Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4191/9202 anonim ***** válasza:
78%

Ne is mondjátok lányok,olyan nehezen mennek a napok :( nekem ma nem fájt annyira a hasam de elkezdett szurkálni elég erősen és hirtelen....érdekes:( ma 2 szer megszédültem és mielőtt megjön mindig így járok így el is keseredtem nagyon...

Hajrá a tesztekkel:) puszi

Évi

2013. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4192/9202 anonim ***** válasza:
78%

Encsi, drukkolunk neked nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azonnal írj, ha megjöttél a dokitól!!!!! :-)

Évi, attól hogy most olyan mint mielőtt megjön még nem fog megjönni, nagyon korai lenne!!!!!!!

Én azt tudom, hogy talán a jövőhét hétfőn kell utoljára kennem a progeszteron krémet- jajj de fogok izgulni, atya világ!!!!!!!!!!!!! -, és két napra rá kell tesztelni, akkor van azt hiszem a 28. nap.

A 26. ciklusnapon kell abbahagynom a progikat.

Szóval most bármit is érzel, annak csak örülj!!!!

Azt mondják az okosok, hogy a terhesség első jelei kísértetiesen hasonlítanak a mensi első jeleihez, szóval mivel megjönnie korai, tuti terhes vagy! :-)

Én néha megint azt gondolom hogy basszu....s, sikerült végre, mert a melleim lányok... ez valami kegyetlen!

Aztán persze elbizonytalanodok, hogy nem, nem sikerült, megint becsapom magam.

Hát mindegy, annyi biztos, hogy nem bánom ha nem nagyon érzek terhestüneteket egyenlőre, csak ne jöjjön meg, aztán majd jönnek a tünetek a 6. héten :-)

A hasam nekem elég nyugodt, a cickóim iszonyúak. Viszont elolvastam az Utrogestan betegtájékoztatójában a lehetséges mellékhatásokat, és nincs ott hogy a megemelkedett progi szint miatt fájhatnának a mellek, szóval érdekes. Talán ezért is gondolom hogy odabenn dolgozik valaki :-)

Ó, csak igazam legyen végre! Melike?????? :-) <3

Puszi csajok! Irszi

2013. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4193/9202 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Encsi megy a drukk neked!

Ma reggel csináltam egy tesztet, hogy erősödött-e! És igen!!!!A mi kis drágánk nagyon szépen fejlődik!

Itt egy kép!!!

[link]

2013. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4194/9202 anonim ***** válasza:
78%

Micsoda szép teszt!!!! Öröm nézegetni :)


csajok, nekem most sem sikerült. Megjött ma reggelre :(

Oda a remény, oda az álom :(


Meli

2013. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4195/9202 anonim ***** válasza:
78%

Meli nagyon sajnálom :(

Vica ez csodás,biztos nagyon boldog vagy :)))

Amit írtam azon gondolkodj azért :),Holnap én is ellövök egy tesztet,tegnap egész nap aludtam szinte....Mindenkit puszilok Livi

2013. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4196/9202 anonim ***** válasza:
78%
Segítsetek már hogy milyen tesztet kéne venni.Otthon vaterás 10-es van,de azt hallottam hogy nem is biztos hogy 10-es az érzékenysége.Puszi Livi
2013. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4197/9202 anonim ***** válasza:
78%
Lívi nekem a facelle teszt már kimutatta reggeli első vizeletből 1-2 nappal mensi előtt, ez is facelle volt a ma reggeli is csak kupakos, és az van rájuk írva hogy 25-ösek!
2013. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4198/9202 anonim ***** válasza:
78%
Meli nagyon sajnálom hogy megjött, de ne add fel!!!!!!!!!
2013. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4199/9202 Kicciri ***** válasza:
78%

Sziasztok.

Ez aztan a teszt Vica ;-) ;-) ;-) ;-)

Gratulálok! !!!!!!!!!! Konkreta en nem tudom a tesztek nevet bocsi. Drága Meli Nagyon sajnálom :'( mi lesz a következő lépés?

Mindenkinek Nagyon-nagyon szoritok!

2013. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4200/9202 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom mi lesz. A párocskám nagyon szeretné, ha gömbölyödne a pocim, de ehhez lombik kell.... megint a sok fájdalom? a sok hormon??? --- nem tudom...nem akarom :(


Meli

2013. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!