Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4201/9202 anonim ***** válasza:
78%
Az x-epil teszten hol kell lenni a csíknak?? Szokott azon száradási csik megjelenni??S.O.S.!! Na ezért utálom magam hogy kell nekem mindig előbb tesztelgetni! Livi voltam :)
2013. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4202/9202 anonim ***** válasza:
78%

MELI NAGYON SAJNÁLOM :((((((((((((((((((((SZURKOLTAM NEKED:(((((((((((((DE NE ADD FEL KÉRLEK,MENJETEK,HÁTHA SIKERÜL.NEM TUDOM AZT KÉRDEZTÜK E VALAHA HOGY A PÁRODNAK VANNAK E GYEREKEI?

IRSZI ÉN MÁR A PROGI KRÉMET NAGYON RÉGÓTA KENEM MERT UGYE EGY HETET CSÚSZOTT NÁLAM MINDEN DE ÚGY HALLOTTAM HOGY ILYENKOR NEM SZABAD ABBAHAGYNI MERT VETÉLÉST OKOZHAT HOGY INNEN IS KAPOTT A BABA VALAMILYEN SZINTEN PROGESZTERONT..DE MAJD HA POZITÍV LESZ MEGKÉRDEZEM A DFÁJ A HASAM ÉS A DEREKAM DE IGAZÁBÓL NEM ÚGY MINT AMIKOR MEG AKAR JÖNNI,MERT HA HISZITEK HANEM ÉN SOHA NEM GÖRCSÖLÖK CSAK ÉRZEM PICIT HOGY MOZOG A MÉHEM AMIKOR MEGVAN...

NAGYON SOKAT JÁROK PIPILNI LEHET FELFÁZTAM:(((NEM TUDOM MÁR MI VAN DE MA MEGNÉZEM EGY PISI TESZTEL HOGY FEL VAGYOK VAGY SEM.OLYAN FURCSA ÉRZÉS EZ AMIT ÉRZEK MINTHA SZÉTRÖFFENNÉK.MIKOR MEGYEK DOLGOZNI IS A SZÍJAT ÉS A GOMBOT KI KELL KAPCSOLJAM VEZETÉS KÖZBE ÉS MIKOR BEÉREK MINDIG NÉZEM JAJJ BEKAPCSOLTAM E VAGY MINDENKI ENGEM RÖHÖG:)))))

ALIG VÁROM A JÖVŐHETET HOGY LÁSSAM ALAKULT E BENNEM IS VALAMI VAGY SEM:((

A MELLEIM FÁJNAK DE MIELŐTT MEGJÖN IS AZAZ EGY SZOKOTT:((ÍGY EZ NEM TÜNET NEKEM:(

NA MEGYEK PIHIZEK ÉS CSINÁLOM A MOBILTOKOMAT :)))

PUSZI

ÉVI

2013. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4203/9202 anonim ***** válasza:
78%

VICA AZ A TESZT NAGYON SZÉP :))))ÉN IS AKAROK EGY ILYET MAGAMNAK :D

ÉVI

2013. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4204/9202 anonim ***** válasza:
78%
LIVI ÉVI VAGYOK SAJNA ÉN NEM TUDOM HOGY AZON VAN E OLYAN:( MUTAT 2 CSÍKOT??
2013. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4205/9202 anonim ***** válasza:
78%

Tedd fel az X-epiles tesztet!!! nem szokott soha száradásí csíkos lenni. Én nagyon jól ismerem, megnézem kérlek tedd fel!


Meli

2013. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4206/9202 anonim ***** válasza:
78%

Évi, a páromnak nincs babája, mindig vágyott rá, és nagyon szeretne Tőlem babát, minden vágya, de nem sikerül. Csak lombikkal lehetne.....

Annyira odavan a kicsikért, a szívem szakad meg érte, mikor látom, hogy mennyire szeretné és nem adatik meg....

Meli

2013. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4207/9202 anonim ***** válasza:
78%

Livi, kérlek tedd fel a tesztet, megnézem :)

Meli

2013. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4208/9202 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom most mert a melóhelyen vagyok,de néztem képeket és nem jó helyen van az a halovány csik amit én látok,úgyhogy inkább negativnak veszem,nagyon kinn van.Livi
2013. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4209/9202 anonim ***** válasza:
78%

Melikém hidd el ugyan így vagyunk mi is:(( a keresztfiamék itt laknak mellettünk,egy igazi rosszcsont de az úgy tudja szeretni a férjemet és látom ő is hogy nekem is majd meg szakad a szívem:(( azt mondja ő inkább nem éli bele magát mert annál rosszabb lesz de amikor aludtam éreztem simogatta a hasamat és azóta minden nap ha nem talizunk a munka miatt,felhív hogy fáj e a hasam :)) cuki

Remélem megörvendeztetem egy hét múlva :) akkor én biztos magamhoz se fogok térni,de ha negatív lesz én feladom:(((

Livi lehet még tényleg korai volt várj egy pár napot.

puszi csajok

Évi

2013. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4210/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évikém, nehogy feladd nekem, ha nem sikerül - de sikerült már, hiszen a pocakod is fájdogál :)

Bízzál benne, látod Vicának is sikerült!


NEKED IS SIKERÜL!!!!! BABÁS LESZEL, MEGADHATOD A PÁROCSKÁDNAK, BÍZZ BENNE, HÍVJAD, BÍZTASD A BABÁT, HOGY NAGYON VÁRJÁTOK MÁR!!!! :)

Meli

2013. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!