Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4531/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Oh Vica .....legyel erős! Legalább tudod/tudjuk! Méhen belül volt az nagyszerű hír! Látod megfogant a babatok! Következő hónapban újra megfog! !!!!!!

Encsi :'( nem is tudom mit mondjak. ..legyen úgy ahogy a legjobb neked? !

Új hónap új remény mindenkinek!!!!!!


Na voltunk kirandulni jó volt nagyon. Atikam megkapta a parfumot. Mindenki boldog :D most voltunk együtt és kíváncsian várom ez meghozza-e a mensimet :-O Évi a tesztem negatív volt!

Szóval úgy érzem a testem megint játszik velem. Ilyen tunetem még nem volt amióta probalkozunk aaaaa agyrem. Mindenkinek kijut valami lányok ! Ettől leszünk "harcosok" ♡♡♡♡

Drukkolok mindenkinek! !!!

2013. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4532/9202 anonim ***** válasza:
57%

De vajon miért nem marad meg ????? valahol meg tudod kérdezni???

vica, szedtél progi pótlót???

2013. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4533/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az elején nem szedtem. Nem tudom sok ilyen van akinek nem marad meg, még elvileg korán is teszteltem. Ez az első eset hogy nem maradt meg, a többi fejlődött tovább ott más volt a baj, amúgy nincs semmi baj egyébként, egyszerűen a természet megoldja! Lányok egy jó tanács, akinek nem muszáj ne teszteljen korán, csak ha már úgy 1-2 hete késik oké? És akkor ezt el lehet kerülni.

Én megmondom őszintén hogy nagoyn megkönnyebbültem. Felhívtam a doktor urat, egyrészt örül hogy nem méhen kívüli, másrészt pedig azt mondta hogy a héten megfog jönni és ha mégse, akkor keressem fel és ad rá gyógyszert.

Én hiszem hogy hamarosan újra sikerülni fog, ezt most a természet megoldotta...

2013. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4534/9202 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látom most senki nem tud semmit mondani...szerintem nem is lehet erre...sok erőt kívánok lányok,és sok kitartást,nagy harcosok vagyunk mi!!!Nagyon jó éjszakát mindannyiótoknak,puszi Livi <3
2013. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4535/9202 anonim ***** válasza:
57%
Elköszöntem a mi kis drágánktól, még akkor is ha csak egy icipici sejtecske volt, ő akkor is a mi kis angyalkánk...Ő lett volna a harmadik gyermekünk:(((
2013. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4536/9202 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4537/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Vica♡♡♡♡
2013. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4538/9202 anonim ***** válasza:
57%

óóó:,((((((((((((((((((( nagyon szomorú lettem,hát eddig is könnyeztem de most komolyan bőgök....miért kell drága Vica ennyit szenvednünk...????Nem értem...valahol szerintem mindannyian temetjük a te kis angyalkádat:(((sajnálom:(((

Vigyázz magadra

Mindenkinek puszi.

Évi

2013. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4539/9202 A kérdező kommentje:
Vicaaaa :-( :'( nehez ilyenkor mit mondani.Nagyon sajnalom h.nem maradt velunk a piciked.De hamarosan eljon es ki se jon 9 honapig majd meglatod.:'(
2013. jún. 3. 22:30
 4540/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica úgy sajnálom.:'(

Annyira reméltem, hogy mégsem lesz baj.

Igen kegyetlen az élet:(

Azért reméljük hamar kitisztulsz, és persze örülök, hogy nem méhen kívüli.

Kicciri sajnálom, hogy nega a teszted.

Nekem holnap fog megjönni, tudom, érzem:(

Puszi harcos lánykák.

2013. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!