Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4331/9202 anonim ***** válasza:
Lívikém egyenlőre maradtak ugyanazok a tünetek, mellfeszülés, álomkór, hol a jobb hol a bal petefészkemnél érzek nyilalásokat, picikét csak, és iszonyúan puffadt a hasam, lassan fel kell vennem a kismama nadrágom, mert a gomb szorít. A súlyom maradt 69 kg, de a hasam mintha 5 hónapos lennék, mondjuk ez már a 3. terhességem, és gondolom hamarabb fog látszódni minden , de most úgy érzem magam mint egy lufi:))) És aludnék aludnék aludnék:)
2013. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4332/9202 anonim ***** válasza:
És voltál már orvosnál?Dolgozol még?Örülök hogy sikerült Vica,nagyon örülök!! :)))) Livi
2013. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4333/9202 anonim ***** válasza:
Évike, akkor jó kezekben leszel, én is magán ednokrinológushoz járok, és segített ő egyedül segített, a többi endoki nem tudott! Hajrá hajrá! CH diétát be kell tartani, mellé torna más nem heti 2-3 alkalom fél óra csak valami mozgás legyen és megindulnak a kilók:)
2013. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4334/9202 anonim ***** válasza:

MÉg ki van kapcsolva a doki mobilja, vagy az enyém nem jó, mert mikor hívom nem csöng ki hanem azt írja ki a telefonom hogy hívás átirányítás:)) Mindegy majd megpróbálom hazafelé, mert itt bentről állandóan valaki megzavar:)

A doki azt mondta, ha terhes leszek, rögtön otthon kell maradni a két vetélés miatt, úgyhogy én úgy számítok rá hogy vagy a héten vagyok utoljára vagy jövőhét elején:))))))Nem is baj, dög fáradt vagyok, nincs is kedvem bent lenni már a munkahelyen, a gondolataim a kis tökmag felé terelődnek, és otthon azért csak jobb:) Hosszú az út 90 km oda vissza buszon zötykölődve. Mellé a metró, ahol ma reggel erősen éreztem valakin a kávé szagot:))))meg mintha lángost sütött volna:))))))))Amint van időpontom a dokihoz megírom egyből:) Utána pedig felhívom az endokrinológust hogy milyen adagban kell szedni a merckformint!

2013. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4335/9202 anonim ***** válasza:

Irsziiiii ne hagyj minket kétségek között!!!CSíkokat kérünk!!

Vica voltam mindkettő az előző is:)

2013. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4336/9202 Kicciri ***** válasza:
56%

Irsziiiiiiiii hol vagy? Ugye minden ok! ?!?

Drága Evi , ne keseredj el most megjött, de következő hónapban nem fog! !!! Azt mondom duhhongd ki magad es incs be az életnek, h öcsém rajtam aztán nem fogsz ki ilyen könnyen! !! Itt vagyunk neked mindannyian ♡♡♡

Lilla erzel valamit? ?? Pár nap es kiderül nekünk !

Vica égész végig otthon leszel, huuu hosszú lesz, de édes kín ;-)

Livi lehet gyurni a következő hónapra! Drukkolok!

Meli nálatok is hamarosan lehet lepedot gyurni ugye? ?

Lányok merre vagytok kismamák es leendok? ????

Hatalmas puszi nektek !!!!

2013. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4337/9202 anonim ***** válasza:
Irsziiiiiii hol vagy???
2013. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4338/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lánykák!

Vica én úgy örülök neked, hányinger meg minden, juj micsoda boldogság lehet!!:-)

De szeretnék már én is hányni:-)))

Írasd is ki magad, vigyázz nagyon rá, nyugalom kell neked.

Évi sajnálom, sírd ki magad, és új ciklus, új remény, össze fog az jönni -) Egy jó endo doki, aki tudja mi kell neked, és hipp hopp jönni fog a baba:)

Örülök, h az SDT-d rendben van.

Kicciri köszönöm a kérdésed, hát én nem érzek semmit , pedig úgy szeretnék valamit, egy kis hasszurkát vagy hasonlót, de mellfeszülésen kívül semmit:( A hőm 37,2 volt ma reggel is:)

Te érzel valamit?

Mikor teszteljünk??? :-)

Irszi nagyon izgulok én is érted.

Puszi Mindenkinek

2013. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4339/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt vagyok csajok!

Szerintem vaklárma, ma reggel ki is dobtam a teszteket.

Ezen is látszott a csík, de ugyanúgy bőven időn túl (20-25 perc után), és ezen már egyértelműen nem volt rózsaszín, noha erősebb volt.

Mindegy, kidobtam.

Megint elhittem :-)

Ma este Utrózok még, aztán szerdára nem várom. Most biztos vagyok benne hogy holnap még nem jön meg, de szerdán... szerintem sajna nincs semmi. Nem baj, úgy is későbbre beszéltük meg Krisztivel, igaz; Krisztike? :-DDDD

Puszi csajok, kitartás! Irszi

2013. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4340/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Irszi azért mensike nincs, szóval meg van remény (az mindig van) !!!

Mire jó az Utro? ??


Lilla sajnos a hogorbehez nem értek :'( amit leirtal az most jo v nem?

Mell feszules az jo, vminek a kezdete! Van nálad csuszos vizes-átlátszó fényes-selymes folyas?????? Tesztelni nem szandekozok. Ha nem jon meg akkor talán. Tudjátok,nehéz lenne elhinni. ..


Oh csajok olyan boldog vagyok végre megvan Atinak a 30-dik szulinapi ajándéka *-* kap egy jó kis dogos parfumot. Nagyon kis illatos lesz a leendő apuka ♡♡♡


Kini meg van már Kira????

Jó ejt es minden egyes nappal közelebb vagyunk a csodahoz!!!

2013. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!