Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4601/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok! Irszi csak pozitívan! Úgy érzem minden jó lesz és babas leszel!

Vitabiotics-ot szedek ami olyan nőknek ajánlott, akik még csak probalkoznak a babaval. Aztán ha terhes leszek, már másik fajtat kell szednem. Kepzeljtek el tegnap hullahopp karikaztam es lehet ettől lehet , de ma megindult a mensim. Tudom, h volt baba aztán most elvalunk egymástól :'( kicsit megkönnyebbültem .

Évi én mint PCOS-es igenis kíváncsi lennék a suti receptre. Az az oldal gondolom valakinek az oldala volt es ő csak eldöntötte tilos ezt meg azt feltölteni. .... durva! Evi megy a drukk neked is!

Szilvi nagyon édes a királykisasszony ♡ örülök, h jobban vagy! Megkerdezhetem, h szetetnetek-e majd kistestvert?

Kriszti még nincs mensi ugye? Sztem megjön az csak később. De legyél csak babas! !!!!!!!!!

Látod Encsi már Te is előre nézel es pozitív vagy! Mind vagyunk melyen de onnan csak felfelé megyünk! !!!! Lányok megint új hónap új lehetőség, de már a hanyadik. .....


Holnapután megyek haza el sem hiszem ...Anyu ebéddel vár oh de jooo lesz :D Ne haragudjatok ha önzően írok! Otthon lenyugszom tuti. Megyek majd kapálni,kutyazni meg ilyenek aztán jövök ♡♡♡ puszika mindenkinek! !!!

2013. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4602/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok,most vagyok itt először,Irszivel már beszélgettem és ő ajánlotta ezt a beszélgetős oldalt.Én most vagyok túl az első szemináción,és sajna nem sikerült,pedig olyan tüneteim voltak és a nőgyógyászom is azt mondta hogy ezek mind nagyon jó jelek,mert ezek terhesség tünetei hát nem így alakult!Ti milyen praktikákat alkalmaztatok hogy babásak legyetek? már akinek sikerült.
2013. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4603/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Itt vagyok és figyelek ezerrel,csak úgy néz ki ez a hónap kuka,mert más dolgaink voltak.. :)Úgyhogy az esélytelenek nyugalmával indulok a hónapban,16 ciklusnapon,de amúgy tök mindegy hanyadik amikor kellett volna nem voltunk együtt!Ez van.Izgulok mindenkiért nagyon!Puszika mindenkinek.Utólsó válaszoló,a nevedet megtudhatjuk?És üdvözöllek a csapatban. :) Livi voltam
2013. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4604/9202 anonim ***** válasza:
57%

Minden áldott nap hinned kell abban, hogy ami a tiéd, az a tiéd lesz. Amit neked szántak, az nem pottyanhat más ölébe, és ha megérkezett, ő bizony nem megy sehova. Visszajön, megsimogatja a buksidat, lehajol, egy puszit nyom rá, magához húz, és közli, hogy ő aztán marad, még akkor is ha a világ összedől. Feletted fog állni, hogy még véletlenül se zúzzon darabjaira. Mert ő ezért van. Hiszen ő érted van, te meg érte.


Csajok,ezen sírtam,de olyan gyönyörű!Szeretettel küldöm nektek! <3 Livi

2013. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4605/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Livi,utolsó válaszadó voltam nevem Baby.Miért lenne esélytelen ez a hónapod,vannak rendkívüli peteérések is,mondjuk én ezt nem értem de már olvastam róluk :)
2013. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4606/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Baby! Én örülök hogy ha rendes peteérésem van nemhogy rendkívüli! :DDDD De azért nagyon köszi a bíztatást! Livi
2013. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4607/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi!A remény hal meg utoljára,és a türelem rózsát teremt!Mióta próbálkoztok már?Én már feladtam ha jönni akar közénk akkor jönni is fog,de már nagyon szeretnénk látni második csikot is azon a teszten,én nem értem aki nem akarja nincs rá felkészülve az bekapja a legyet,aki meg várja mindent megtesz annak érdekében annak meg nem sikerül,mi több mint másfél éve vagyunk rajta a babás dolgon de eddig csalódások sorozata.

Pedig amit eddig lehetett megtettünk.

2013. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4608/9202 anonim ***** válasza:
57%
3 éve szeretnénk,de ha azt nézzük hogy mióta teszek meg ezért mindent az 6 hónap.:)De mostmár nagyon szeretném,érzem hogy jönni is fog hamarosan.33 éves vagyok,férjem 35.Első baba lesz.
2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4609/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szoritok nagyon,és mindenkinek!Én 32 vagyok a férjem 35.Igaz nekünk mondjuk csak minden 2.hónapban van rá esélyünk hogy összejöjjön mert férjem külföldön dolizik,ha tehetem akkor megyek ki hozzá de nem mindig sikerül összehozni a randinkat időben ugy hogy nekünk eleve mindíg 1 hónap kiesik.Amugy már voltál terhes?Én még nem.Baby voltam :)
2013. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4610/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem nevezném terhességnek inkább kémiai terhes voltam.Egyszer 2012.augusztusában volt pozitiv a tesztem.Aztán most 3 hónapja,de sajnos nem maradt meg. :( Tehát nagyjából tudom hogy mit kell érezni ha terhes vagy,legalábbis nekem kettő olyan tünet volt ami más volt mint amikor megjön,hogy elég agresszíven fájt a derekam,és délután is aludnom kellett...szinte mindig álmos voltam.Ha ilyet fogok érezni akkor reménykedem. :)És te voltál már?Livi
2013. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!