Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4241/9202 anonim ***** válasza:
80%

Livi, én is azt mondom, hogy talán pont ez miatt kellene még jobban reménykedned!

Holnap is mérj hőt, tuti visszább megy, és ha akár csak 0.1 tizeddel..... ennyien nem írhatunk bolondságokat! :-)

Kicciri, hajrá, minden féle szurkálásnak örülünk! TAlán a baba kopogtat, hogy anyuci engedj be! :-)

Encsi, igenis terhes voltál sajnos, hiszen nem elég hogy ennyi teszted volt, de ráadásul különbözőek is voltak...

Régebben a nőknek csak az tűnt fel hogy késik 1-2 hetet, aztán megjön. Sajnos nagyon sok ilyen van, csak mi árgus szemekkel figyeljük a dolgokat, azért derül ki.

Mást nem tudsz tenni, mint elengeded. El hiszem hogy még fel sem fogod. Szörnyű dolog ez. Legközelebb biztosan sikerül, és veletek marad az a baba.

Vica, azt hiszem te írtad hogy tök jó ha pénteken nem kéne megjönnie, mert neked is ezek voltak a koraterhes jelek.

Hát nekem még pont egy hét van a nemvártig, jövőhét szerdára nem várom. De mivel nekem mindig rövid, kb. 22 napos ciklusaim vannak, ezért írtam hogy ha péntekig nem jön meg, akkor már lehet igazán reménykedni.

A cickóim egyre jobban fájnak, szinte napról napra. Nem sokkal, de határozottan jobban érzem őket, már kezd zavarni a lépcsőzés is. Végre, ezt vártam! :-)

A hasam néha mintha szúrna, néha mintha görcsölne. Megmondom őszintén, nem tudom eldönteni hogy érzem vagy csak beképzelem, de ha az utóbbi, akkor nagyon valóságos!

Úgy döntöttem, ha addig nem jön meg, akkor hétfőn reggel, 2 nappal a nemvárt előtt (26. ciklusnap, 12. dpo) tesztelek egyet.

Addig reménykedem, és próbálom nem érezni a nem létező terhestüneteket :-)

Évi, Meli tudna mesélni hogy mennyi volt a lombik tokkal-vonóval.

Melike, mizujs? Nem tudunk rábeszélni?????;-)

Utazzatok el valahová a szerelmeddel, aztán vágjatok bele megint!

Krisztike, te hogy állsz a laparral? Gondolom akkor eldöntötted hogy ősszel lesz, igaz?

Gina, hogy vagytok?

Csajok, szerintetek Kini még egyben van, vagy már nézegeti az ő kis hercegnőjét???? Úgy izgulok érte is! Puszi!

Megint görcsöl a bal petefészkem körül... :-) Őrület, az is lehet hogy megjönni készül. Nem is tudom hogy mit szoktam ilyenkor érezni! Vagy az Utrogestan szórakozik velem?

Puszi! Irszi

2013. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4242/9202 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudjatok nincs időm reagálni az eseményekre :(

Gyors helyzetjelentés:

ma vagyok 38+1 és a babánk szerintem nagyon jó érzi magát odabent. Sokszor keményedik a pocakom, szurkálgat a hüvelyem. Nem tudom zárt vagyok-e még, mert szülésig már nem nézi a dokim :)

Nst-re járok már hetente, pénteken lesz a második.

Ha elindul a szülés azért még próbálok írni egy mondatot, minden szurkoló szívre szükségem lesz!


Vigyázzatok magatokra! ...és fel a fejjel, mindenkinek lesz babája!!!!!!!!!!!!!


K.

2013. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4243/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi lombikom nem volt csak a kolléganőm unokája lett így mégpedig azért mert a petevezetéke nem átjárható és a műtét sem segített:(( de 500körülire jöttek ki. :(((

Remélem hogy hétfőn együtt tesztelünk egy jót már :)))

puszi

Évi

2013. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4244/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszi imádom a leveleidet olvasni! Ugy érzem amit Te nem tudsz az nem is létezik ♡ (sajnos)nagyon tapasztalt vagy!

Hihetetlenül drukkolok , végre legyen már babatok! !! Tesztelj amikor csak lehet. Itt már nem érdemes varogatni es ezt mindenkinek írom! !! Jobb ezt tudni minnél előbb!

Drága Kini mind veled vagyunk! !!!!

Kriszti merre vagy? ????

Érzek dolgokat én is és megfordult már a fejemben, h hátha most ...na de lányok most komolyan a 2.metforminos hónapban! ?!?

Puszika lányok es a gólyák legyenek veletek *-*

2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4245/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri sose lehet tudni :) már a merkformin azonnal hat igaz kell egy kis idő,hogy beállítsa de simán lehet baba már a második hónapban.Nekem a páromnak is volt baj a spermával alaki és gyorsasági de amikor a dokival fontoltuk hogy adjon e repesztő szurit elmondtam hogy 5 hete szedi a vitaminokat és le is tette azóta a cigit erre felcsillant a szeme és mondta:na ez nagyon jó így javulhatott:)remélem igaza lett :D

puszi

Évi

2013. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4246/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Az a baj,hogy sajnos abban sem lehetek biztos,hogy elindult valami, csak megállt a fejlődésben..De csajok!!! Akkor miért nem jön már meg??! Több mint két hete késik... 10 napja volt 10mm-es nyálkahártyám, és erre tegnap azt mondta a doki,hogy mostmár bármikor megjöhet... hát 10 nap alatt nem jött meg...Nem értem,hogy miért nem jön meg... ha elhal a baba,akkor egyértelmű,hogy megkéne egyből jönnie nem??! És annyi hüvely váladékom van, mint még soha életemben, és ez már akkor is így volt mikor halvány pozitívak voltak a tesztek. De senki nem tudja nekem biztosra mondani,hogy ott volt a baba. Mert az orvos még csak szóba se hozta,hogy ez lehetett... annyit mondott,hogy nem vagyok terhes...


Encsi.

2013. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4247/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!


Kicciri bármikor összejöhet a baba akár az első merckforminos hónapban is, attól függ mennyire rosszak az értékeid.

Encsi, én azt mondom neked, hogy elmennék egy másik orvoshoz ugyanis ha még nem jön meg és a teszt pozitív akkor ott látnia kellene valamit még akkor se ha nem fejlődik. Én keresnék másik orvost. Annyi ilyet hallottam már hogy azt mondták nem terhes és 1 hét múlva ott vert a kis szíve csak megnézette egy másik orvossal is.

HCG vérvételt nem néztek? Viszont ha tényleg nem vagy terhes, és nem jön meg, miért nem írt fel norcolutot?

2013. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4248/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia.Csináltak HCG vérvételt. 0,2 lett az eredmény. Tehát közölte,hogy nem vagyok terhes. és mondtam,hogy gáz van, mert nem erősödött a csík a teszteken. Kérdezte tőlem,hogy meghozzuk-e gyógyszerrel vagy várjunk, és mondtam,hogy nekem mindegy, mert azt sem tudtam hol vagyok.Teljesen leblokkoltam, és akkor mondta,hogy várjunk míg megjön. Nem tudom, valahol a szívem mélyén még mindig azt érzem,hogy valamit elszúrtak, és talán ez csak egy rosssz álom,és itt van a kincsem. De tudom,hogy ez lehetetlen, csak már olyan közel voltam hozzá!!:( Azon gondolkozom,hogy csinálok még egy tesztet, de tudom,hogy nincs értelme. Meg már annyit csináltam,hogy abból a pénzből vehettem volna valami nagyon szépet a picikémnek..:(


Encsi.

2013. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4249/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Encsi igaz a hcghez nem nagyon értek de tudtommal csak terhességgel lehet az emberbe vagy úgy mint nekem injekcióval,tehát ez is bizonyítja valami volt.SZERINTEM TUTI.

Évi

2013. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4250/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsike drága!

Ne csinálj tesztet mert felesleges:(

Tudom,hogy most nagyon rossz neked és biztál a babádban,de hidd el,hogy látni fogsz még pozi tesztet!

10 mm-es nyálkahártyával nem lehet baba,lehet elindult valami,de megállt,szörnyü dolog ez tudom:(

De ez nagyon kis vékonyka egy terhességhez.....

Összejön az a baba,ne add fel!!!!

Meg fog jönni a mensid is,nem feltétlen rögtön jön meg ha "vetélésről" beszélünk,de ez nem elsz vetélés,mert azt a doki látta volna!

Csak várat magára a piszok.....:S

Ne csüggedj!!!!

Szilvi

2013. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!