Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4491/9202 A kérdező kommentje:

Hat pedig rendes csik volt meg ha szinre nagyon halvany rozsaszin is de hatarozott volt.:-( Brrrrrrr mar annyira orultunk volna :-((Utalom mar ezeket a teszteket ossze vissza csikozodnak megorjitik vele a noket komolyan.Irszikem!<3<3<3-tudod.

Akkor kovetkezo honapban sikerul!Nagyon szeretlek es ne legyel szomoru mert olyan csodalatos kisbabatok lesz hamarosan hogy csak na!!!!Fel a fejjel es meg egy kis turelem!-magamnak is ezt mondom mindig. :-)<3 Nekem 29.ciklusnap.Eddig semmi.Irszi olyan jo lett volna....ajh.

2013. jún. 1. 10:05
 4492/9202 Kicciri ***** válasza:
100%

Irszi , pedig ott van a tegnapi teszten a csík. A mait meg nem értem. Sajnálom! De hátha nem jön meg!

Megy a drukk mindenkinek!

2013. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4493/9202 anonim ***** válasza:
70%

Irszikém!!!!!!!!!!!!

Én is láttam a tegnapi csíkodat és már reggel 5.-től néztem mikor írsz.....

Hát a cb nem hazudik ez tény és még ha el is kezdtél vérezni........

Pffff,nem tudom mi lehetett,de ezt majd azért mond el a "közös" dokinknak hátha tud valami okosat mondani,miért is volt....

Nagyon sajnálom,de ez alatt az egy év alatt tudom milyen erős vagy és nem adod fel:)))

Szilvi

2013. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4494/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Lilla, se híre se hamva nincs a mensinek. Várat magára *-*

Irszi ne add fel kérek a következő hónapban jön a baba! Akárcsak mindenkinek!

Puszi!

2013. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4495/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, tessék már tesztelni, várjuk kíváncsian :)

Meli

2013. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4496/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok. Most néztem a görbém még egyszer! Az ovu a 19-20. ciklusnapon volt, rá 14 nap tehát mint mindig 35 napos ciklusom volt. Ma van a 44. ciklusnap akkor 9 napja késik?

Igazatok van, elmúlt az az egy pötty barna is, biztos az ideg. Lenyugszom ígérem. Szerintem ha elhalt volna lassan meg kellene jönni és görcsölnék ugye? Biztos azért nem láttuk mert még nagyon kicsi, de ott lesz a zsákja ugye? Mondjátok hogy ott lesz!!

Irszi én nem értem ezeket a teszteket, tisztán láttam hogy a csíkod ott van és rózsaszín. Ha nem jön meg, ugyan olyan teszttel amin ott volt a csík tesztelj megint hogy erősödik-e!

Drukkolok mindenkinek, nagyon megszenvedünk a babáékért:)

2013. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4497/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica ott van a babád, és meg is találjátok az tuti:))))

Nagyon picike még.

Kicciri Meli jól mondja, tesztelj kérlek...:-)))) Te már a nemvárt napján vagy.

Nekem még 2 napom van..., és nem érzek semmit.

2013. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4498/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri,tesztelj kérlek :)

Irszi én még mindig nem értem,de ugyan így Encsi csíkjait sem:((( már lassan nem merek a teszteknek hinni,bár nekem még soha még kicsi pozitív se volt:(((

Na de majd a méhpempő:)) pfujjj...grrrr... :d

Évi

2013. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4499/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Helló csajok!

Vica ott baboca veled!!! Szegyenlos a drága :D hamarosan észre kell vennie a dokinak!


Szóval ha az elmúlt 3 hónapot nézem 25-26 napos volt a ciklusom.

Mensi nincs még es néha nagyon fáj a hasam. Borzasztóan érzem magam mint egy zombi. ... Tehát 7-kor végzek es ha találok patikat v vmi normális boltot veszek tesztet lányok! Reggel megcsinalom, irok es utana megyunk kirándulni Atikammal ♡♡ Aztan hétfőn Ati 30 éves lesz. ..

Nem mondom,h nem félek, de legalább tulleszek rajta.

Ez a terv mit szóltok hozzá? ???

2013. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4500/9202 anonim ***** válasza:
57%

Alig várjuk hogy lássuk mi az eredmény:) szurkolok nagyon :)))

Évi

2013. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!