Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4301/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj de szomorú ez Évi. Hát most lehet gonosz leszek,de miért nem neked, nekünk (akik itt vagyunk) van babánk? Mi szeretnénk, és táplálnánk, és egy percre sem engednénk el, ha kórházba kerülne. :'(.

IGAZI anyuka, ez annyira aranyos :')

Az leszel egyszer hidd el. Mind azok leszünk.

2013. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4302/9202 anonim ***** válasza:
57%

Olyan jó hogy rátok találtam és elmondhatom minden félelem nélkül amit gondolok és érzek.Nagyon megszerettelek titeket,főleg hogy tartjátok az emberbe a lelket :)

Igen Lili ilyenkor én is ezt gondolom,hogy miért oda ment az a kis baba:((( Nem is foglalkozik vele az édesanyja otthon se...:((nem eteti...nekünk is alig akar enni annyira összeszűkült a kis pocakja:((Hogy lehet ilyen egy szülő??

Na mindegy nem is idegesítem magamat.

Megyek főzök valamit a férjecskémnek:))

Puszi csajok

(ITT EGÉSZ NAP ESIK EZ A FRÁNYA ESŐ:(((((((((((((((((((()ÉVI

2013. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4303/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Szilvi Lilike nagyon bájos ♡ de fura el is felejtettem, ilyenkor nincs mensike :-$ Hogy erzed magad fáj? Remélem jol vagy!

Oh Livi neked extra nehéz, de hidd el lesz baocad! !!!! A véleményemet megtartom magamnak az ilyen szulokrol.

Lilla vajon ki tölti fel a következő pozitív tesztet? ??? Csajok? ???

Szép napot! !

2013. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4304/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon drukkolok Neked.:) Meg persze mindenkinek. Úgy néz ki,hogy nekem ez a hónap kilőve, mert még mindig nem jött meg...Tegnap együtt voltunk a férjecskémmel, és hát ha attól nem jött meg, akkor nem tudom mitől jöhetne... teljesen ki vagyok készülve... én még mindig úgy érzem,hogy nem hiába nem jön meg. De nem tudom...


Encsi.

2013. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4305/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi ezen nem csodálkozom hogy így érzed,mert biztos én is így lennék vele.

De sose lehet tudni,volt nálunk egy nővér akit kezeltek a nőgyógyon,mert szeretett volna babát.Egyszer a doki uh-n látott neki vmit és mondta lehet meg kell műteni,de várjnak még vele.Na most az a valami amit inkább daganatnak neveztek egy 17éves fiú jelenleg :) :) látod nem mindig látják,jól a dolgokat.Fel a fejjel :)))Puszika

Évi

2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4306/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Itt mindenkinek lesz babaja!:-)Tudjatok hogy ez egy varazslatos kerdes es aki ide ir elobb utobb sikerul neki!:-)Sorban jonnek majd a pozi tesztek :-))Ebben kell hinnunk es egymast tamogatni!Nem lesz baj csak varatnak magukra a kisbabaink meg!Nekem majd kb.juni 6-an kell nem megjonnie aztan lehet megint kimarad egy ciklus.Meg mindig kohogok...mar 3.hete az agyamra megy.Sajnos sztem csak a lapar segithet mar rajtam...ugyh.addig nem is taplalok nagy remenyeket...Mindenkinek drukkolok es puszilom a mas pocakosokat es Szilvus Lilike egy tokeletes kisbaba egyszeruen gyonyoruuu!:-)Imadom a kepeit:-))puszikak!
2013. máj. 26. 10:55
 4307/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, ki tudja? Nagyon jó lenne, akkor ő lenne a mi kis csodababánk!!!!!

Szilvi, küldj sok képet nekünk, jó gyönyörködni ebben a szép kislányban!!!!!

Cuki a kis masnija, igazi kislány!!!!

Inszemesek, hajrá! Jó sokan leszünk! Nekünk nem éri meg az ingyenes Pesten, mert sokba kerül felmenni (5.000 Ft/ alkalom), azért vagyunk kénytelenek maszekon. Meg így mehetek este is Uh-ra! A meló miatt sem mindegy!

Lányok, nem bírtam ki persze, csináltam tegnap 2 tesztet is, egyet 4, egyet pedig 6 óra alvás után. Először full negatívak lettek. Időn túl mindkettőn látok valamit ha nagyon gúvasztom a szemem, még azt is mondom hogy rózsaszín, most jó helyen van, szép vastag vonal, de mivel órákkal később szúrtam ki őket, azért nagyon nem tudom. Gondoltam arra is, hogy odaképzelem, de én sem emlékszem időn túli pozi tesztre, és ha megvan, akkor látom természetes fénynél is, és lámpánál is. Nem tudom. Holnap ránézek megint reggel, mert holnap kell abbahagynom az Utrót, de ha egy hangyányit is erősebb lesz, neadj isten időn belüli űberhalvány, akkor azonnal Utrózok :-)))))))))))))))))))

Szóval semmit nem szeretnék nem hogy elkiabálni, hanem ezt az irományt egyenlőre tekintsük meg nem történtnek :-)

Holnap okosabbak leszünk, holnap már 12. dpo-lesz, és még az is korai ugyebár.... Puszi csajok, jelentkezem a fejleményekkel, de valószínűleg csak este kerülök gép elé!!!! Puszi! Irszi

2013. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4308/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azt hittem jó hírekkel jövök hozzátok,mert reggel volt egy kis vér a tisztaságimon,de ugyan úgy jártam mint Livi:((( tesztet nem csináltam,ha nem jön meg rendesen majd reggel,de feladtam.Ma kéne beágyazódnia és ez ahoz sok,de vérzéshez meg kevés...:((((ráadásul az uh és a repesztő injekció miatt tudom,hogy csak szerdán kellett volna megjönnie:(((nem értem :((((((( feladtam:(((((

Nektek hajrá,most lehet nem leszek pár napig

ÉVI

2013. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4309/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irsziiiii, az időn túliság nem érdekes:))A csík az csík. Elmesélem neked hogy az előző terhességemet egy olyan teszttel csináltam ami már lejárt fél éve. Megcsináltam semmi csík rajta csak a kontroll. Nézegettem órák elteltével és láttam mintha halványan ott lenne, bevittem magammal a munkahelyemre, hogy nézegessem ott is, és egész jól kezdett látszódni:)))Másnap reggeli első pisiből csináltam egy tesztet és tökéletes csíkom volt:))))Szóval ha elszineződik és halvány akkor is csík!!!!!!Drukkolok Irszikém! Az utrot ne hagyd abba:)


Évi amíg nem jön meg van remény!!!

Vica voltam:)

2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4310/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi!

Az én első tesztem is 11.DPO-n,überhalvány lett,aztán 13 DPO-n detto időn túli über halovány:))

Szinte csak én láttam,a férjemnek meg se mutattam:))

14DPO délután a digis cb mutatta meg:)Ott van valami,nem baj ha időntúli:))

Drukk:)))))))

Szilvi

2013. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!