Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4281/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nincs remény.Én is csináltam már jó néhány görbét,de még az soha nem hazudott.Az persze igaz hogy ilyen furcsa csak most volt először,viszont ha lemegy akkor ott még soha nem volt baba :( Hát ennyi volt. Livi
2013. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4282/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lehet, hogy ennyi volt, de csak ebben a ciklusban, biztos nagyon el vagy keseredve, de én még emlékszem a szép pozitív tesztedre kb két hónapja. A következő is olyan lesz (és marad is) hidd el:)

Tudom nagyon rossz, ha az ember beleéli magát, és csalódik, én most nem fogom azért sem beleélni magam, pedig ovut elkaptuk szerintem, és a három egymást követő nap együtt voltunk, azt hiszem talán a Te görbéden láttam ezt, és talán Te írtad nekem régebben, hogy lehet így is, ha van elég sperma, és nem csak két naponta szex.

De olyan hihetetlen, hogy valaha is összejöhet, hogy inkább nem élem bele magam:-) Lesz, ami lesz.

Szóval fel a fejjel. :-))Összejön neked,és össze is fog újra, meglátod.

2013. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4283/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívi ha most nem is a következő sikerülni fog!!!Ne add fel kérlek!!!
2013. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4284/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, itt nagyon szar minden hónapban a csalódás, de ha visszanézünk, azért van ám siker is :)

Mivel egy a célunk, egyért küzdünk, biztosra veszem, hogy mindenki talpra áll és küzd tovább a célért, és mindenkinek lesz babája!!!!!!!


FEL A FEJJEL CSAJOK ÉS KITARTÁS!!!!!


Meli

2013. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4285/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi! :) Nem viselt meg annyira mint két hónapja,egyszerűen tudom hogy lesz eredménye az igyekezetnek!Vica a példa erre,alig ismerem,de annyira boldog vagyok hogy sikerült neki,hogy amikor pozit tesztelt már reggel hétkor azt figyeltem hogy mikor ir :)))és amikor megirtad Vica,sirtam...és éreztem hogy hamarosan én is érezhetem ezt a boldogságot,amihez nem hiszem hogy van fogható.Szeretem ezt a csapatot!Sokat segít,mert azt hogy mit élünk át senki nem tudja,senki,csak mi akik ebben benne vagyunk!És hiszem hogy mi is megkapjuk a jó istentől ezt az ajándékot hamarosan. <3 Puszi lányok! <3 Livi
2013. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4286/9202 anonim ***** válasza:
57%
Aranyos vagy Lívi!!!!:))))
2013. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4287/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, én eldöntöttem,hogy szeretnék inszeminációt csináltatni! Csak gőzöm sincs,hogy hogyan kezdjünk neki, vagy hol lehet ilyet csináltatni... Szerintetek a 14.kerületi Uzsoki utcai kórházban van erre lehetőség?! Nem igazán szeretnék olyan központba menni ahol fizetni kell, mert ott aztán mindenért pénzt kérnek, és nekünk erre most nincs nagyon lehetőségünk! Kérlek segítsetek,hogy hol kezdjük vagy milyen lehetőségek vannak?!! Egyébként még mindig nem jött meg... és iszonyatosan fáj a mellem is ami kétszer akkora lett mint volt. És ma már úgy ébredtem,hogy felállni nem tudtam annyira szédültem. Lehet ez a fránya front tett be nekem.


Encsi.

2013. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4288/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mindennap olvaslak benneteket!

Nagyon szoritok,hogy minél hamarabb babás legyen mindenki.

Velünk annyi van,hogy a multheti elsö laborom éhgyomri cukor magas lett, igy szerdán megismételtük és 4,8 ami tökéletes.

Az elsönél én csesztem el,mert elözö este be bodza italoztam és azt ki mutatta a vérvétel.

Szerdán voltam az endokrinologusomnál és rá kérdeztem a PCO-ra és mondta még anno a véremböl szürte ezt ki,de mivel mindkét terhességem könnyen össze jött, igy le is vette a diagnozisok közül.

Vett vért pajzsmirigyre és majd levélben küldi az eredményt, ha minden rendben akkor már nem kell többet mennem. :)

vasárnap betöltjük a 12hetet.:)

Hétfön megyek fogorvoshoz, majd utánna megyek a nögyogyászomhoz és szerintem kedden be is hív UHra, amit nagyon várok.

Kedden jövök az eredményekkel.

Addigis mindenki nagyon vigyázzon magára és még ha nehéz is pozítivan elöre és meg lesz a gyümölcse.

Puszi!

Gina

2013. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4289/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gina, szuper, hogy halad- szalad az idő! :-)

Lassan 12 hetes leszel :-) Tök jó!!!!!

Én egyre furább dolgokat érzek lányok, fel is írtam magamnak hogy ha most sem vagyok terhes, akkor akárhogyan szurkál, vagy akármit csinál a hasam, és akármit is érzek a melleimben, akkor sem szabad bedőlni többet!

Ha megjön végül, akkor legközelebb az lesz a jel, ha nem lesz semmi tünet, úgy döntöttem. Ahogy megérzek bármit a hasamnál vagy a melleimnél, azonnal leírom azt a hónapot! :-)

Hátha akkor nem is lesz többé semmilyen h...lye bajom a második 2 hétben.

Nem érzek olyasmit mintha meg akarna jönni, ma nem is fog, az tuti!

De végül is már jó, hiszen 9. dpo, 23. ciklusnap, szóval már elértem a minimális, de működő ciklushosszt, ennek nagyon örülök!!!!

Persze jobb lenne tudni hogy épp beljebb és beljebb furakszik..

Tegnap nem írtam, de 3. napja rengeteget pisilek! Inni kb. ugyan annyit iszom, de a pisi... Mint egy törpe vízmű vagy mi :-)

Remélem nem fáztam fel, de nem csíp! Kop -kopp! :-)

Livi, nem holnap reggel van amikor feljebb kéne mennie egy hangyányit????? Hányadik dpo-n vagy????

Krisztike, ilyenkor szörnyű rossz lehet, el is hiszem hogy nincs nagy kedved semmihez :-)

Encsi, én csak maszekon tudok inszemet, de ott is 40.000Ft a beavatkozás, a másik 40.000 pedig a 4 Uh ( kb.18.000 volt nekem) és a gyógyszerek. De én mindenféle vackot kapok, ha csak tüszőérést serkentő, repesztő szuri és Utró kell, az akkor nem sok, talán 10.000 max.


Meli, elmúlt végre?

Kicciri, jó lenne ha nem a mensi előjele lenne, hanem a babáé! Olvastam hogy van akinek egy furi folyás volt az első jel :-)

Én hétfőn tesztelek (2 nappal a nemvárt előtt) ha meg tudom állni hogy korábban ne, mert akkor kell abbahagynom az Utrót, és ha bármilyen halvány is, akkor én nem hagyhatom abba! :-) Puszi csajok! Irszi

2013. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4290/9202 anonim ***** válasza:
Jajj Évi, megy a drukk nekünk!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Irszi
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!