Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4611/9202 anonim ***** válasza:

Változtass! - életmód egy életre

Ez az az oldal a fb.-on ahol vannak elég jó ch csökkentet receptek:)))

Holnap megyek az ellenaynagszűrésre.Szurkoljatok

Baby üdv a csapatban.

Évi

2013. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4612/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Évike, drukkolok neked, hogy jó eredményt kapjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bár ezen múlna, igaz? :-)

Livi, szerintem se mond soha hogy soha, de tetszik hogy az esélytelenek nyugalmával indulsz, én is így mentem a fősulin vizsgázni! (4.6 volt átlagban az átlagom, úgy látszik jó kezem van a tételhúzáshoz)

Szóval szegénykém, hátha pont ez miatt a h...*lye időzavar miatt zavarodott meg úgy a ciklusod is, hogy pont most jön össze...

Biokémiai terhességgel én is "büszkélkedhetem" csak azt nem értem, ha az ember ilyen szerencsétlenül járt (főleg szegény Vica!!!!!), akkor azt miért nem vizsgálják, vagy miért nem történik valami... Nálunk a nagy valami az, hogy 26. ciklusnap helyett a 30.-ig kell progeszteronoznom, de hát a semminél több.

Nekem is teljesen más volt, már első pillanattól (ennek alapján most sem sikerült, mert annó ilyenkor már mintha smirdlivel kidörzsölték volna a mellbimbóimat, most ilyen nincs), de nem is tudom... sokszor úgy gondolom hogy pont olyan lesz, és megint másnaptól érezni fogom, máskor meg azt gondolom, hogy mivel minden ciklusban minden félét érzek, az lesz a jel, ha nem érzek végre semmit. Szóval 50-50%....

Baby, üdv nálunk! Örülök hogy felnéztél!

Én annyira hiszek az inszemben, nem is tudom mi lesz ha az első nem sikerül nekünk....

Persze ezt most rögtön el is felejtettem, de azért lássuk be, benne van a pakliban!

Remélem tényleg meglesz végre augusztusban!

Igen, most kicsit nyugodtabb vagyok, bár az eleve kiborít hogy gyakorlatilag egy hét alatt ovuláltam, és három hete kell kibírnom a tesztig, nem kettőt! Azt is olyan nehéz...

A szerencse benne hogy szabin leszek a hónap utolsó hetében, vagyis 21. -én dolgozom utoljára (péntek) és 30.-án (vasárnap) kell tesztelnem.

Csak kibírom valahogy! :-) Féllábon, guggolva is!:-DDDDDDDD

Krisztikém, még mindig nem jött meg???

Kicciri, milyen ebéddel vár anyud????

És egyébként engem is érdekel a süti recept!

Én most steviát vettem, a szárított levelét kell leforrázni, abból lesz egy nagyon édes oldat, és azt lehet tenni bármibe. Ill. levélmorzsalékot lehet tenni lisztbe, és akkor így édesíti a sütit. Tök jó szerintem! 300ft volt a növény, és kitart egész őszig!

Nekem lement az ovum, tegnap és tegnapelőtt megtettük amit kellett, tegnap a drága férjem el is aludt miután jól végezte a dolgát (hozzáteszem egy óráig szeretgetett), úgyhogy felpattantam gyertyába egy negyed órát.

Ma még nem ártana a biztonság kedvéért, de pecázik, majd csak éjfél után jön... hát, nem biztos hogy megvárom... Puszi csajok! Zebrás csíkot mindenkinek! Irszi

2013. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4613/9202 anonim ***** válasza:

Csajok! Találtam egy kis olvasnivalót, hátha valakinek bejön:

Amit tanácsolni tudok: Ne stresszelj rá, próbáld meg élni az életed, ettől független figyelj rá hogy jó időben legyetek együtt, de minél inkább rágörcsölsz a dologra annál inkább elfelejted élvezni a szexet, pedig orvosilag bizonyított tény, hogy amikor a férfi ejakulál elsőnek, majd rá a nő, akkor a méh egy amolyan szívó mozgást végez, és ráadásul pont abba az irányba ahol az éppen megtermékenyítésre váró pete van. Ha annyira rágörcsölsz hogy nem tudsz elmenni szex közben, akkor miután párod ellőtte a tárat olyan mélyen benned, amilyen mélyen csak tudta, nem marad más mint hogy saját kezedbe vedd a dolgokat, és okozz magadnak gyönyört. Ez persze közel sem olyan hatásos, mint ha a párod juttatna el idáig. De a lényeg minden esetben az hogy te menj el másodiknak, különben semmit sem ér az egész. Ha minderre figyelni tudsz, plusz a sok zöldségre és egy kis testmozgásra (2 naponta 1-2 óra elég még sétából is), akkor gyakorlatilag 70-80%-al megnövelhetitek az esélyt a babára :)

Még egy kis infó, hogy ha fiút szeretnétek akkor pontosan az OVU napjára időzítsétek az együttlétet, ugyanis az Y kromoszómát hordozó spermák gyorsabbak de hamarabb elhalnak, az X kromoszómát hordozóak viszont lassabbak, de sokkal tovább életben maradnak (1nap-3nap). Viszont ha mindegy a gyerkőc neme, akkor csak tartsd be amiket leírtam, és 1-2 hónapon belül örülj a babádnak :) Irszi

2013. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4614/9202 anonim ***** válasza:

Irszi :) ezen már én is gondolkoztam és lám most leírtad hogy így van...:)

Na megyek alszok...

2013. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4615/9202 anonim ***** válasza:

Ja és az biztos,hogy ha 1 hét alatt ovuláltál utána ahogy megreped kb.12-14napot él a sárgatest ha nem termékenyül,meg így lehetne hamarabb tesztelned,de inkább nem ültetek bogarat a füledbe:)

Évi

2013. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4616/9202 anonim ***** válasza:

Ó Évikém, azt a bogarat nem kell ám odaültetni, ott van az már..... :-D

De jó, most röhögök, mi lesz velem 3 hét alatt!!! :-DDDDDDDDDDD

Már elkezdtem bonyolítani, mert bár a doki szerint nem borítja fel a ciklusom ha eddig progizok, de most hogy végre nem kell stimulálni, nem szívesen zavarok bele....

Lehet hogy a 28. napon megnézem. Előbb nem, nem érdekel semmi, kitartok! Szerintem péntek éjjel repedtem, a 28.-on tuti mutatnia kéne, de végre szép erős csíkot szeretnék, nem pedig megint egy olyat amit látunk, de aztán nem lesz belőle semmi. Remélem sikerül tartani magam, és csak a 30. ciklusnapon tesztelni! Jól is jött ki, mert elsején jött meg, így nem kell annyit számolgatni. Holnap reggel kezdem a Women's creamot, és az Utrogestant, de durva! 10. ciklusnaptól kell így, hogy ennyire korán ovuláltam.

NA, elindult a vezérhangya, és jön utána a csapat... Megyek inkább alszom, ha most érne haza a férjem, hát nem tudom... Szerintem még megy a peca. :-) Jó éjt! Irszi

2013. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4617/9202 anonim ***** válasza:

Még pecázik...

Mint egy nagy matematikus, kiszámoltam, hogy ha a 9. napon ovulátam (szerintem) és a 30. napig kell dugdosnom és kennem a progit, az 3 hét, 21 nap pontosan. Ovu után 2 héttel, azaz 14 nappal már ki kellene mutatnia a tesztnek a terhességet, szóval vagy igen, vagy nem de tuti lesz a teszt a 30. napon!

Abban segítsetek majd hogy kibírjam, minek izgulni, amikor most kapom a progipótlást, és ennél többet az orvosom sem csinálna! Képzeljétek, ha teherbe esnék, akkor nem a 4., hanem az 5. héten csinálnám a tesztet, és ha azonnal el is rohannék a dokihoz, már látszana a szikhólyag, és egy héttel később már a szívpulzálás is! Kibírom lányok!!!!! Irszi

2013. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4618/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ooooo Kicciri sajnalom hogy vegul megjott :-\ nekem is ez lesz majd a sorsom csak ki tudja mikor.Bar ma mar igy reggel erzek neha apro szurkakat remelem kezd levalni a mehnyalkahartyam lassan.Jo neked h.mesz Anyudekhoz es majd csak hetvegere megyek de mar uuugy varom :-):-D Livikem attol meg ne ird le a honapot!Tudod ha jonni akar a baba semmi sem allitja meg!:-)Szep gondolatokat talaltal!:-)Tenyleg siros :-) Irszikem olyan edes vagy h.mar most igy izgul jajjj hogy fogjuk kibirni azt a 3 hetet!?:-D:-D:-D Imadlak es drukkolok naon!Evikem ezer drukk neked a vizsgalathoz es remelem minden rendben talaltatik majd!:-)Baby udv a csapatban!Babasodj!!!Ez itt kotelezoooo es mindenki babas lesz!:-)Remelem babasodsz is egy-ket honapon belul mert az "ujak" :-)ugy szoktak :-)))aminek nagyon orulok :-)orulunk:-) En vagyok a Kriszti es mar sokadik ciklusnapon vaok de pco-m is van es nem jon meg a mensim.Ha megjon vegre szedhetem ujra a clostit ami nem csinal nekem babat.Kb itt tartok :-D:-D De majd lesz laparom osszel es bizom abban h.utana sikerul ha kitakaritanak meg kinyitjak a masik petevezetomet is.:-)Csajok tegnap voltunk moziba megneztuk a nagy Gatsby-t 3D-ben.Hat mindennel egyutt 7000 Ft egy mozi az agyam eldobom.Hazafele fagyiztunk is azt is bele szamolom :-)Jo hogy lehet kapni halljatok!Reg nem voltunk mar ....de legalabb jol szorakoztunk.Azt talaltam ki h.a lombikra fogok gyujteni.Muszaj mert ha nem sikerul igy akkor kell majd a penz....de kb meg 2 evet adok magunknak innentol kezdve.Ha ugy nem akkor majd lombikkal.Erre is kell gondolni sajna.Na megyek melozni Csajok!Puszikak!
2013. jún. 10. 08:09
 4619/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok a szurkolást:)

Jó lett a vizsgálat,nem termelek ellenanyagot és jó mozgásu spermákat:) megmutatta nekem is mikroszkóp alatt,láttam ahogy mentek:)hírtelen néztem bele be se állítottam de.Azt mondta a dokim hogy szedje a vitaminokat párom tovább én a Merkformint és a fogyás az első,ha ez megy szerinte sikerül teherbe esnem...remélem...augusztusba kell visszamennem,akkor jön a műtét ha nem megy így se:((

Évi

2013. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4620/9202 A kérdező kommentje:
Evi ez tok jo!:-)))Orulok h.minden rendben :-Dllatod sikerulni fog a baba hamar :-)
2013. jún. 10. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!