Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4161/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Kicciri igazából 7-én kellett volna megjönnie.:)Én úgy tudom,hogy két naponta a legjobb együtt lenni, és még azt is olvastam valahol,hogy jót tesz ha a párod együttlét előtt iszik egy pohár kávét mert az felpörgeti a katonákat..:) De te ne igyál mert az árt..:) Köszönöm,hogy bíztattok..:) Nagyon jól esik, és nem mondom kétszer sem,hogyha most sikerül akkor az nektek is nagyon nagy mértékben köszönhető, mert ilyen pozitív gondolkodású és kedves csapatban még sosem voltam!! Szóval minden baba ami ebben a csapatban fogan, az köszönhető az embereknek akik itt vannak, és napról napra át segítik egymást a nehéz helyzeteken!!Vica az én tesztem is ilyesmi volt..:) és azóta van már kb 6db ilyen tesztem.:) Szóval szerintem baba van, csak még nagyon picike.:) Nekem még keddig van egy kis időm, de már több tesztet nem csinálok..:) Rá bízom már a sorsra,csak szinte lehetetlen,hogy ne erre gondoljak. Voltunk vásárolni ruhát, mert a férjemnek a tesója megnősül, és kellett egy szép kis ruci..:) Hát mit ne mondjak, már annyira be van zsongva a kis családom,hogy mamám már mondta,hogy olyat vegyünk amibe bele nőhet a pocim, meg stb...:) Na puszika lányok.:)


Encsi.


Encsi.

2013. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4162/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Vica nincs egy másfajta teszt amit meg ha birod idegileg megycsinalsz? A negatívon is ott van. Encsi sajnos az kizárt h, Ati igyon kávét mert utálja es olyan makacs ..de a redbull meg társai azok jók :-/ sajnos szeretem a kávét de egynél nem iszom többet :D amikor közép idő van jobban többet vagyunk .

Aztán lányok mostmár nyugodjatok meg es viselkedjetek úgy mint a kismamik! !!!

2013. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4163/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Evi megnéztem a kisfilmet♡

Csodaszép és köszönöm Neked!

2013. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4164/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica vagyok!!!


ÚRISTEEEEEN ERŐS POZITÍV LETT A TESZTEM!!!!!!


Ez már nem halvány!!!!

[link]

Úristen lányok kismama vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4165/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
71%

Vicaaaa, annyira de annyira örülök neked!!:-DD

Szívből gratulálok!!!!

Olyan szép a teszted, hát kész vagyok.:)))))))

2013. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4166/9202 anonim ***** válasza:
71%
Vica!!!! Sírok!!!! :))))) Reggel óta ezt vártam,és tudtam.Nagyon örülök neked!Tiszta szívemből!Puszi Livi
2013. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4167/9202 Kicciri ***** válasza:
25%
Vicaaaaa gratulálok! !!! Ez nem is vitás babasodunk sorba! Ki a következő? ???? Vigyázz magadra nagyon! 
2013. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4168/9202 anonim ***** válasza:
71%

Vica tiszta szívből gratulálok neked.:) Annyira jó látni..:) Bár most egy kicsit el is szomorodtam, mert a te teszted erősödött, míg az enyém ugyanolyan halvány maradt a hatodik tesztnél is. De nagyon vigyázz magadra.:)


Encsi.

2013. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4169/9202 anonim ***** válasza:
71%

Vica!!!!

Szuper anyuci, gratulálok!!! Most már tuti ketten vagytok:)

Itt a Vicák mindig babásak lesznek :)


Gratula!!!!!


Encsi, amíg meg nem jön, van remény!!!!!!!


Csajok, nekem sem jött ma meg, de én már nem reménykedek semmiben, hiszen.....


Szép hétvégét kismamák és leendő kismamák!!!


Meli

2013. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4170/9202 anonim ***** válasza:
71%

Meli te mondod mindig,hogy a remény hal meg utoljára!!:) Ha még neked sem jött meg, akkor neked is van remény!!! Mindenkinek van remény!! És tiszta szívemből kívánom,hogy sikerüljön neked!:)


Encsi.

2013. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!