Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4641/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igazad van Krisz:)


Vica voltam

2013. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4642/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szaisztok lányok,vagyogatok és olvaslak titeket csak jelenleg nem nagyon van mit írnom...sex,sex és sex van :) és lesz baba is :) Képzeljétek nem a terhességgel kapcsolatban hanem az exemmel kapcsolatban aki nagy szarban hagyott kezd hatni az imám,mert szinte könyörgött hogy segítsek rajta..de amit velem tett már én nem tudok neki megtenni semmit...tönkre tett..lelkileg és mindenhogy...örülök hogy egyáltalán túl vagyok rajta(bár lehet amit mellette éltem át azért nem sikerül még).

Szóval a férjemre koncentrálok és szeretgetjük egymást .

)))

Hajrá mindenkinek :))

Évi

2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4643/9202 A kérdező kommentje:

Koszi Vica ;-)


Evi hat egyszer minden rossz visszaut az illetore akibol fakadt ez egy torveny.Vagy igy vagy ugy de visszaut azert kell mindig jonak lenni.Meg amugy is :-)) Szexeljetek sokat :-D

Ja!Nem is irtam h.nekem mar ma annyira szurkal a hasam szetem hamarosan csak megjon.Meg megjon erzesem nincs csak szurkal egyenlore.Kertem ma idopontot delutan a dokihoz -ezt is elfelejtettem leirni-jovohet szerdara akartam fel 4-re.Felhivtam az sztk-t es azt mondja a no h.jovo szerdara csak egy idopontja van delutanra a fel 4!En meg visszakerdeztem h.ez most komoly-e??:-D:-D:-D mert h.en akkorra akarzam idopontot.Olyan jot nevettunk a novel a telefonba :-)))Na szoval azt nekem hagytak ott biztos :-D ugyis kell irtatni metformint.Elmegyek.na puszi<3!!

2013. jún. 12. 22:09
 4644/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixi, Pixi, Pixi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jujj de nagyon örülök neked kedves Pixi!!!!!!!

Olyan borzasztóan hiányzol!!!!!!!!! Jó hogy írtál! :-)

Szörnyű ez gyerekek, hihetetlen hogy itt minden harmadik baba sikerül csak, a többit elveszítik.....

Sőt, Szilvuskánk szült nekünk (akkor is) egy szép kislányt, és Kini. Reméljük minden rendben velük, csak még nagyon nem ér ránk. Bár egy sort írhatna... :-/

Szóval ez nagyon durva! Meg vagyunk átkozva, lányok?

Vicceltem... már ha ezt viccnek lehet venni...

Remélem vége szakad ennek a szörnyű baromságnak, és tényleg jönnek sorban a szép pozitív tesztek, és születnek a szép egészséges babák!

Pixike, gyógyulgass! Szörnyű a pánikbetegség, egyszer szerintem nekem sem kellett sok hozzá...

A párodnak kell átsegítenie ezen.

Encsi, egyébként szerintem is jó lesz nektek a kis kiruccanás, reméljük már hármasban jöttök haza!

Én is egy nyaraláson jöttem össze ha minden igaz.... :-)

Kriszti, bárcsak -bárcsak! Ugyanúgy szúrkál, vagy máshogy???????

Irszi

2013. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4645/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Évi, nem igazán értem amit írtál!!! Most akkor kinek lesz babája???? A volt párodnak?

Kicsit összezavartál! Vagy nektek; mármint hogy most jó sok az önbizalmad, és ilyesmi?

Kriszti, egyébként nekem is nagyon hiányzik Emerencia! Nem írunk neki egy privit????

És Klau is, hihetetlen hogy hogy eltűnt! De ezt már a múltkor is írtam nektek....

Igen, én sem tudnék szó nélkül lelépni! Akkor sem léptem le, amikor kiderült hogy vagy fél évig semmiképp nem lehet gyerekünk. Segítettetek átvészelni! Meli is itt van, és Szilvié a nagy tisztelet, hogy megvár minket! Szóval... mások vagyunk! Puszi!

Irszi

2013. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4646/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%
Sziasztok kislanyok. Nem tuntem el olvaslak titeket mindig:-) csak en olyan csendes fajta vagyok es a hatterbol szoritok nektek!! Krisztike ne aggodj nem tortent velem semmi rossz... Illetve igen... Meg nem jart felem a golya... :-( akkori clostys honapom nem sikerult most vagyok egy ujabba. Azota tul volt egy 3. Napi hormonvizsgalatom ami jo lett csupan annyi bibvel h 1,5 honapot vartam ra:-(:-( igazabol ennyi.. Ja meg homerozom... Mas nem tortent velem... De mindenkinek szurkolok amugy tovabbra is innen a hatterbol... Es orommelnlatom h nagyon nem kell senkit nogatni es nem adjaton fel!!! Ugye Meli? Puszi mindenkinek.
2013. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4647/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi a volt páromnak már van 1 és elvetettek még2:(( de arra írtam hogy az imám még nem az én terhességemre hat vagyis nem tudok még semmit de azt tudom hogy a volt páromra aki úgy bánt velem mint egy állat,arra már hat...ma hívott fel hogy nagyon rosszul van és hogy nem látták el a sürgősségin.Igazából már nem is tudtam neki segíteni,de nem is akartam,mert amikor nekem kellett volna nem segített hanem szó szerint értsd belém rúgott:((( Szóval most kezdem ezt a páncélt leszedni és lehet eddig ezért is nem sikerült,de pozitívan állok a dolgokhoz és lesz babám pár hónapon belül:)

Évi

2013. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4648/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Jaaaj Emerencia de orulok hogy irtal!!!!:-)))Tenyleg mar ugy hianyoztal es aggodtam is ereted!Ha nem akarsz mindig irni nem baj csak neha egy sort irj hogy jol vagy!Nekem ugy erzem atjon az eteren keresztul hogy milyen ember vagy es en teged nagyon szeretlek!<3Szoritunk neked h.hasson jol a closti es minden ok legyen :-)Irszikem ez a privi dolog eszembe se jutott....azt gondoltam aki njncs velunk az sehol se van :-D de mar irt a Draga Emerencia is meg Picike is :-))

A hasam ugy szurkal mint mensikor....vagy maskor mint amikor szedtem a clostit...ahh lehet h.cisztam van vagy en mar nem tom.41.ciklusnap van ma...

Evi jo lesz minden :-)

2013. jún. 13. 07:46
 4649/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Draga lanyok :)este irtam ,de elszallt....

Itthon vagyok a szuleimnel,Atikam meg otthon hehe.

Volt jo kis zoldbab leves meg rantott csirkecomb zoldseges rizzsel. Nyammm.

Oh lanyok nagyon kesz vagyok,hetfon hazakuldtek melobol,mert gornyedtem a fajdalomtol,kedden igy volt ez az egesz uton hazaig (imadtam). Olyan de olyan eros verzesem van,h az dobbenetes. Konkretan ver rogok potyognak belolem (bocsi) Letezik az,h a vitamin igy megerositette a mehnyalkahartyamat es az valik le? Ha ez elofordul kov honapban ,felek bmilyen vitamint beszedni.

2013. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4650/9202 Kicciri ***** válasza:
68%

Feltem megint elszall,elkuldtem....


Ugyhogy meg mindig verzek verzek es ez mar a negyedik nap,borzalmas.Lgalabb hasfajas nincs :P

Elondtam anyueknak,h mi a helyzet velem (PCOS) Apu nem mondott semmit,lehet nem tudott...egyszem Torpilla lanya vagyok ,jo van egy ocsem is,de O pasi ...na

Anyu meg azt mondta,h ne gorcsoljek annyit a baban..hmmmm azert majd leultetem a gep ele,h olvassa el mi is ez az egesz! Sztem en akarhatok bmit,attol belul a sejteknek maguktol tenniuk kellene a dolgukat!

Szoval valom,h elmuljon a draga kis mensim es kedden megyek is vissza Atikamhoz,remelhetoleg kitisztultan es hatalmas tuszokkel. Draga lanyok annyit gondoltam ratok <3

Hatalmas harcosok vagytok!Meddig varat meg rank az anyasag? De Lanyok vmilyen uton modon ugyis Anyak leszunk ugyis addig megyunk!!!!!!!!

Pixi,Emerencia,nagyon orulok nektek!

Draga lanyok mindenkinek szemelyesen egy nagy olelest kuldok!!!! OH a szuleim mar #orditanak# ,h mennjek reggeleizni....Imadlak titeket! Puszi!!!!!!

2013. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!