Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4581/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla én úgy tudom ez a prolaktin terhelés, mert ha magas az is akadályozza a peteérést, erre bromocriptint szoktak felírni:)
2013. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4582/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, örülök hogy szépen kiürültél. Gondolj bele, van akinek abortusz a vége :(

Most majd szépen terhes leszel, friss kis nyálkahártyával :)

Drukkolok!!!!!

2013. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4583/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm Meli, úgy lesz ahogy mondod:)
2013. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4584/9202 anonim ***** válasza:
57%
:)))
2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4585/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli vasárnap töltöm be a 14hetet. Igen van már nevünk is,de majd csak akkor árulom el ha tudjuk a nemét! :)

Gina

2013. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4586/9202 anonim válasza:
57%
Atya ég :D
2013. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4587/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok drága leendő kismamák es kismamák!

Gina nagyon boldog vagyok! Gyere csak a hírekkel, és meg véletlenül se legyen lelkiismeret furdalasod, mert Te babas vagy! A lehetek bátor akkor mondhatom azt, a mi babának is :-P

Kívánom, a lehető legkönnyebb varandosagod legyen ♡

Meli megértem, hogy pihenni szeretnél. Azért gyere és olvass bennünket es mindig számítunk a velemenyedre!

Kriszti hihetetlen. ...36.nap és negatív teszt :'( ez engem úgy de úgy bosszant! Akar csak nálam 33.nap :-/ vannak tünetek és mégis. ...nem hiszen el! Dühös vagyok! !! Írszi akkor komolyan mi is lehetünk alterhesek? ?? Ha pl vmit annyira szeretnék mint a babát ,akkor azt el tudnám érni az agyammal??? (ami mindjárt felrobban)

Kriszti akkor most mit csináljunk??? Szandekodban áll elmenni dokihoz?

Holnap elfogy az utolsó terhes vitaminom és kellene vennem mielőtt hazamegyek. ...de így hogy nem tudom mi van vegyek-e? Ha babas vagyok akkor arra másik vitamin lenne! Na olyan meg nem volt, ne legyen igaz!?


Vica drága ez nagyon jó hír ;-) gyönyörű szép új szoveted lesz! Aztán ujj erővel lehet belefogni a "dologba" Drága Encsi remélem jól vagy!

Lányok ki hogy van??????


Reggel megcsinálom az utolsó tesztemet es részemről befejezve! Majd a doktor bácsi elmondja mi tortent ;-)

Ugye az hülyeség, épp a metformintól ne legyen mensi? Az az anyagcseremmiatt kell nem? Eddig mindig volt mensim, hiába van PCOS-em.....ah megyek teregetni.

Kitartást lányok itt egyszer mindenki babas lesz! !!!!!!

2013. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4588/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ezt kívánom mindenkinek!!!!!!


[link]


Vica voltam:))

2013. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4589/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Viszont Vica!

Köszönöm!

2013. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4590/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Olvaslak ám titeket,ha olyat irtok irok is,ha van rá tanácsom:)

Hát voltak furi dolgok a napokban itt,sajnálom akinek megjött,de fel a fejjel,eljön mindenkinek az ideje!!!!

Tudom,mert én is ebben a cipöben jártam:)

Mi jól vagyunk,Lili megkapta az első oltást,baromi jol viselte:)

Szinte átaludta a napot:)

Gyönyörüen hizik:)

Már 5600 gr a kis michelin baba:D

Küldök képet is ám:)

Jó kislány,éjszakát végig alussza,cska hajnalban kel fel enni....mégis dög fáradt vagyok:)

Letelt a 6 hét.....Minden "megváltozott"

Annyira nem vagyok már fáradt mint akkor pl,Lili beállt egy ritmusra már:)

Depis se vagyok szerencsére....

Szóval igaz az a 6 hét gyerekágy!!!

Ki kell pihenni!

Remélem Kini tul vagy már rajta és nem kínlódtál meg,hanem szép szülésed volt:))

Bár én nem hiszek ilyenben,de kívánom hogy Te higgyj benne:)

Nagyon kivi vagyok Kírára:)))

Hajrá csajok,drukkolok mindenkinek:)))

Szilvi

2013. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!