tök szép volt, aztán semmi. Azon látnod kell, mert a vérvételnek is csak másnap van eredménye, az ismételttel együtt az 4 nap még!

A méhen kívüli különben is szúr, fáj ha tüsszentesz, ha hirtelen mozdulsz. Az lehetetlen!

Azért ismétlik a hcg-t is, mert lehet hogy ott is ott a baba, csak jól elbújt!

Amíg nincs meg a 2. hcg, addig ne add fel! Szegénykém... Szörnyű lehet!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, mit gondolsz? Nem lehet hogy mégiscsak van valami, és pont azért gyengültél le?

Encsi????????????????? Most mi van? Erősebb lett a mai?

Tessék Vica, látod szegény Encsit is milyen badarságokkal kínozzák!

Nyugi lányok, amíg 100.000%-ra nem biztos hogy nincs baba, addig még bármi lehet!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem sem jött meg még... Úgy bánom hogy nem teszteltem reggel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyugodtabb lennék ha lenne ma is egy szép negatív tesztem.... Így itt a remény, hogy hátha mégis... hátha jól láttam...

Mi a francért dobtam ki azokat a teszteket?????????? :-(((((((((((((

Persze biztos rongyosra nézegetném!

Nem, én MÉG nem veszek digitálisat.

Holnap reggel tesztelek -ha addig sem jön meg- aztán ha azon sincs semmi, akkor szerintem szombaton tuti digitálissal tesztelek a reggeli első pisiből!

Tiszta hü...lyeség! :-)

30. ciklusnap.... 15. dpo. Mi van? Létezik, hogy még mindig az Utrogestan miatt nem jön meg????????????????????

Hétfőn reggel kettőt, este már csak egyet nyomattam. Szerintetek??? Tapasztalatok?????????????

Krisztikém, irigyellek! :-)

Adja az ég hogy kiérdemelj ezzel egy gólyapottyantást! :-)

Lilla? Tudom, új hónap :-) HAjrá! Irszi

2013. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4400/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt van ami a méhemben látszott:

[link]


És itt van, ami a petefészekben (vagy valahol rossz helyen):

[link]

Irszi

2013. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!