Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4591/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-)Melikem barhogy lesz mi itt vagyunk neked ha pihizel es akkor is amikor amikor majd irod h.megyek szulni :-)Kivanom h.legyen erod es kitartasod!Minden jo lesz!:-)Gina orulok h.minden ok:-)es meg fogytal is :-))szupi h.minden renbden veletek!:-)Mikor fog megmozdulni a kisbabo?!Vagy mar erzel valamit?Azonnal irj ha mar erzed hagy oruljunk veled :-))Vicuskam tok jo h.kitisztultal!!Nem kell semmilyen korhaz meg kaparas johet ebben a ciklusban az eros baba es ugy lesz!:-))Drukkolok!:-)Kicciri nem tom megyek-e dokihoz...hat elobb utobb sajna biztosan.En mar nem is tudom hanyadik ciklusnapon vagyok.Megint jol elhuzodik.Mindegy tegnap este szexeltunk egy jot-abban bizom majd a szex meghozza -na nem ezert szexeltunk:-D -de azert hasznalhat erre is jo :-DEngem is bosszant h.nem jon meg ...de hat mar megszokhattam volna.:-\ na mindegy.Lehet jovoheten bejelntkezek a dokihoz de majd meglatom.Varok meg hatha megjon magatol.A closti meg fog mar ott pimposodni nekem :-D:-D:-D:-Dmegbuggyan :-)))Szilvikem annyira orulok hogy irtal <3<3<3Varjuk a kepet a kis Hercegnonkrol:-))Orulok h.jol vagy es elmult a depid is :-)Remelem mar a sebek sem fajnak es nagyon boldogok vagytok:-) ;-) Koszonjuk h.szurkolsz nekunk rank fer latod :-\:-) hat ez van.Hetfon ev fordulo Csajok!!!!!!En is neztem!!!:-))egy eves lesz a kerdesem es olyan boldog vagyok h.itt vagytok nekem:-))Most mar nekem meg nektek is sikerulnie kell a babanak!!:-))Ideje!Istenem mikor kiirtam a kerdet azt hittem hogy par honapon belul tolthetem fel a pozi a tesztemet :-\:-\:-\ pfff na nem baj ha mar igy van biztos igy van jol.Mindenkinek szep hetveget Csajok!Puszikak!
2013. jún. 8. 10:36
 4592/9202 A kérdező kommentje:
Vica aranyos a kep :-D
2013. jún. 8. 10:37
 4593/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Bocsi,hogy nem voltam,de elutaztunk a szülővárosomba Nagykárolyba 1 napra másnap pedig nappal dolgoztam és előtte este megcsináltam életem első eper dzsemjét:) eritrittel:))))Finom lett :D

A méhpempőről tettem fel kérdést és az volt hogy sikerült e valakinek teherbe esnie erre jöttek azok hogy én csak spermával tudok teherbe esni...hát köszönöm...én se ez ufótol fogok csak belekötnek ha nem jól fogalmazol...

Én most tartok a rendes vérzéstől számított 12 napon így kezdem a progikrémet este.

Találtam a fb-on egy PCOS alapítványt de ott kiakadtam,hogy megtiltották vki is kitegyen süti receptet.Szrintetek aki PCOS annak már sütit nem lehet ennie sem???Szerintem ez egy hülyeség...ch-csökkentet liszt és édesítő és persze mértékkel miért ne lehetne.

Sikeresen az új Merkformin adagomtól elkezdtem fogyni :)))

Nem tudom az a vérvétel amit írt vki hogy pontosan mit takar...:((

Hétfőn megyünk az ellenanyag szűrésre:) remélem rendben lesz.Tegnap megszeretgettük egymást,mert most addig nem lehet :((

Beszéltem az egyik orvossal aki ott dolgozik nálunk.Neki lombikkal lettek a gyerekei.Valmi ellenanyagot termelt így maradtak ennél.Azt mondta így hogy tudja mennyi bajom van Ő azt ajánlja menjek el egy Kaáliba és kérjek egy konzultációt ott mit mondanak és jobb lenne ha nem kezdenénk el inszemezni,mert kb.hasonló árban jönne ki a sok gyógyszer miatt és ugye így biztosabb...elbeszélgettünk a családdal,de megint az anyagiak:((((nem tudom mit kéne csinálni..lehet a horgolásba bele kéne jobban húzni és árulni...lehet..hozna valami kis pénzt..

Most várunk és pihenek mert este meló.

Remélem töltjük felfele a sok pozitív tesztet minél hamarabb :D

Évi

2013. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4594/9202 anonim ***** válasza:
Vica nagyon jó az a kép :D :)))
2013. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4595/9202 anonim ***** válasza:

Itt van Liliről a legfrissebb kép:)))

Boltba indultunk délelött:)

[link]

2013. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4596/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Bocsi,hogy nem írtam,de most egy kicsit "pihennem" kellett és ki kellett kapcsolnom az agyamat.:) Sikerült is.:) Már nem vagyok szomorú, most érdekes elég jól viseltem,csak az első pár nap volt nehéz.:) Képzeljétek magától megindult a mensim...:) Tehát nem kellett szednem a duphastont. De most úgy döntöttem,hogy kicsit pihenek... a következő ciklustól talán elkezdem szedni a fogamzásgátlót, és 3 hónapig pihi van, csak szeretjük egymást a férjemmel..:) Úgy néz ki,hogy talán megyünk Szilvásváradra ebben a hónapban...:) Állítólag csoda szép..:) Egyébként azt mondják az ismerőseim meg a családtagjaim,hogy lehet egyből teherbe esek a fog.gátló után, mert sok ilyenről hallottak,hogyha abbahagyják azonnal terhesek lesznek. Hát remélem..:) Puszi, és szurkolok mindenkinek.


Encsi.

2013. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4597/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!:-)Szilvusom Lilike gyonyoru abban a kis kalapban :-))nagyon szep kislany es ezek a cuki rucik csak fokozzak a szepseget:-)Jaj amikor meg olyan pici volt hogy orultunk a pozi tesztnek most meg igazi hercegnő :-D ez olyan csodalatos :-))Encsikem pihengess akkor es orulok h.nem vagy szomoru!:-)Elvezzetek az eletet a Paroddal:-)Nekem is azt tanacsolta a dokim.:-)Na nalam a sokadik ciklusnap nincs mensi tovabbra sem...mar megjohetne igazan :-\ Szexeltunk egy jot ma reggel is :-)meghozhatna mar a mensit :-)Na puszi Csajok szep vasarnapot!:-))
2013. jún. 9. 10:23
 4598/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Gina, csudajó hogy már a 14. hétben vagy, és mindjárt itt a 16 hetes vizsgálat!

HA nem ad képet a dokid, vigyetek fényképezőgépet, és fotózd le a monitort!!!!!!!!!!!

Örülünk neked nagyon! Sokkal jobb hogy van kismamánk is, mintha egy csomó (bocsi lányok) meddő nő siránkozik csk egy helyen.

Ez az élet rendje, minket kicsit szivat a csemete, de majd beköltözik a mi pocikánkba is.

Meli, örülök hogy őszre úgy érzed készen állhatsz! :-)

Gyúrd fel a kis lelked! :-) Akkor nyári babád lenne, az nagyon jó!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, az a Closti már biztosan nagyon várja hogy bevedd, és végre hasson!!!!!!!!!!

Hihetetlen lányok, nagyon durva hogy se mensi, se terhesség! Most igyekeztem nem elkiabálni, de azt hittem hogy te és Kicciri is babásak vagytok, és jöttök a szép tesztekkel....

Kicciri, ezt az "álterhességet" én csak gondolom, hiszen az agyunk nagyon rá van állva a babára. Viccesen hangzik, és szerintem elő is fordul, hiszen a tüneteket is biztos ezért produkáljuk. De ez max. a pár napos késésig van szerintem.

Hiszen van az állatvilágban is, akkor miért ne lehetne az embernél? :-D

Milyen vitamint szedsz? Én Gravidát (olyan jó hogy végre megint elkezdtem szedni!!!!!!!!), de ha terhes leszek, a Femibiont akarom majd szedni, ha hányós leszek, akkor meg a Hipp Natalt.

Vicus, örülök hogy végre vérzel.... Segít talán elengedni a Picikédet....

Remélem terhes maradsz ebben a ciklusban!!!!!!!!!!!!!!!!

Én voltam a nődokimnál is, most nem sürgeti meg az andrológust, mert most épp nem tudna neki mit mondani...

Megnézett UH val, és lányok, a 7. ciklusnapomon 7 mm-es nyálkahártyám, és 19 mm-es tüszőm volt a jobb oldalon!!!!!!! Nagyon durva! Vetetett ovu teszteket, mondta hogy szex- szex -szex, és szerintem én péntek éjjel meg is repedtem, mert iszonyúan fájt estétől a hasam, aztán reggel még picit de máshogy, és délelőttől (szombat) megint fájnak a melleim.

Volt akció péntek este és tegnap is, mi mindent megtettünk.... :-)

Azt beszéltük, hogy nagyon szeretnénk már augusztusban egy inszemet (persze szabin lesz; nagyon remélem hogy bejön meginszemezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), és azonnal másnap menjek amikor voltunk az andrológusnál.

A 10. naptól már kell használnom az Utrogestant egészen a 30. napig, és akkor kell tesztelnem, hogy ne fordulhasson elő megint ilyen mint az előző ciklusban.

Örülök, így jobb lesz a lelkemnek, és nem is lesz értelme előbb tesztelni! Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!! Talán nyugodtabban telik majd ez a hónap.....

Nem is fogok dpo-t számolni, június 30.-án tesztelek és ennyi!!!!!!!!!

Egyébként a hasam is és a melleim is fájnak, gondolom ez a tüszőrepi utáni normális.

Az előzmények alapján úgy 1- 1.5 hétig lesz rossz, aztán fokozatosan enyhül.

Puszi mindenkinek, szép hétvégét csajok! Irszi

2013. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4599/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ismét én, csak elküldtem, nehogy elszálljon!

Szilvus, nagyon cuki a kislánykád tényleg! Olyan kis nyugodt babának látszik!!!!!!!!!!!!!

Most telt le a 6 hét???????????? Akkor Lilike 6 hetes??????????? Nem értettem valamit félre???????????? H...*e vagyok?????????????? :-DDDDDDDDDDDDD

Szuper hogy elmúlt a depid, és remélem már nem is fájsz! Megvolt már ez első szeximexi apával a szülés óta??????? Jajj, nem tudom, remélem ilyenkor ezért gyengédek a férfiak...

Encsi, örülök hogy neked is megjött!!!!!!!!!!

Szegény lányok.........

Kriszti, hihetetlen a nemvérzésed!!!!!!!!!!!!

Ja, pénteken volt halvány pozi az ovu tesztem, azóta már nem is látszik! Durva hogy a 8-9. napon már ovulálok! És azt nem is írtam, azt mondta a dokim, hogy így nem fog kelleni szuri, spontán ciklusban inszemezünk!!!!!!!!!!!!!

Én nagyon várom, nekem van egy ismerősöm, ahol az első inszemmel sikerült Marcika, aki azóta 5 éves!

Ja, nagyon jó az a zuhis kép!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pusszi! Irszi

2013. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4600/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem tok jo hogy ovulaltal:-)) jajj de jo olyan kis nyugodt vagy MOST fog sikerulni a baba :-)) Biztos megtermekenyult es mar csak varni kell a beagyazodast :-)Szurkolok!:-)) puszillak!<3
2013. jún. 9. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!