Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4501/9202 anonim ***** válasza:
57%
feltétlenül tesztelj reggel és gyere hamar a jó hírrel :)
2013. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4502/9202 anonim ***** válasza:
64%

Lányok én azt mondom pozitív gondolkodás ide-vagy oda ez a terhesség befejeződött.


Gidainak igaza volt, elindult valami és nem fejlődött tovább. Meg fog jönni szerintem, mert már enyhe vérzésem van. Nem barnázgatás.

De tudjátok most nem vagyok letörve egy kicsit se, nem is vagyok elkeseredve. Inkább így most az elején magától, mint később mikor már szívhang is van.

Reggel már csak 36.8 volt a hőm, tehát esik le. Igazából egy nő ezt megérzi, és én már éreztem a rendelőből kijövet hogy nincs terhesség.


Hogy mit érzek? Megkönnyebbülést...hogy ha már így kezdődött volna ez a terhesség az elején mi lett volna belőle később? Későbbi elvesztést mikor már baba élő szívvel nem tudnám elviselni már szerintem.

Így viszont ő még nem volt élő ember csak egy "sejtecske" ami megállt a fejlődésbe.

Én azt mondom mindig a rosszban meg kell találni a jót! Én megtaláltam, magától megjön, nem méhen kívüli, nem kell műteni, és nem lesz beteg magzat és későbbi vetélés

Nincs igazam?

Örülök nagyon a sok bíztatásnak, nagyon jól estek, nagyon szeretlek titeket, mindenkit, de ennek most így kellett lennie!


Gidait nem fogom leváltani, mert nagyon jó orvos, nagyon szeretem és tisztelem. Nem kerget hiú ábrándokba, hanem megmondja az igazat. A szabálytalan valamit jól látta méhen belül, és azt mondta meg fog jönni úgy pár napon belül. Nagyon sajnálta de mondta bármikor elérem őt!

Úgyhogy most azért drukkoljunk hogy szépen megjöjjön és kitisztuljon, oké??

Bárhol tettem fel a kérdésem a hcg-re, mindenki azt írta hogy kevés. Igazuk van szerintem is. A többivel már 4 hetesen láttunk petezsákot, itt meg egy szabálytalan valamit...

Tényleg nem vagyok szomorú, egy kicsit sem, várom hogy megjöjjön, hogy úgy történjen ahogy kell és lassan újra próbálkozzunk.

Mindenkinek még egyszer nagyon-nagyon köszönöm


Lányok ígérjétek meg hogy nem szomorkodunk oké?

Csak annyi, hogy még nem jött el a mi időnk, de elfog!!Ebben biztos vagyok


Vica

2013. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4503/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát Vica most én könnyeztem meg amit írtál :,( én olyan büszke vagyok RÁD,hogy így fogod fel.Erőss és bátor vagy.Látod te biztosan így megérdemled,hogy sikerüljön a következő hónapban.Mi is szeretünk Téged és melletted vagyunk,bármi is történik.Szépen ki fogsz tisztulni és nagyon hamar jön majd a babuci.Vigyázz magadra nagyon.

Évi

2013. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4504/9202 anonim ***** válasza:
100%

Vica! Én már szépen produkáltam halvány pozitív teszteket, de ilyen szép HCG-t még sohasem...

Nekem 13 volt a max, és biztattak...

Ezt egy anyuka megérzi. Úgy legyen, ahogyan nektek, minadannyiótoknak a legjobb!!!!!!!!!!

Én is azt mondom, jobb ilyenkor, mint később, azt nagyon nehéz lehet átvészelni....

Ez is épp elég szörnyű.... :-((((((((((

De ahogyan szeretnéd, nem sajnálkozom. Csak miattad, mert azért jót sírtam a leveleden....

Szóval a lényeg, hogy erőt adsz nekünk is a továbbiakhoz.

De azért ne írd le magad a következő vérévételig, az én barátnőm huga is mindkét gyerekével "menstruált" 4 hónapig!!!!!!!!!!

Ma késő délután láttam egy gólyát repülni (most megint sírni fogok) az égen, amikor a teraszon ültem! Lerángattam a férjem (állítólag látta ő is, de szerintem nem), és akkor is alig tudtam visszanyelni a könnyeimet.

Aztán nem fogjátok elhinni, de fél órán belül láttam ugyanott kettőt a másik irányba repülni....

Már lassan rosszul vagyok a gólyáktól... Ennyit én még soha sem láttam! Hová a csudába megy mindegyik???????????

MA volt nálunk az oviban rendezvény..... Kiderült, az egyik -igénytelen- anyuka megint terhes, a 3. -at várja. Lányok, egész végig sört vedelt!!!!!!!!!!! Én esküszöm azon gondolkodtam, hogy odamegyek, és belerúgok!!!!!!!!!!!! Annyira szörnyű... Az ilyen barmok potyogtatják, mi meg, akik sóvárgunk a babánk után nem érdemeljük meg????

Esküszöm, úgy várom már az inszemet, és sikerülnie is kell az elsőnek!!!!!!!!!!!!

Egyszerűen nem lehet másképp!!!!!!!!!!!!

A tesztjeimet pedig én sem értem, de igaza van Szilvinek, Megemlítem a Lolloknak!!!!!!!!!! Kíváncsi vagyok a véleményére... Irszi

2013. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4505/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj Kicciri, Nagyon várjuk holnap a fejleményeket!!!!!!!!!!!! Irszi
2013. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4506/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Drága Vica, teljesen igazad van! Inkább most mint később, amikor már nem "sejt" hanem igazi baba! Most kitisztul szépen a szerevezeted és következő hónapban új esély! Mi is nagyon szeretünk! !!!! Szerintem csak itt tudjuk megbeszélni igazán mi is történik velünk ..."sorstársak" vagyunk ;-) nem adjuk fel!

Irszi meg sem lepődők azon a nőn....sajnos...... a barátnőm most volt nyaralni és ott meg a kismama nyugodtan cigizett! Nem is értem. ..lehet nekik hipp-hopp jött a babo . Semmit sem szenvettek érte aaaaaaaaa

Van teszt ! Olcsó volt 2db van benne. Majd kiderül ♡

Köszönöm a drukkolast! Aztán Lilla jön! !!

Puszika.

2013. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4507/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi ugyan ez volt nálam a tegnap,hogy meggyógyult az az 5 hónapos kisbaba akit mentővel az anyja beküldött hozzánk.reggel jött az apuka és kiakadt hogy mi az hogy haza engedik ő nem úgy készült.felhivta az asszonyt az meg Dr.-nőt hogy hétfőig tartsa bent mert ő nem tud most mit kezdeni vele.majd apu csak haza vitte.gyonyoru kisbaba és olyan halas volt minden étkezés után:) meg simogatta az arcom és mosolygott.en is ezen gondolkoztam hogy miért oda ment az a babóca ezekhez a ...-okhoz :( sajnálom szegényt

Évi

2013. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4508/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica annyira sajnálom,akkor is ha most az elején történt. 6 év után miért nem adatik meg már neked, hogy végre anyuka legyél???

Jó nem háborgok.

Büszke vagyok rád, ahogy elrendezted ezt magadban, és Irszire is.

Lányok én sem értem ezt, sokan cigi, pia egy alkalom után lesznek terhesek, azt sem tudják mi az az IR, PCoS stb. és mégis sikerül nekik:(

Kicciri várom a tesztedet.

Remélem pozitív lesz:)

2013. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4509/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok!

Érdekes módon NEGATIV lett!

Hogy tudom feltölteni a képet?

Hmm

2013. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4510/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, kepfeltoltes.hu


Lányok nem jött meg, barnássá vált a tegnapi pirosam. Se görcs se semmi. Azt mondják sokan hogy a hüvelyi UH miatt lehet barnázás. áááááámár nem tudom mit gondoljak. Holnap megyek vérvételre, remélem emelkedik és meglesz a zsákja:)

2013. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!