Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4361/9202 anonim ***** válasza:

Negatív így megvárom a házas élet tesztet és kiderül kell e műtét vagy sem :(( Felek nagyon.lehet párnak is el kene menni az andrologushoz hogy változott e az eredmény?! Megyek alszik tovább.Szerintetek lehetett olyan hogy megtermekenyült csak nem tudott beagyazodni??Mert addig voltak tüneteit de azóta nem sőt itt ez a pecseteles :(((((

Évi

2013. máj. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4362/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Evi barmi lehet!Nem hiszek mar en semmilyen tunetnek ha rajtam van.Nekem is volt mar minden.Lehet h.ez nalad most egy ilyen ciklus.Majd a kovetkezoben sikerul!Kicciri jo kerdes:-) mindketto lehet :-)drukkolok neked nagyon!:-)Latjatok Vicanak meg Ginanak is sikerult nekunk is fog:-) puszi a kismamaknak.Melikem mi van veled!?Mi ujsag?Encsikem hat ezek a tesztjeid nagyon erdekesek hogy lehet h.nincs baba?Ismeteld a teszteket es ha erosodik akkor doki es vervetel!Ennyiszer nem lesz pozi egy teszt ha nincs semmi vagy igen???mar lassan a pozi teszteknek se hihetunk lanyok!Irszikem igen eleg kaka az olcso teszt DE olcso:-) es masnak is kimutatja mi ujsag csak kesobb.Szilvusnak is milyen halvanyan mutatta Lilikenket most meg ott szuszog mellette :-)Kivancsi vagyok mit teszteltel!:-))de gondolom csak kesobb irod meg.Li huuu eltort a jo higanyosod.Az tenyleg egy kincs.En digitalisat nem vennek.Van olyan ami olyan mint a higanyos csak mas anyag van benne es olyat javaslok / vennek.na megint rohanhatok.:-)puszi Csajok Mindenkinek!
2013. máj. 29. 07:55
 4363/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok:)

Higanyos hőmérőt már sajna nem lehet kapni:S

Én is ugy vagyok mint Irszi,féltve őrzöm ezt az egyet itthon:))

Ha digiset veszel,akkor azzal nem csak csipogásig kell ám mérni,hanem tovább!

És a szájban mért hő,nem ad pontos támpontot sajnos:S

De te tudod hol méred,nekem anno a dokim,azt mondta hogy a legjobb hüvelyben,ott mértem mindig is és csodálatos görbéim voltak,előtte szájban és hónaljban mértem,hát meg is lehet nézni:S

Próbáld ki!

Irszi!

Nagyon drukkolok,amugyis,mert neked mindig előbb szokott megjönni,mivel nem jött meg már ez jó jel:)

A többieknek is!!!

Meglátjátok sikerülni fog!

Krsiztikém!

Sokat gondolok rád,szedd csak azt a clostit,tudod hogy ha fáj,akkor legalább tudod,hogy hat:))

Drukk csajok!

Szilvi

2013. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4364/9202 A kérdező kommentje:
Lilla nem irtam ki a neved rendesen bocsi :-D ja Encsi meg annyit h.hallottam h.a cisztatol is lehet pozi teszt de iszonyu ritka -csak eszembe jutott h.irtad h.volt mar a multkor is!Azert nagyon drukkolok h.baba legyen pussziii
2013. máj. 29. 07:58
 4365/9202 A kérdező kommentje:
Szia Szilvi!OK!;-) puszii<3<3<3
2013. máj. 29. 08:00
 4366/9202 anonim ***** válasza:
53%

Sziasztok. Igazából csak néha szúr bele talán a petefészkembe. Ma reggel megcsináltam a másik tesztet. Ezen talán picit erősebben látom, mert a tegnapi az délutániból volt, a mai pedig reggeli pisiből.Évi bármi lehetséges!!! Nézd meg az én históriámat..:D mint egy szappanopera kb... olyan nevetséges már..:D Itt a mai tesztem:

[link]

2013. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4367/9202 anonim ***** válasza:
53%

Ez negativ,nem jo helyen van a csik:S

Vagy nem is azt kell néznem?

2013. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4368/9202 anonim ***** válasza:
75%

[link]

Oda húztam egy nyilat.

Encsi.

2013. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4369/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

A tünetekkel kapcsolatban annyit szeretnék mondani hogy ne adjatok rá. A múlt hónapban szurkálgattam nyilalgattam, emlékeztek? szinte már éreztem hogy összejött, és mégse. Most amikor tényleg összejött a mellfeszülésen kívűl semmi jel nem volt.

Én mindig digitálissal mértem szájban nyelv alatt és 5 percig pontosan!

Holnap megyek a dokihoz, már nagyon várom vajon mit fogunk látni, nekem már az is elég ha azt mondja méhen belüli szabályos petezsák, nem hiszem hogy lesz még szívhang de kitudja imádom már most a mi kis tökmagunkat:))

Lányok megy a drukk mindenkinek a teszteknek csíkosodniuk kell!!!!!!

Mindenki babát fog várni, csak el kell jönnie annak az időnek, amikor ők kiválasztanak minket szülőknek!!

2013. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4370/9202 anonim ***** válasza:
64%

Encsi én látom a csíkod a nyíl nélkül is, az enyém ennél sokkal halványabb volt emlékszel?

Vica vagyok!

2013. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!