Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4621/9202 anonim ***** válasza:
57%

:)))))))))) remélem sikerül :)) most valahogy én is úgy érzem jobb ha várunk kicsit és hátha...nyugodtabb is vagyok :))Voltam Máriapócson a könnyező szűz képénél és imádkoztam :) van aki hisz benne én hiszek...azzal a kolléganőmmel mentem aki ugyan így van mint én:(( eddig nem sikerült,vagyis egyszer elvetélt:((plusz egy olyan kolléganőmmel akinek most nagyon sok minden összejött:((hátha hármas imánk meghallgatásra talál:))

Évi

2013. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4622/9202 A kérdező kommentje:
Evi biztos hogy meghallgatasra talal az imatok!Ez tuti!!!En is szoktam imadkozni :-)!Mi Szentkuton voltunk a Parommal nehany eve...lehet megint el kellene menni...:-)Mindharmotoknak sikerulni fog amit szeretne kinek a baba kinek a nyugalom :-) Minden rendben lesz :-)
2013. jún. 10. 20:04
 4623/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Hiszek én is az imában és hiszek abban is,ha valaki nagyon akar valamit és rá van hangolódva,annak sikerülni is fog!

Semmi más titka nincs,csak a pozitiv hozzáállás:)

Amikor igy voltam én is mint ti,a barátnőm azt mondta,mikor egyedül vagyok,feküdjek le és gondoljam azt hogy már terhes vagyok és a pocimban van a baba:)

Beszéljek neki,képzeljek el mindent ami a terhességgel kapcsolatos,a szülést és utána a babát:))

Próbáljátok ki:))

Sztem sokat segit:)

Én is beszéltem a hasamnak,mikor még nem lakott benne Lili,igaz egyedül voltam otthon,igy senki nem nézett hülyének:D

Kicciri!

Én már nem szeretnék több babát:)

Nekem már van egy 15 éves nagyfiam,ő is clostis baba:D

Nevetséges,hogy azt irom,hogy baba,mikor már 185 magas:D

Van egy 10 éves lányom is:)

A fiam most ballag pénteken és hál istennek abba a gimnáziumba megy tovább,ahova szeretett volna:)

A kislányom kitünő lesz hál istennek és jövöre ő is felvételizik a 8.osztályos gimibe:)

Aztán itt van Lili baba,holnap lesz 10 hetes:))

Mikor császároztak,felajánlották,hogy elkötnek,ha szeretném és én beleegyeztem.

Nehezen jött a fiam is és Lili is,na meg amugy sem szeretnénk már többet:)

Nem gondoltam volna hogy ennyire fárasztó lesz,hisz én átéltem már kétszer is,de most már azért jóval öregebb vagyok mint anno:)

Hulla vagyok,nem azért mert lili rossz baba,csak hajnalban kel és én már vissza aludni nem tudok:S

Ma pl fél 5 -től virrasztok és egész nap sok na...házimunka,baba,apa stb....

Na meg mellette ott a másik kettő is,akik néha táncolnak az idegeimen:D

Irszi!

Azt hiszem te kérdezted az első szexet:))

Igen meg volt már:)

Összebujtunk apával,mivel én nem spontán szültem,igy nem sérült a hüvely,de sokan mondták hogy nagyon fáj császár után is....Hál istennek semmi bajom és nem fájt,sőt....nagyon jol sikerült:))

Apa nagyon óvatos volt,mint egy szűzlánnyal:)

Tudnak ők ovatosak is lenni:)

Drukkolok mindenkinek csajok:))

Szilvi

2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4624/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves lánykák,

örülök, hogy jól vagytok:)

Rettentően sokat dolgoztam a hétvégén, nekem holnap és utána lesz szabadnapom.

Hulla vagyok.

Picit lemaradtam, de azért ha volt időm olvasgattalak titeket.

Szóval Irszi milyen cuki, hogy már a tesztelést számolgatja:)

Ki kell bírni sajnos, olyan rossz csalódni, ha mégis megjön, bár pont én mondom, amikor már tök korán elkezdem és egy ciklus= 5 db teszt.:)

Évi biztos meghallják ott fent az imádat. Igy kell lennie, örülök, hogy minden ok veletek, érdekes lehetett látni a fiúkat mikoszkóp alatt. Augusztusig össze kell jönnie.

Szilvi Lili annyira cuki, és örülök, hogy jól vagy.

Krisztike neked mizu van? Megjött végül?? Bocsi lemaradtam:)

Livi neked még bármi lehet, de ha most nem is a következő ciklusban tuti:)

Pusziiiii Mindenkinek.

2013. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4625/9202 A kérdező kommentje:
Hello Csajok!Szilvus megfogadjuk a tanacsod es en tuti fogok beszelni Neki <3 nekem meg egy rugdalodzo is ki van teve vallfara a szobankban a hazassag-gyermek teruleten /feng shui/ hatha konnyebben bevonzom.Ez a ruhacska mar regen lett veve egy kisfunak vettem voltam vagy 15-16 eves /Anya megkert ra h.babalatogatora vegyek mar nem tom kinek/ de annyira tetszett h.inkabb masikat vettem es megtartottam a majdani babamnak.Ez egy kisfiu rugdalodzo es tengeresz mintas es van rajta egy bohoc :-) Nekem nagyon a szivemhez nott.Na most vagy 2 honapja ki raktam hatha segit :-)az en kabalam :-)Szilvus tok jo h.mar szexeltek :-D Liliket puszilom <3Lilla nekem meg nem jott meg...mar nem tom hol tartok valahol 40 nap korul...Tesztem negativ lett multhet csutortokon este.Hu*ye vagyok h.este teszteltem....de hat olyan emelygesem volt 3 napig h.csak na.Amugy tegnap is...de lehet valami gyomorproblemam van ki tudja.Szedulok neha es sokkal tobb nyalam van amit meg eszre vettem...lehet h.pentek reggelre csinalok meg egy tesztet ha addig nem jon...vagy majd meglatom.Puszi mindenkinek Csajik!
2013. jún. 11. 07:37
 4626/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm hogy velem vagytok :) Olyan jól esik:)

Szerintem is nagyon fontos a pozitív hozzáállás.

Fogadjuk meg hogy nyáron mindenkinek baba költözik a pocakjába !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))

Évi

2013. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4627/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Bocsi hogy nem jöttem eddig, kicsit megzuhantam, de már itt vagyok.

Fogalmam sincs milyen ciklusom lesz, vagy lesz-e egyáltalán peteérésem semmit se tudok, azt tudom és ami nem tetszik, hogy a hőm még mindig 36,8 és már csak egy két barna folt emlékeztet a vetélésre, mégis mikor megjött leesett 36,5-re most miért van 36,8-on? VAlaki érti?

Én nem tudom de úgy vagyok vele, hogy egyre távolabbinak tűnik nekem hogy valaha is lesz gyerekem:((

2013. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4628/9202 anonim ***** válasza:
71%

Halihó!

Vica drága, vannak jobb napok, és vannak rosszabbak... Neked mos épp rossz napod van. Igenis lesz egy gyönyörű, szépséges, büdöset kakiló kisbabád, aki olyan de olyan szépségesen fog nézni a kis szemeivel, hogy minden pillanatban elolvadsz tőle! :-)

Livi, nem is tudom hogy mit akartam írni neked.... :-DDDD

Szilvus tényleg, császár volt... de örülök hogy apa jól teljesített!

Krisztike, ne kövesd el máskor azt a hibát hogy este tesztelsz! Tudod, igaz ami igaz, de hallottunk rendkívüli peteérésről is. Én sem gondoltam hogy ovulálok, hiszen alig múlt el az alig menstruációm! Bármi lehet Krisztike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hetente tesztelj egyet!+ :-)

Baby, mi újság?????

Évi, tök izgi lehetett látni őket, én is megnézném már.....

Hű, most akkor fel van adva a labda! Szex -szex, szex!!!!!!!!

Encsike, hogy van a kis lelked?

Melink, veled mi a stáció?

Velem minden ok, már nyomatom a progit. Érdekes, mekkora az elme hatalma... Azt mondtam, az lesz a tünet ha nincs tünet, emlékeztek???? NAAAAAAAAAAAA??????????????????

Nincs tünet, de érdekes!!!!!!!!!!!!!!!! A melleim fájdogálnak, de szinte alig érzem a múltkoriakhoz képest! Hát, sokkal jobb így, mint amikor végig kínlódtam a hónapot! Így lesz azután is! Az lesz a tünet ha végre nem lesz tünet! Remélem kitart ez a furaságérzés -mentesség 30.-ig! Puszi! Irszi

2013. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4629/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vicuskam fel a fejjel!Ugy sajnalom h.ez tortent veled :-( nemsokara babas leszel meglatod!Mindannyian gondoljuk igy neha sztem de jonnek jobb napok ahogy Irszike is irta.Irszikem tok jo h.most nincs jel :-))remelem ez a jeled!:-)<3En azt hittem tegnap este szex utan h.meg fog jonni ugy szurkalt a mehem mint mensi elott meg kozben h.na kezd levallni a nyalkahartyam.De meg nem jott meg.Gondolom majd ma.Tegnap rendeltem terhessegi teszteket a fertinetrol 20 db-ot :-) azokra nem sajnalom a penzt es remelem vagyok mar olyan nagylany h.nem keszitem ki magam vele.Ha huzamos ideig nem jon meg mint most akkor jo lesz ellenorizgetni az elso nega utan az eselytelenek nyugalmaval /remelem :-D:-D5 munkanapon beluljon meg egy pick pack pontra :-) Ide kertem a hazunk "alatti" innmedioba.:-)Gondolom majd emailt kuldenek ha megerkezett.Legkesobb jovohet kedd...hat nem tom lehet h.azert addig bejelentkezek szerdara a dokimhoz...sot bejelentkezek azzal nem veszitek semmit.:-)Puszikak Csajok szep napot!
2013. jún. 12. 07:41
 4630/9202 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok Lányok!!!!


Minden percben figyelem az eseményeket és nagyon drukkolok mindenkinek!!!


Ne kenődjetek el, az nagyon fontos!!!!!!

Ha sikerülni fog, azt fogjátok mondani, hogy még ezerszer bevállalnátok ezt a sok "kudarcot", fájdalmat, amikor nem sikerül hónapról hónapra a baba, de végül majd ott tartjátok a kezetekben.

MERT OTT LESZ A KEZETEKBEN!!!!!!!!!!! Nehogy bárki feladja a reményt!!!!


ÉN sem adom ám fel :)


A márciusi sikertelen lombik óta gyötröm a kis lelkemet napról-napra. Itt vagyok a gyakorin egész nap, és nézem a kérdéseket. szerintem már totál begolyóztam ám :(


És nem tudom mi legyen. Engem annyira megviselt testileg és lelkileg a lombik, hogy képtelen vagyok rávenni magam még egyre, ugyanakkor belepusztulok abba, hogy nem lesz babám :(


Most hétfőn ment vissza egy lány a 2.lombkijára, akivel együtt voltunk még márciusban.

Gondoltam, hogy majd most meglátom, sikerül-e neki a 2.


És ha igen, lehet hogy akkora löketet fog adni, hogy ősszel belevágok egy 2.lombikba. Még nem tudom :(


Szóval szét vagyok esve lelkileg, de képtelen vagyok lemondani a vágyamról. Nekem baba kell és kész!!!!


Meli

2013. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!