Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4571/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Lányok!

Meli örülök, hogy jól vagy,

és megértem az érzéseidet.

Van még időd, ha később rászánnád magad.

Tudni fogod majd biztosan mit szeretnél.

Kicciri sajnálom, hogy nega a teszted:((((, de hát tudod mit mondunk mindig: Amíg meg nem jön.....:)

Kriszti 10-én lesz egy éve, hogy írtad a kérdésedet!:)Visszamentem valamiért az elejére. 4 nap múlva évforduló:), bár én még csak februártól vagyok itt:)

Nagyon drukkolok neked, hogy pozi legyen a teszted, ha venned kell, és remélem, hogy venned kell:)

Évi mit kérdeztél, amivel kiborítottak a válaszolók?

Én ma voltam az első 3.napi vérvételen, még 3 lesz. A 3-nál lesz egy terhelés metoclopramiddal, és utána fél óra múlva újra vérvétel. Ez mi? Nem tudjátok véletlenül?

Gondoltam a kedves nővérkékre ma reggel (Irszi,,Évi), mert valahogy nagyon fájt most ez a tűszúrás, és nagyon kék is lett a helye. Pedig már rengeteg vérvételem volt, de ez most fájt.

Vica vérzel rendesen?

Puszi mindenkinek.

2013. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4572/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Irszi, Évi nagyszerű a munkatok ♡ szeretnem, ha a lanyunk ilyen irányba tanulna ....majd

Szóval lányok ,Kriszti ezek szerint nagyon nagy esély van a babocara! !!! Remélem meg nem jött meg! Azért én azt mondom a tuneteknek tényleg nem szabad hinni (én meg a megnemjott mensinek sem hiszek)!

Szóval hajrá Kriszti megy a drukk!

Irszi köszönöm a szellem vonalas valaszt :-)

Neked is azt mondom a tuneteknek ne higgy. Hihetetlenül erős az agykontrolunk. ...... Borzasztóan drága amiket leirtal. Remélem nem lesz rá szukseged, mert addigra úgyis lesz kisbabad ;-)

Évi a mehpempo remélem segít! Mindjárt vége a mensinek és lehet osszebujni a ferjeddel :-)

Lilla en konkrétan nem értek az e ü hoz, de azt tudom, nagyon jó úton haladsz!

Meli ha úgy érzed, pihenni szeretnel akkor pihenj és uj erővel tudtok belevágni majd! Addig is itt vagyunk neked ♡♡


Nos, én meg ki vagyok akadva. ..nincs mensi és kedden megyek haza drága szuleimhez. Anyu kér idopontot dokihoz es otthon is el kell mennem dokihoz....szóval mondhatni lányok, én két országban "vizsgaltatom" magam. Dupla ellenorzest csinaltatok ;-) otthon vervetelre azért nincs idő. Szoktak mondani:mindenkinek megvan a keresztje!

Tesztet nem is tudom csinaljak-e....meg van egy. Borzalmas, nem ertem mi van. Igaz addig van remény amig nem jön meg, de ha nincs baba mi a franc lesz. ...akkor inkább jött volna meg aaaaa megyek felhívom anyukámat ♡♡

Kismamik hol vagytok??? Sajnálom, ha kihagytam vkit!

2013. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4573/9202 Kicciri ***** válasza:
29%

Livi mi is a helyzet nálad?

Encsi jobban vagy? Sztem nálam az lesz ami nálad volt :'( úgyhogy tudom min mentel keresztul :-/

Most olvasom vissza es lehet nem jól értelmezem, de talán Vica es Encsi "esete"nagyon hasonló. .. Hogy vagy Vica ?

Ezt küldöm nektek drága HARCOSOK ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

2013. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4574/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Lilla, tök jó hogy megvolt az első vérvétel!

A terheléses cucc nem tudom hogy mi, amikor nekem volt, az cukorterhelés volt.

Sajnálom hogy fájt a vérvétel, nekem is szokott, bár nem is a szúrás, hanem utána mindig belilul. Állandóan átszúrják a vénám.

Mindegy, sokáig kell nyomni, akkor jobb. Én viszek már Mefixet (ragtapasz), és 10 perc után szorosan leragasztatom, és azt csak 3 óra múlva veszem le kb.

Ez jött be a legjobban.


Vica, Encsi, hogy vagytok???????????

Kicciri, nem tudom miért negatívak a tesztek, he egyszer nincs mensi.

Én már gondoltam arra lányok, hogy álterhesek vagyunk. Mint a kutyusok, szóval hogy a szervezetünk azt hiszi, és ezért késik, ezért vannak tünetek.


Krisztike, nagyon drukkolok neked, hogy végre pozitívat tesztelj! Helyettünk is azt kell tesztelned!!!!!!!!!!!!!

Nekem a lombik elsőre kicsit túlzásnak tűnik, főleg így hogy a lapar előtt még spontán próbálkoztok. Én 1-2 inszemet tuti bevállalnék, de ti tudjátok, én annak örülök aminek te, és támogatlak is! :-)


Évi, a gyerek okj-n már mi sem nagyon adhattunk szurit, se nem branülözhettünk, ezáért is akartam a PIC-re menni. Az szuper lehetett amikor ezt mondta egy gyerek hogy nem fáj! Amikor az oviban tűvel szedek ki egy szálkát, az is ilyesmi, előtte megbeszélem velük hogy kb. mit fognak érezni, és utána mindig azt mondják hogy nem fájt, és ez olyan jó! Nagyon cukik, amikor megbíznak bennem, és nagyon hálásak a végén:-)

Persze nem minden ilyen idilli, vannak ám rossz gyerekek is! :-/ :-DDDDDDD


Én tegnap este hánytam egy nagyot (megint átjöttek a szomszédék egy üveg fincsi csipkebogyóborral...), és meg voltam győződve róla aa hányás, a kevés vérzés, a fura hasfájások miatt hogy na, csak ki fog derülni hogy tévedett a teszt.

Reggel csináltam egyet, és hát persze nem tévedett.

De most már remélem fel is fogom hogy ez egy új hónap!


Melike, elhiszem hogy háborog a kis lelked, ez rettenetesen nehéz! Azért én bátorítanálak az újabb lombikra......... Most sem fontolgatod az orvos és intézményváltást? Tudom, egyszer már leírtad hogy miért ne csak úgy megkérdeztem.... én váltanék, és új helyen lombikoznék. Vagy tegyél fel itt egy kérdést, hogy a Dévaiban kinek melyik orvosnál, és hányadik lombik sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ma voltunk az andrológusnál, és szinte jó híreket kaptunk.

NEM prosztatagyulladás! Na, mit szóltok? Október óta járunk, és most jutottunk el idáig!

Persze újabb spermavizsgálat, most elasztáz teszt. 18.000-et fizettünk, 6 hét múlva mehetünk vissza.

A lényeg hogy góc van a szervezetben, de nem a prosztata van begyulladva. Mg kell keresni a gócot, de ha az elasztáz teszt negatív lesz (amit csodálnék, mert pár hónapja pozitív volt), akkor mehet a menet, lehet inszemezni. Vagy természetes úton próbálkozni, de azt neeeeeeeeeeem. Mert ügye addig is folyamatosan próbálkozunk....

Addig azért folytatjuk tovább a góckutatást, férjecském legnagyobb bánatára. Most a szemészetre megyünk, de nem nagyon van ötletünk hogy még hová kéne. Voltunk a fül-orr gégészeten, a bőrgyógyászaton, a reumatológián, a fogászaton. Ja, a doki szerint kéne menni proktológiára (végbél valami, úúúúúúú.........), de az lesz az utolsó utáni.


Csajócák, fel a fejjel, és építkezzünk egymásból, mert kicsit úgy érzem, kezdenek kiürülni a tartalékaink.... Fel a fejjel, és csak előre, tessék szépen teherbe esni!

Én minden este úgy alszom el, hogy elképzelem magam, ahogy a szép növekvő (kb. középidős) pocimat látom, nézegetem a tükörben, és helyezkedek az ágyban, oldalt fekszem hogy kényelmes legyen. Nem beteges, ugye? :-) Talán bevonzom, vagy ilyesmi.

Jó éjt, puszi! Irszi

2013. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4575/9202 anonim ***** válasza:
57%

Valaki írta hogy tett fel egy kérdést, és milyen b...kó válaszok voltak. Hát igen, nem kell velük foglalkozni, azért normálisak is szoktak válaszolni.

Én is szoktam kérdezgetni, de válaszolok is sokat, persze normálisan, és igyekszem nem ítélkezni. Irszi

2013. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4576/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!MeliCsak legyel nyugodtan pihengess es aztan majd ujra neki futtok!Kicciri remelem megis ott a babo:-)En csinaltam tesztet az emelygesem miatt.Negativ lett.Le is nyugodtam valahogy :-)mert a bizonytalansag a legrosszabb.Mar az agyamra ment.Tegnap is kicsit fajdogalt a gyomrom delutan...de akkor nem a terhessegtol.Irszikem na nagyon sokra mentetek elkepeszto mar ez az andrologus!Bekemenyitettel??????!!Remelem!Kell nemelyik orvosnak egy kis/nagy loket mert elkanaszodnak es kb. lesz*arjak a problemadat.Szurkolok nektek!!:-)Lilla olyan jo h.elkezdodtek a vizsgalatok!:-)Remeljuk minden rendben lesz!:-)Kicciri?!Mensi nincs ugye?!:-)Nalam 36.ciklusnap kezdodik es sehol semmi.Gondolom jol kitolodik most.Vagy meg se jon.Szegeny Clostikam arvalkodva varja hogy beszedjem.De hat nem akar megjonni.Na Csajok mindenkinek puszikak!Drukkolok mindenkinek!Nekem mar nem kell de koszonom az eddigi drukkokat!:-)
2013. jún. 7. 08:00
 4577/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Az olvasottak alapján még bízzunk Krisztikében és hát Kicciriben is, hiszen amíg nem jön meg, bármi lehet :)


Irszike, tudod már talán írtam, hogy a Dévai intézetben nincs más doki, csak maga a Dévai dr. Tehát nem lehet máshoz menni. Ő meg elég flegma ürge :(

Neki nem fáj, ha nem jön össze a lombik. Bár múltkor nagyon látta rajtam, hogy valahol mélyen pinceszinten vagyok testileg és lelkileg, mikor nem maradtak velem a babócák :(


Természetesen mivel az utcánk végén van az intézet, a párom soha nem fog máshova menni.... erről ennyit.


Most annyit tudok, hogy abból a kb. 8-10 fős csapatból 1 emberke kezdte csak el az újabb lombikot. A többiek most nagyon kivizsgáltatják magukat, mert nekik már a 4. sikertelen lombik volt és már csak 1 állami támogatásos van.

Amúgy támogatás nélkül kereken 1.600.000 Ft a lombik.


Még várok. Ha neki is indulok, az csak augusztus vége szept. eleje lesz, mert biztosan lesznek megint hormon vérvételek stb. ezer szúrás, amitől iszonyatosan félek.

Ha belegondolok, hogy 1 vérvétel nálam minimum 3 szúrásból áll, mire kijön a vérem a nagy ijedtségtől....hát összeszorul a torkom :((((


DE Ti csajok küzdjetek, mert meglesz a baba :))))

Meli

2013. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4578/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, meg hogy maradhatok továbbra is köztetek. :)


Ma voltam a védönönél , hétfön meg megyek a második terhesgondozásra.

Képzeljétek annyira örülök 2kgot fogytam, nálam ez nem baj,mert molett vagyok és minél kevesebbet kellene híznom.

Vérnyomásom is rendben volt. 25én mehetek a 16 hetes AFP vérvételre. Remélem 6 hétmúlva kiderül a babó neme is, csak az a baj,hogy az én orvosom nem ad képet. Így majd el megyünk egy 4d uhra, kisfiammal is úgy voltunk magán szonográfusnál.

Röviden velünk most ennyi.


Kinvel mi zujs , meg van már a kishercegnő?

Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok és remélem mihamarabb összejön a baba mindenkinek!

Puszi!

Gina

2013. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4579/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Gina, már ennyi idős terhes vagy :) Hihetetlenül rohan az idő. Pár hét és már tudjuk a kicsikétek nemét. És aztán lehet agyalni a neveken. Vagy máris van nevetek??????


Meli

2013. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4580/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Velem minden okés, szerdán nagyon megjött, iszonyú görcsökkel, hatalmas darabos vérzés, hasonlított a 8 hetes vetélésemhez. Tegnap még erősen megvolt, ma már csak közepes:) Alig várom hogy elmúljon és újra belevágjunk:)

Nagyon örülök, hogy minden úgy alakult, ahogy én akartam ha már ez a szörnyűség megint megtörtént, legalább legyen benne valami jó is.

Otthon vagyok, filmeket nézek, nem is nagyon olvasgatok fórumokat se, kicsit kikapcsoltam az agyam:)

Nagyon szeretlek titeket, és drukk drukk mindenkinek!!

2013. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!