Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4271/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj, képzeljétek, tegnap szúnyogot irtottak nálunk repcsiből, tök közel jött a házak felett!

Mondtam is Tamásnak, hogy tuti ez hozza a kisbabát nem a gólya, mert a házunk felett kb. 5 méterrel ment el, majdnem súrolta a kéményt!

Aztán még egyszer elrepült egy kicsit, 1-2 méterrel odébb, de szintén a házunk felett, de akkor már nem szórt.

Akkor mondtam hogy látod? Tuti ez hozta a babát, most pottyantotta be a kéményünkön!:-)

Szívós gyerek lesz! :-) Vagy kettőt hozott???? :-P Irszi

2013. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4272/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Evi nagyon ügyesek vagytok ♡ mi nem cigizunk ez mar jó jel sőt Atikam meg a kávét sem bírja :D sajnos es szeretem a kávét :'( napi egy ...

Megnéztem a videót :D :D :D próbálják megértetni a szülést hehe bőven sokkolo nekik sztem ha látják a parjukat nagyon nem megszokott körülmények között.

Ma pisiles után ledobbentem, mert nagyon "vizes" volt a papirom es ilyen soha nem volt. Na gondoltam magamban ez mar a magzatviz? Ataludtam volna par honapot v m? Hmm csajok komolyan mondom nagy munka folyik odabent nálam. ... Készülök a nagy mensire...... ok nem leszek negatív. .... es remélem csoda történik! !!

♡♡♡

2013. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4273/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Oh Irszi most erősnek kell lenned es várnod kell ;-) ha nem érzed azokat a jeleket amit mensike előtt szoktál az jó hír!!! Küldom a pozitív energiát Te meg kuldhetnel pár szúnyogok , mert akkor talán lenne meleg is ;-)

Fogsz tesztelni? ??

♡♡

2013. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4274/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek megy a drukk :) hátha egyszerre sikerül :) puszi és jó éjt csajok

évi

2013. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4275/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évike a próféta szóljon belőled, egyszerre leszünk babásak bizony:-)

Lívi, Irszi szorítok nagyon!!!:-)

Kicciri legyél optimista, mi egy napon fogunk pozit tesztelni:-)))))) az tuti biztos.

Kriszti jól vagy ugye???

2013. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4276/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Encsikem annyira sajnalom ami veled tortent :-(((:'( el tudom kepzelni milyen lelkiallapotban vagy :-( sird ki magad jol es engedd el...es probald meg valahigy meglatni ebben is a pozitivumot,hogy lehet pozi teszted meg sot legkozelebb az lesz nagyon kozel a cel!!!Irszikem a Parodat hivjak Tamasnak?Gondolom :-) Na az egy nagyon szep nev nekem nagyon tetszik mostanaban n

hajtogatom is a Viktornak hogy az o neve utan ez tetszik a legjobban :-)majd igy hivjak a masodik fiunkat :-))Csajok nagyon izgalmasak ezek a napo remelem h.a golyak es szunyogok :-) szerencset es babat hoznak :-D drukkolok mindenkinek es figyelem az esemenyeket!De most is olyan kesesben vagyok az mar duuuurva :-)olyan lusti vaok mostanaban nem tok idoben felkelni :-D sokat szomorkodok a kiskutyam miatt de valahogy majd csak jibb lesz naprol napra.Szilvus orulok h.irsz tobbet <3<3<3Liliket egymillioszor puszilom add at neki :-))<3<3<3Szep napot Csajok!!Pozi teszteket!!!!!!:-)

2013. máj. 24. 07:46
 4277/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek a biztatást és azt hogy ennyit foglalkoztatok velem tegnap,de ma ismét lement a hőm,ami azt jelenti hogy....vigyázzatok magatokra,puszi Livi

2013. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4278/9202 anonim ***** válasza:
57%
Mennyire ment le Lívi?
2013. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4279/9202 anonim ***** válasza:
57%
36.6-ra ment le.Teljesen nevetséges amúgy ez az egész,mert mig nem szedtem gyógyszereket addig normális volt a hőm is....de mindegy mert most dühös vagyok kicsit.Livi
2013. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4280/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Lívi sajnálom nagyon, akkor szerinted már tutira megjön, nincs remény? :(
2013. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!