Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4471/9202 anonim ***** válasza:
57%
Csajok! akkor is teszteljek még holnap, ha ilyen ragacsos tojásfehérje szerű folyásom van ,tegnap még nem volt ilyen viszont előbb észrevettem hogy ilyen .
2013. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4472/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj, bár a próféta beszélne belőled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A hasmenés a főnökömet nem érdekli, igazából semmi, se a láz, se a hányás. Talán ha eljátszanám hogy egész éjjel hánytam és ment a hasam, és már szurit is kaptam.... Nagyon durvának kéne lennie, az én főnököm .... nem szeretném ha átlátna a szitán. A gond hogy nem sima munkanap, hanem rendezvény. De ha pozitív a digitális is, nem oda megyek, hanem a kórházba a barnázás miatt úgy döntöttem.

Ó, de jó lenne, istenem!

Tényleg rózsaszínnek látod?????? Jajj, de jó lenne. NEm merem nem hogy elhinni, semmit sem merek amíg nem látom a digitálisat!!!!! Azért várok reggelig, nehogy kevés legyen a hcg, kiindulva a reggeliből!

Nem tudom milyen, vagy Dm, vagy Rossmann-os.

Írjatok indokokat holnapra; bár úgy lenne hogy nem kéne mennem! Még ki is íratom magam egész jövő hétre!!!! :-D

Bármit.... Megyek gyorsan feküdni! Irszi Irszi.

2013. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4473/9202 anonim ***** válasza:
57%
Igen Brigi, mindenképp! Meg kell nézni hogy erősödik-e vagy halványodik. Irszi
2013. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4474/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ok rendben ,jajj úgy izgulok :)Nagyon szorítok neked Irszi :)
2013. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4475/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi ez nagyon szuper!! :)))))))))))Egyébként élőben rózsaszínebb,mert nekem nem egyértelmű a képen,az enyém is ilyen volt,keresd vissza,élőben rózsaszín volt de nektek nem tudtam úgy lefotózni.Jajj de jó,na most aztán reggel ezért nem bírok majd aludni,hogy mi lett,mint Vicánál! :DDDD Úgyhogy reggel feltétlenül írd meg mi van!!! :))))Puszi Livi
2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4476/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi, ha holnap a digi CB pozitív lesz (tuti!!!!), akkor el van döntve a dolog, kórház mindenképpen, be ne menj dolgozni.

Akkor végül is majdnem az igazat mondhatod, begörcsöltél, és a kórházban kötöttél ki.

Valószínű, h később volt peteérésed, mint gondolod, azért ilyen halványka még.

Akkor a teszted nem Predictor early ez megnyugtató, sok rosszat hallottam róla.

Sok szeretettel üdvözöllek Brigitta!

Most használsz először ovuláció tesztet?

Ha igen, akkor mindenképpen tesztelj tovább, ugyanabban az időben.

Nekem ez még negatív szokott lenni, nekem ugyanolyan erős a C csíkom, mint a T csíkom (2 napig), ha LH csúcs van. És több napig van nyák is legalábbis nekem kb 3 napig, tesztelj mindenképp, h kitapasztald, nálad mikor pozitív.

Ha holnap gyengébb, akkor hajrá apával!!!:-)

remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2013. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4477/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Irsziiiiiii az egy rózsaszín vonal! !!!!!!!! Reggel akkor csinálsz egy újat ♡♡♡

Nagyon örülök!!!! Gratulálok!

Ha reggel is pozi lesz dokihoz mész?

Hidd el kibirjak a munkahelyeden! Ne feledd a kis Csoda kiválasztott es pihenj otthon! !! (Te vagy az első)

Lányok látjátok itt babasodunk egyszerűen nincs más ut!

2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4478/9202 anonim ***** válasza:
57%
Aranyosak vagytok, de én nem vagyok nyugodt:( Majd a hétfői eldönti, én szerintem inkább elindult valami és magától kitisztul. Kezd fájni a hasam és barnázok is! Érzem lányok hogy már nincs babánk:((Már az se baj ha megjön, csak ne kelljen műteni már megint!!!
2013. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4479/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi, az a csík rózsaszín!!

Drukkolok!

Vica voltam az előző is

2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4480/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vicám!Pihenj egy kicsit,sok volt ez most neked,ne mondj ilyet kérlek,hogy nincs baba.És a hcg szint?Bár én idáig még soha nem jutottam el így nem értek hozzá,de én imádkozom hogy minden rendben legyen!Vigyázz magadra!Jó éjt mindenkinek,Livi
2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!