Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4561/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj mit írtam... dolgokróL! Bocsi, elmaradt egy betű! :-DDDDDDDDDDD

Évi, tök jó neked! PIC -en, vagy GYITO-n vagy hogy infiket nézel???

Én is OKJ Csecsemő és gyerekszakápoló vagyok eredetileg, csak nálunk a kórház állandó csődben van úgy 12 éve, így amikor én végeztem, mondták hogy a tüdőn, a pszihin és a balesetin van felvétel. Így lettem inkább óvónő! Pedig imádom a szakmát!!!!!!!!!!

A felelősséget, a szurikat, és azt, hogy a kiszolgáltatott és beteg életeket a kezembe (és az orvoséba) adják, megbíznak bennem, és én tudok segíteni. Aztán látni, hogy ettől hogy lesz egyre jobban a kis beteg, látni a szemekben a csillogást... Imádom!!!!!!!

Imádok segíteni, sajnálom az elesetteket (a csöviket nem...), és szeretek tudni megcsinálni olyan dolgokat, amiket más nem is merne még álmában sem.

Imádom a fertőtlenítő szagot, mert tudom hogy akkor tisztaság van.....

Ami nem tetszik, mert már túl kényelmes vagyok, az a 12 óra meló, és az éjszakázás, de jó pénzért bármikor váltanék, annyira szeretem a szakmát.

Kicsit irigyellek! :-) Irszi

2013. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4562/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, talán te kérdeztél a szellemcsíkról.

Szerintem a szellemcsík az az, he ven halvány csík, de nem rózsaszín, és a rosseb tudja miért jön elő; mint nálam.

De ezt találtam a neten:



Szellemcsík a terhességi teszten


Bizonyos okokból és bizonyos terhességi teszteken megjelenhet egy szellemcsík vagy egy árnyék a tesztvonal helyén. Ez legtöbb esetben színtelen, de lehet pirosas árnyalatú is és akkor jelenik meg, ha a fény egy meghatározott szögbol ésik a tesztre. Ha nem vagy benne biztos, hogy a csíkod igazi-e vagy szellemcsíkot látsz, tesztelj 2 nap múlva újra. A tesztcsíknak terhesség esetén erosödnie kell.


Az is elofordulhat, hogy túl korán csináltad a tesztet (5-9 dpo), amikor még terhes voltál, de a babád nem tudott maradni, ezért egy késöbbi teszteléskor már szellemcsíkod sem lesz.


Ha kontrollként vízzel végzed a tesztet, szintén megjelenhet egy szellemcsík, amely a teszt száradásával és a papír tesztvonalon történö besüppedésével hozható összefüggésbe.


Kaphatsz egy halvány tesztcsíkot a hcg-den, és mégsem vagy terhes, ha a teszt az ún. fantom-hcg-t mutatta ki nálad.


Ha kiszárad a teszted, mert már felnyitottad a csomagját, de nem használtad fel azonnal, akkor az egész háttere bepirosodhat, míg a kontrollcsík nem lesz olyan intenzív, mint egy jó teszt esetén.


Irszi

2013. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4563/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi,na látod több minden is összeköt minket :) Én is OKJ-s vagyok:))) gyermek infektológián vagyok.Az eddigi legjobb munkahelyem:) Amiket leírtál,ugyan ezek az okok hogy én is ápoló lettem,de amilyen a fizetés...hát pont ma kaptam meg és ugye átmentünk államiba,így csúszik minden pótlékszerűség és alig kaptam.Mire kifizetek mindent,meg lekapja a bank amit kell nincs miből átutaznom Nyíregyre...:(((így marad a férjem pénze rá...na mindegy nem panaszkodok,de ez a sok éjszaka is rárak a hormon rendszeremr ez tuti,mert addig míg nem dolgoztam semmi bajom nem volt.pontosan jött meg stb.

Viszont az is biztos,hogy olyan jó amikor egy szülő azt mondja:Drága nővérke az Isten áldja meg magát,mert olyan ügyesen beadta a lányomnak az injekciót,hogy meg se érezte:))) ilyenkor nagyon tudok örülni:))) szerencsére szeretnek :))

Ja és a leírásod alapján tökre egyformák vagyunk:))))))))

Szép napot mindenkinek:)

megyek alszok:))

Évi

2013. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4564/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Igen, azt én is imádtam, amikor angyalkáztak... :-)

Hát, az oviban ilyen nincs, pedig néha tényleg megérdemelnénk.

Én tegnap adtam egy ismerősnek szurit, és megint azt mondta hogy meg sem érezte:-) Jó érzés volt, még mindig imádok szurit adni!

A kullancs és az influenza oltást is együtt adjuk a férjemmel egymásnak, ő is eü-s (egyenlőre).


Lányok, találtam egy dalt. Nekem kicsit gáz így képpel, de ha csak hallgatom akkor jó :-)


[link]

Irszi

2013. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4565/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi,igen én is szeretek szurit adni,tegnap egy nagyon szép kislánynak bekötöttem egy branült és megszólalt,ANYA HÁT EZT NEM IS ÉREZTEM :))Olyan jó volt,mert nálunk ritkán köthetünk be...

Igen jó ez a zene és jó hatással lehet a gondolkodásunkra:) Ez a pozitív gondolkodás alapja:))))

Én tudom ez a méhpempő már segíteni fog nekem:))

Évi

2013. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4566/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kiakakadtam,hogy itt milyen emberek vannak még fent rajtunk kívül...feltettem egy kérdést,de nem arra válaszolnak hanem inkább belekötnek:(((

Évi

2013. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4567/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Irszikem a doki szerint felesleges huzni az idot meg bohockodni inszemmel-bar ha en akarom minden tovabbi nelkul persze,szerinte a lombik a jobb sokkal.Na jo kisse drasztikusan hangzik...de vegyuk szamitasba h.sok eve nem estem teherbe egyszer sem.Nagyon szeretnem a termeszetes uton a babot en is ahogy mindannyian.De azt is be kell latni hogy ha meg mondjuk 2 evig hcmiaba kinlodok a lapar utan se jon ossze akkor en is lombikozni fogok.Nekem tegnap kb delutan 4 oratol megint jott a gyomoregesem :-\ erdekes.Aztan szopogattam a delutan folyaman osszesen 2 db Rennie-t.Ulve jo volt viszonylag.Eddig nem bufogtem de tegnap du.tobbszor is.Es ez a gyomoreges emelygessel tarsult egesz estig.Addig uldogeltem egy baratomnal aztan este haza indultam kb.9-kor (5 percre lakik tolem,befestettuk a hajamat meg ilyenek :-)aztan mikor felalltam nagyon rakezdett egni wes felfordulni a gyomrom.Itthon gyorsan lefwkudtem es kezdett szep lassan mulni.Aztan aludtam.Na meg az hianyzik h.valami gyomor bajom legyen.Ez van.De godolok terhessegre mivel emelyges es szedules is volt.Most reggel semmi.Nana h.arra gondolok aztan gondolom jol atvert a szervezetem.35.ciklusnap...mensi nincs.Holnap veszek tesztet ha nem jon meg addig es szombaton amikor ebredek megcsinalom (remelem alszok vagy 10-ig :-Dnalam ez a szitu Csajok!De latod Irszi neked nega lett a teszt megis vannak tunetszeru "jelek" nalad is!Furfangos a noi test!:-)Orulok h.igy szeretitek a szakmatokat Csajok Evi es Irszi ez tok jo!:-)Kicciri gyere pozi teszttel!!<3puszikak!!
2013. jún. 6. 07:33
 4568/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!!!


Nem nagyon tüntem el, minden nap olvaslak Titeket és folyamtosan drukkolok a babához!!!!!!


Én még mindig örlődök belülről, még mindig nem tud megnyugodni a lelkem...


Egyenlőre nem tudom, hogyan tovább.....


Meli

2013. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4569/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Aaaaa lányok. ..röviden írók este majd jövök. ..nincs mensi es csak negatív tesztek vannak :'( nem lesz ez jó......
2013. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4570/9202 anonim ***** válasza:
57%
:(((
2013. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!