Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4171/9202 anonim ***** válasza:
71%

Vica nagyon nagyon grtulálok. kini után mi vagyunk az újjabb kismamik :)

Nagyon vigyázz magatokra!

Én is azt teszem, már a 27dikét várom, hogy mehessek dokimhoz meg a 12heti uhra. :)

Ki lesz a következő? Encsi?

Puszi mindenkienk!

Gina

2013. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4172/9202 anonim ***** válasza:
71%

Gina az Isten szóljon belőled...:) Bár az én tesztem nem erősődik,szóval lehet,hogy volt baba csak megállt a fejlődésben vagy nem tudom..:S


Encsi.

2013. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4173/9202 anonim ***** válasza:
71%

Jaj Encsi nem szabad rögtön rosszra gondolni,mert be vonzhatod! 7dike óta késik akkor ott lennie kell valaminek! Jol emlékszem,hogy kedden mégy orvoshoz? Na ott már szikholyagot vagy petezsákot látnia kell az orvosnak. Én nagyon szoritok neked is és mindenki másnak is.

Mindenki szép sorjában babás lesz.

Tudod a halvány pozi is pozi!

Gina

2013. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4174/9202 anonim ***** válasza:
71%

Tudom Gina..:) csak olyan nehéz kivárni....De köszönöm,hogy mellettem álltok.:)


Encsi.

2013. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4175/9202 Kicciri ***** válasza:
71%

Ejj Meli, Encsi! !! Mi is ez a negatív hozzá állás? Itt mindenki babas lesz! Fura, mert amikor megtörténik nehéz elhinni! Úgy érzem itt babocak választják meg a jovetelt! !! Drága Meli, kitartás mert kell az energia a következő 9 hónapra!!! Encsi drága a babának az egyik fő jele, ha nincs mensike! !!

Szóval csajok itt a gólya aaaa

2013. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4176/9202 anonim ***** válasza:
71%

Igen a fő jele ha nincs mensi, csak nekem már nagyon sokszor volt,hogy nem volt mensi... volt,hogy három hétig nem volt, bár akkor cisztám lett... Most nekem ami reményt ad, az a 6 pozitív teszt..:) Csak szinte hihetetlen,hogy láttam ilyen tesztet és méghozzá 6-ot.:)


Encsi.

2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4177/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Vica ez fantasztikus vegre sikerult!Vegre igazat mondott mar az a franya hogorbe!:-))GRATULALOK!!!:-))))Jaj de orulok nektek!Encsikem nagyon drukkolok ezek a tetsztek meg...hat nem mindenkinek erosodnek aki babas majd a doki igazolja a terhesseget es le vannak...pisilve a tesztek :-)Nemelyik annyit is er.Drukkolok neked h.vegre bizonyossagot kapj!Melikem orulok h.nem jott meg a mensid...csak neeem??!:-)Megy a drukk!Irszikem neked is meg Mindebkinek Lilla Livi Kicciri Evi hajra!Gina orulok h.minden OK :-))Szilvuskam biztos a hormonjaid szorakoznak veled legyel nagyon boldog Lilikevel!!<3<3<3Koszonom szepen Lanyok a reszvet nyilvanitast!Nagyon dragak vagytok!!Majd csak konnyebb lesz valamikor.De Vica nagyon orulok a pozi tesztednek aztaaa sikerult ott van a bba a pocodban!Hurra!!De jo dejoooo!!<3<3<3
2013. máj. 19. 13:12
 4178/9202 anonim ***** válasza:
78%

Vica, szuper, nagyon -nagyon örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hány nappal vagy túl a meg nem jött mensiden?????

Csak hogy tudjuk, mikor kell ilyen szépet tesztelni! :-)

GRATULA KISMAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))


Encsi drága, ne keseredj el! VAnnak szemérmes babák, majd kedden kiderül minden,addig pedig gondolj rá nyugodtan, hiszen ott van!

Nekem a halvány pozi tesztem után 2 nappal már egy negatív volt, és agy olyan nagyon halvány, hogy én nem is láttam rajta csíkot, csak a férjem!

Szóval ha gond lenne -de nincs!!!!!!!!- akkor hipp -hopp eltünne az a csík!

Csak a jóval idősebb terhességeknél van úgy (10 hét pl.) hogy a küret után egy héttel még látszik.

Ő még picurka, ha csík van, akkor baba is van!

Egy dologra gondolj, hogy nehogy rossz helyen legyen, hanem a méhedben. "bevonzani" nem tudod, mert ha már lejött a méhedbe, nem tud vissza menni, viszont állítólag kb. a 6-7. hétig (!!!!!!!!!) le tud menni, ha megállt félúton.

Nyugi, minden rendben!!!!!!!!!!! Majd meglátod! Kukába a tesztekkel, a doktorbácsi majd szépen 2 nap múlva megmutatja neked életetek értelmét! :-) Vigyázz rá addig nagyon!

A pocid pedig attól nő, hogy nagyon puffadsz, van aki már ennyire az elején puffad, nem jelent semmit, csak annyit hogy terhes vagy! Puszi!


Kicciri, én most ezeket a Gyuri bácsi féle teákat néztem ki, írtam is nekik levelet hogy a prosztatagyulladásra mit ajánlanak, és írtak is pár napon belül, meg is rendelem a jövő héten. Nem vészesek árban, a sokszorosára gondoltam. De valamit már muszáj csinálnunk....

Hogy tudsz ilyen szépséges szívecskét küldeni nekünk??????

Valamit kérdeztél az ovu tesztekről....

Az csak azt mutatja, hogy erősödik a 2. csík, és amikor kb. ugyanolyan erős mint a kontrollcsík, onnantól 36 órán belül lesz tüszőrepedés. Azt nem mutatja hogy megrepedt-e.

Én addig szoktam csinálni napi 2-3-mat, amíg egyértelműen halványodni kezd.


Melike, szuper hogy nem jött meg, Én biztos vagyok benne hogy Encsike kedden bizonyosságot kap a terhességéről, és addigra neked is elfogy a türelmed hogy mi a fészkes fenéért nem jött már meg, és ellősz egy szép pozitív tesztet. De várd meg a keddet minimum!!!!! Olyan a mensid mint egy óramű, 1-2 napot még elnézek neki, de több késést nem! ;-)


Aztán kb. másfél hét múlva mi jövünk Évivel a pozitív tesztünkkel :-)


HA picit masszírozom a didkóimat akkor nem fájnak annyira, érdekes. Valamit már muszáj volt lányok, mert nagyon rossz!

De nem annyira hogy mondjuk fognom kelljen őket pl. lépcsőzésnél mint annó, de nagyon hasonló. De csak a mellem, a mellbimbóm nem.

Tuti ömleni fog a tejem ha már meglesz a kisbabám! :-)

Szorítok nagyon mindenkinek!

Ki hányadik dpo.n tart? Puszika! Irszi

2013. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4179/9202 anonim ***** válasza:
78%
Ja, én a 18. ciklusnapon, és a 4. dpo-n! Irszi :-)
2013. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4180/9202 Kicciri ***** válasza:
69%

Köszönöm Irszi a választ ♡♡ telefonrol irok mindig ;-) ott vannak ilyenek. Meg annyit mondj meg légyszi, h mi a dpo? Kis tudatlan vok. ..

Ma vagyok a 14.napon es jo kis sikamlos a wc papírom. Tehát ott valami történik jujj de jo ;-)

Probald ki a teát biztos jo es nem hinném, h veszitesz vele bmit!

Drukkolok mindenkinek! !!

*-*

2013. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!