Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4541/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Lilla remélem nem jön meg neked! !!! Negatív lett, de nem is jött meg majd, *-* reggel megcsinalom a másik tesztet is es le lesz tudva. ..minek taroljam. Az elsőt Ati szétszedte es azt mondta nem is igazi a teszt ...na ja úgy legyen ;-)

Vagy érzed a jelét, hogy lesz valami?

Csajok ki hogy áll? ??


Drága Vica remélem hamarosan jobban leszel! Gonolj a holnapra mindig! NAGYON SZERETÜNK! !!

♡♡♡

2013. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4542/9202 A kérdező kommentje:
Szoasztok Csajok!Kicciri igy van amig nem jon meg...tudod.Remelem mindjart jossz a pozi teszteddel!:-))Drukkolok nafyon!!!Nalam ez a 33.ciklusnap...semmi mensi egyenlore.A melleimet sem erzem egyaltalan/mondjuk azt nem is mindig szoktam mensikor/ugyhogy varakozo allasponton vagyok.Azt beszeltuk Anyaval hogy ha nem jon meg a heten akkor penteken veszek egy tesztet delutan es szombat reggel ellovom.DE CSAK azert mert ha penteken kerek idopontot dokihoz tuti nem kapok csak szerdara de inkabb utana het hetfore (nekem csak a delutani rendeles jo a melo miatt)aztan elmegyek hozza es mast nem nagyon tud majd mondani(csak mehnyalkahartyat)menjek vigyek masnap vizeletet a laborba ami ujabb stressz/koran keles ...nem elfelejteni a csobe pisilni...bevinni...sietni munkaba h.odaerjek idoben...majd elmenni az eredmenyert delutan....majd ujra doki...NA ezt nem akarom ezt a procedurat ha nem vagyok terhes.Inkabb tesztelek akkor a sajat magam megnyugtatasara negativat gondolom.Aztan varhatom h.jojjon majd meg kesve.A closti mentes honapban multkor 36 napos lett a ciklusom...lehet h.most is ugy lesz valahogy.Meg varok.Puszi Mindenkinek Csajok es megy a drukk mindenkinek!
2013. jún. 4. 07:43
 4543/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez rettenetes, nem hiszem el hogy ez megint megtörtént!!!!!!!!!! Nem is tudom hogy mit mondjak...:-(

Őszinte részvétem.

Édes picike kis gombostűfejnyi baba lehetett....:-(

Igen, jó hogy méhen belül volt, jó hogy nem kell műteni, jó hogy ilyen hamar, ha már így alakult...

A következő ciklusban mindent bele, mert hallottam sok helyről, hogy ilyenkor ismét megfogan a nő, mert a szervezet még emlékszik hogy hogyan kell "terhesnek lenni".

És igen, a következő baba lesz a ti kisbabátok, veletek marad végig, nem lesz semmi baj, meglátod! Sok erőt neked!!!!!!!!!!!!!!

Encsi, nem is tudom hogy mit írjak, azt hiszem hogy most én sem reménykedek így hogy ennyire nem erősödik neked, de ma végre kiderül!

Szorítok nagyon!

Kicciri, Kriszti, de jó hogy nektek sem jött meg még, szorítok nagyon! Jó lenne legalább titeket boldognak látni, és "fürdőzni" az örömötökben!!!! :-)

Évi, nekem is elmúlt, tök vicces, első nap délután kezdtem barnázni, aztán 2 napig nagyon enyhe vérzésem volt, majd egy nap pecsét, és vége! Ez volt a nagy mensi!

HA nem csináltam volna meg a digi tesztet, most is tesztelnék!!!!!!!

A mensigörcsök megvannak néha, a hasam is szurkál, de tegnap már épp hogy pecsételtem.

Az inszemig semmi féle tünetnek nem dőlök be!!!!!!! :-/

A barátnőm azt mondta, szerinte szellemcsíkos a tesztem, ő sem látja rózsaszínnek.

NEm is hülyeség szerintem. Szétszedtem, feltöltöm nektek a képet, csak ezt elküldöm előtte!

Encsike, gyere a hírekkel, nagyon várunk! Kiniről semmi hír??????? Irszi

2013. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4544/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom feltölteni, ezt írja ki: Hiba: Nem JPEG, PNG vagy GIF formátumú kép.

Mindenesetre Sony elem van benne, 2 tesztcsík, valamilyen tabletta, és egy komolyabb "chip" szerű. Jól néz ki, ezt vártam. Kár hogy a pisibe mártós rész nem cserélhető:-(

Elmondtam a férjemnek hogy egyszer használatos, de már kialudta... :-) Irszi

2013. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4545/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Köszönöm szépen mindenkinek de tényleg, nem akartam gyászos hangulatot teremteni, de sajnos ez van.

Így van csak előre. Most azt várom hogy megjöjjön, kezd fájni a hasam és már barnázgátok is, a hőm képzeljétek már csak 36,6, úgyhogy alakul.

Igen nem kell várni egy hónapot se, ha megjön lehet is próbálkozni.

Encsi nagyon kiváncsi vagyok mit mond az orvos. Mert lássuk be még a pozitív csík sem biztos hogy terhességet jelent, az a biztos amikor megvan a zsák és a szívhang:) Drukkolok mindenkinek, és lányok az álmainkat nem adjuk fel ugye? Még van max 9 évem, csak lesz gyerekem egyszer nekem is...

Már nem is tudom mikor aludtam utoljára ilyen jól és nyugodtan, már 1 hete ki vagyok készülve, igaz teljesen nyugodt akkor leszek ha megjön végre, de már most is sokkal megkönnyebbültem:)

2013. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4546/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Elöször is Vica nagyon sajnálom ami veled történt!


Lányok ne haragudjatok,de együtt érzek mindenkivel és el hiszem,hogy nem könnyü honapokat és éveket várni a csodára.

Ezért is mondom ,hogy én kicsit kellemetlenül érzem magam hogy nekem gyorsan összejött mindkét terhességem. Nektek meg milyen sokat kell harcolni érte.


Azért megosztanám veletek,hogy ma voltam Uh-n és 13+2 hkm vagyok és a babóm CRL: 69mm BPD:23mm, Intact szívmüködés, tarkoredö vastagsága 1,56 mm(norm érték), norm menny magzatvíz, végtagok épek.

Jó érzés tudni,hogy minden rendben.


Én hiszem,hogy mindenkinek sikerülni fog.


Remélem nem gond azért továbbra is megosztom veletek az eredményeinket, és nyomon követlek benneteket.

Megszerettem az egész csapatot!

Gina

2013. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4547/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina!Nem hinném hogy kellemetlenül kellene érezned emiatt,sőt nagyon is jó hatással van ránk hogy pozitiv dolog is történik! :))NAGYON ÖRÜLÖK A BOLDOGSÁGODNAK! :)))

Gina,most lehet ki fogsz nevetni,meg mindenki ki fog nevetni de azért megkérdezem:Mit jelent az hogy 13+2 hkm.mármint a +2?Azt jelenti hogy +2 napos?Bocsi ha vicces a kérdés,dehát ugye én még idáig nem jutottam és nekem ez nem volt tiszta :DDDD Nevethettek amúgy....szőke vagyok! :DDD Na szóval remélem az amit leírtam.Puszi mindenkinek Livi voltam

2013. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4548/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lívi dehogy nevetlek ki, én sem tudtam sokáig, hogy mit jelent. Betöltött 13hetes és 2 napos a terhességem.

Gina

2013. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4549/9202 anonim ***** válasza:
57%
Na jól van,akkor jól gondoltam hogy így van! :)
2013. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4550/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Gina, ne viccelj! Zi, kismamik adtok nekünk erőt a továbbiakhoz!:-)

Örülünk a boldogságodnak, és a csodaszép, fejlődő babádnak!

Nem derült ki semmi??? Tudom, korai, de hallottam már olyat hogy valaki a 12 hetes UH-n már sejthette hogy mi lesz a baba.... Te mit érzel????????? :-)))))))))))

Írj sokat nekünk!!!!!!!!!!

Vica, ügyes vagy, büszke vagyok rád, nagyon jól viseled!

A rutin....

Azért én kíváncsi lennék, hogy az előzmények fényében nem kell-e veled máshogy bánni? Nem is tudom, mondjuk veszélyeztetett leszel-e az első pillanattól???

Nekem volt már méhtükrözésed vagy valami hasonló?

Encsike, mi lett? Sajnos azt sejtem hogy nem kaptál jó híreket, de azért még reménykedünk! Gyere amint tudsz, és mesélj!

Meli, mi újság veled? Hogy vannak a nagy gyerekek???? :-)

Szilvike? Lilikénk? Babakocsizni szoktatok, vagy magadra is kötöd? Kenguru?????

Lányok, Klau nagyon eltűnt!

Kriszti, úgy izgulok... nem ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚGGGGGGGGGGGGY, csak úgy... :-P

Kicciri, mensi sehol?

Évi, mi a helyzet veled? Már kérdeztem, de nem válaszoltál! Elmúlt a mensid? Végül is az volt?

Livi, nagyon igyekszem, de most nem emlékszem semmire, csak hogy írtál....... :-)

Ki mikor megy meddőségibe???? Irszi

2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!