Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4131/9202 anonim ***** válasza:
71%
Holnap reggel tudok tesztelni ha nem esik le a hőm oké lányok????ÉRtsetek meg annyiszor csalódtam már és elkiabáltam , bár most ez a hő nagyon bíztató!
2013. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4132/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindenen tudnék sírni, ma már háromszor elkönnyeztem magam!Mindenen! ÉRzem hogy nem vagyok egyedül, ekkorát nem csalhat a szervezetem ugye?

Pedig arra számítottam hogy reggel lejjebb megy mert tegnap leesett, és alig hittem a szememnek, háromszor is megmértem, és bevetettem egy másik hőmérőt is, az is ezt mutatta:))))))))

2013. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4133/9202 anonim ***** válasza:
71%

Szilvusnak is leesett a hője, mikor beágyazódott a babája. Utána visszament és bizony itt van a kis Lilikénk :)


Ha érzed, hogy ott van a babád, ott is van!!!!!!!


Reggel tesztelj kérlek, mert nagyon-nagyon izgulok érted!

Milyen teszted van????

Meli

2013. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4134/9202 anonim ***** válasza:
71%
Ma veszek egyet valamilyet még nem tudom , otthon csak egy kórházi tesztem van, amit a női klinikán csinálnak :)
2013. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4135/9202 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, hogy az X-Epil 25-ös, de nagyon szépen mutatja a terhességet.
2013. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4136/9202 anonim ***** válasza:
71%
Vica,mióta vártok már a babára? Livi voltam
2013. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4137/9202 anonim ***** válasza:
71%
6 éve Lili. Ez idő alatt volt már két terhességem, de az egyik a 8. héten a másik a 22. héten itt hagyott minket. Úgyhogy nagyon nagyon boldogok lennénk ha sikerülne:)))
2013. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4138/9202 anonim ***** válasza:
71%

Vica, akkor már neked tényleg érezned kell, hogy mikor nem vagy már egyedül :)

És azt írtad, hogy úgy érzed, már nem vagy egyedül :)


Babás vagy tuti!!!!!!!!


Reggel kiderül :)

2013. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4139/9202 anonim ***** válasza:
57%

ez volt az én terhes görbém,nekem is leesett a hőm:))

[link]


Szilvi

2013. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4140/9202 anonim ***** válasza:
71%

Vica, rettenetesen szorítok neked!

És tuti kismama vagy, hiszen egy anyuci ezt megérzi, és te is tudod hogy amikor azt hitted hogy sikerült, de nem, az az érzés akármennyire is valóságosnak tűnik, nem hasonlítható össze azzal, amikor terhes vagy..... :-)

Jajj, izgulok nagyon!!!!!! Mikorra nem várod vagy vártad????????

Krisztikém, te hányadik napon vagy??????? Tudom, messze még a nemvárt, de akkor is érdekel!

Meli, várjuk ki a végét... :-) ;-)

Szilvus, a tápszer is szuper, én is 3 hónapos koromtól sajna csak tápszert kaptam, mert anyumnak is elapadt a teje! ÉS mégis milyen szuper csaj lettem!!! :-)

GYönyörű az a kis angyal egyre szebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én a 16. ciklusnapon tartok, ha minden igaz, 2. dpo.

A cickóim iszonyúan fájnak, szinte minden újabb ciklusban egyre jobban a középidő után.

MA hajnalban 2* is felébredtem rá hogy rettenetesen fáj, pedig nem is rajta feküdtem. NA, egyből mire gondoltam?????????? Ki találja ik??? Én hü....* , a 2. dpon... :-D Nagyon akarom ezt a gyereket, nem hiába!

Ma felvettem egy ovisomat ölbe, csak épp hogy nekiért a melleimnek, hát azt hittem hogy becsinálok, és most finoman fogalmaztam, mert nem ezek voltak az első gondolataim.....

Néha egyszerűen ha megmozdítom a kezeim is fájnak, most főleg a jobb pár hónapja (eddig a bal volt a domináns fájós).

Ha megemelem őket (na nem nagyon tudom, nem akkorák :-))))))))), akkor úgy érzem mintha egy kicsit nehezebbek is lennének, és beléjük -most épp a jobba) nyilallgat a fájdalom. Nem valami fincsi!!!!!!

Várom hogy hegyesednek-e, vagy súrolja-e őket a ruha, de nem :-(

Persze még nagyon korán van ehhez, tudom :-)

Kislányok, Vicusé legyen a következő pozitív teszt holnap, aztán pár nap múlva Melikénkké. Kedden Encsi megerősítést kap a dokitól, hogy igen, ott van a baba, aztán nem is tudom ki írta hogy a 18. napon van, ő lehet a következő -ha csak nem tesztel később, mert én úgy sem fogom tudni kivárni hogy késsen, szóval a következő terhes én leszek. Krisztike is csak csodálkozni fog, hogy hát ő nem is gondolta volna hogy nem kell neki a lapar, mert összejött nélküle :-)

Szippancsuk be a pozitív energiákat kislányok, és mindenki pisiljen pár napon -héten belül pozitívat! Puszi! Irszi

2013. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!