Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4351/9202 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!


Tegnap voltam az orvosomnál és csinált rákszürést meg megnézte a méhszájat.

De kicsit el keseredtem,mivel azt hittem ma mehetek uhra,de ö csak jövöhét keddre hívott,mert az elsö uh alapján 1 hét eltérés van ,igy majd kiderül, hogy 12 vagy 13hetes vagyok.

Már nagyon várom, hogy láthassam a babót.

Vica örülök,hogy kaptál ilyen gyorsan idöpontot.

Mindenkinek nagyon drukkolok.

Gina

2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4352/9202 anonim ***** válasza:
71%

Lányok csináltam ma délután még egy tesztet... én már tényleg nem értem. Ezen is ott a második csík!!! Halványan de ott van, és egyből kijött. Sőt amikor kijött a második akkor erősebb volt még. [link] [link] [link]

Írtam ki egy kérdést ide, és azt mondták,hogy lehet azok a pozi tesztek spontán peteérést mutathattak. És ha így van akkor még 4 hetes lennék. Vagy nem lehet,hogy azon az x-epil teszten amiben kettő darab van, azon mindig látszik a második csík??! Én ezt már nem értem.... Szerintetek?! Lehet a képen nem látszik,de most erősebb mint a múltkoriak.


Encsi.

2013. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4353/9202 Kicciri ***** válasza:
12%

Encsi, Figyu már ha terhességi tesztet vettel az a babát kell, h kimutassa nem az ovut! Nem? ??? Kulon van ovu teszt is.Ha nincs mensike, es van pozitív teszt akkor az baba, mert van HCG a pisidben! Lányok SOS!

Ha az orvos nem lát "semmit" akkor meg talán kicsi v a doki nem jó talán?

Encsi babát kívánok neked! !!

2013. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4354/9202 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, mert az ovu teszt is jó, jósló tesztnek. Hallottam olyat,hogy valaki ovu tesztelt, és pozitív lett, aztán a terhességi teszt is az lett. Szóval nem tudom...Én látom rajta, de már nem merem elhinni, mert már bebuktam vele egyszer...


Encsi.

2013. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4355/9202 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként Kicciri lehet,hogy régi az uh gép, vagy még olyan korai szakaszban vagy,hogy tényleg semmit nem lehet látni, mégis ott van..:)


Encsi voltam.

2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4356/9202 anonim ***** válasza:
71%

Encsi, az én tesztem sokkal halványabb volt! Én azt mondom hogy ebből a fajtából 2 nap múlva ismételd meg, valamint újra hcg vérvétel!

Én is azt mondom hogy ok nélkül nem pozitív egy teszt!

2013. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4357/9202 anonim ***** válasza:
71%

Hát Encsi érdekes amit írsz de tényleg,akkor csak van ott valami ha olyan a teszt...már én se értem..

Nekem reggel úgy tűnt beindul erre már lassan nem is cseppen:( holnap lenne a nem várt napja reggel csinálok tesztet és meglátjuk.

Évi

2013. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4358/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát én már nem tudom.. De akkor ti is látjátok rajta nem?! Mert már arra gondolok,hogy a teszttel van baj,hogy alapból rajta van ez a csík, és azért látom úgy,hogy pozitív.. Évi drukkolok neked holnapra.:)


Encsi.

2013. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4359/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok, zajlanak az események:-)

Encsi én is látom a csíkot, akkor most mi lehet?

Két nap múlva tényleg csinálj ugyanilyen x-epilt, ok? Drukk...:)

Vica Kismama örülök, hogy van időpontod már és lassan láthatod a babádat:-)))

El sem tudom képzelni milyen lehet.

Az én görbém ilyen:

[link]

AZ ovumat nem tudom miért de a 11.cn-ra (május 16-ra) húzta be, de nem akkor volt, hanem a 13 cn-on, sztem.

Ti mit gondoltok?

Holnap nem tudok hőt mérni, mert ma reggel eltörtem a 100 éves megbízható higanyos hőmérőmet, szájban mérem és ahogy mostam le reggel, koccant a mosdókagylóval egy nagyot, és el is tört:(

Csütörtökön lesz időm legközelebb, hogy újat vegyek, szerintetek milyet vegyek? Elektromosat szeretnék, de nem tudom melyik lenne megbízható.

KIcciri az jó, ha ilyenkor 37 fölött van, mert az azt jelenti, hogy van progi, és nagy valószínűséggel ovu is volt.

Gina örülök, hogy jólvagy:)))

Puszi Mindenkinek.

2013. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4360/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Lilla, nekem digitális van, meg 2 higanyos, amit őrzök mint valami kincset.... :-)

Gina, olyan jó hogy minden rendben, azt az egy hetet már kibírod!

Vicuska, annyira örülök én is neked!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))

Encsi, igen, én is látom!!!! Ott van, és kész! Nem értem.... tényleg!

Nem szúr a hasad ha hirtelen tüsszentesz, vagy ilyesmi?

2 naponta ugyanezzel a teszttel tesztelj, és ha nem változik, dobd ki!!!!!!!!!!!!!

X epil?

Én is azzal fogok reggel, de a kazettással. Tuti negatív lesz mint a hómezők hómezője!

Évike, hátha holnap csodaszépet tesztelsz nekünk! A pecsét jó jel!

Kriszti, az a baj, hogy a tegnpi teszten nem rózsaszín a csík, szerintem is ezek az olcsó tesztek sz...ok! One -Step.

Végül is igaz, nem baj ha most leszünk terhesek;-)

Lányok, felfáztam, csíp amikor pisilek... Francba!

Puszi, és nagyon szorítok neked Évikém, Encsi drága, neked is, és hát... magamnak :-)

Kicciri, rajtad a világ szeme!

Megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!