Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4481/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm szépen Lilla :) Holnap tesztelek még egyet:)
2013. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4482/9202 A kérdező kommentje:
Irsziiiii!Hajjj Koszonom Istenem!!!:') nem tok most mit irni Csajok potyognak a konnyeim Irszi olyan boldog vagyok!Pozi lesz a teszted reggel is :-)))):'))jah es talalj ki valami nagyon durvat vagy akarmit le van sz*rva a munka most TE vagy az elso!!!!Ugyes vagy nem.feltelek.Megoldod.Ujjjjjjjjjj aztaaaa Irszi en ugy szeretnem mar neked hangosan bogve irni hogy....gratu.....:-))
2013. máj. 31. 21:26
 4483/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm lányok, nagyon remélem hogy a CB is ezt fogja megerősíteni! Olyan jó hogy ti rózsaszínnek látjátok! Képzeljétek el, már alig látszik a teszten! Még jó hogy lefotóztam!

Vicus! Ne viccelj, terhes vagy, ez egyértelmű!!!! Hiszen a HCG nem hazudik! Ilyen magas HCG-vel ott a baba! Én sem érzek a világon semmit, mint mensi görcsöket néha 1-2 óráig. Meg szúrkál a hasam naponta 1-3*, de eléggé. Késszúrásszerű. Eddig csak a bal, most inkább a jobb oldalon érzem, és néha középen is. Majd meglátjuk reggel.

Képzeljétek, a h...lye férjem nem érti hogy ha pozitív a teszt reggel, miért nem akarok menni melózni a barnázás miatt!!!!!! Normális??? Mondtam neki, hogy hétfőn, ha látott a dokim (már ha pozi lesz a teszt ugye) és azt mondja hogy mehetek, megyek, de az előzmények fényében nem hiszem hogy így mennem kellene.

Mindegy, mondtam neki hogy ne foglalkozzon ezzel, szerintem megjön (inkább a rosszra készülök) és akkor megyek úgy is, de majd reggel meglátjuk.

De remélem tényleg nem vagyunk ennyien vakok, és szépen kiírja a CB hogy 1-2 +, vagy hogy 2-3 +!

Ó, annyira jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megyek, benyomok még egy Utrót, ez ma a 2., és egyenlőre az utolsó.

Még mindig barna, bár most kicsit mintha pirosas is lenne, de nem sok szerencsére.

Drága férjem pecázik, éjfélkor mehetek érte. Jó, mi?

Kell a kikapcsolódás, na de hogy éppen ma???? Bár biztos ő is ideges, hagytam. :-/

Jó éjt!

Vica, nyugi, ott van a baba, majd meglátod! Szégyenlős! :-D

Encsike, tarts ki, holnap már szombat, addig jó amíg nem jön meg!

Évi, remélem a terhességtől vagy rosszul te is! Puszi mindenkinek!

Babásodjunk, itt mindenki terhes lesz!!!!!!! :-) Irszi

2013. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4484/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na Kriszt, eddig bírtam könnyek nélkül!!! :-DDDDDDDDDDDDD

Te is látod???????????????

ÉS te milyen színűnek látod????

Jajj de ki leszek ha átverés... De az nem lehet!

Annyira ott van az a csík, akkor is ha halvány!

Ó Krisztike, úgy örülök hogy látod!!!!!!!!! :-) Irszi

2013. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4485/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica!

Az idegtől barnázol, ott baba van 588-as Hcg szinttel, hány napja nem jött meg?

Tudom könnyű mondani, de próbálj megnyugodni, és ne képzelj be mindent.

És ha csak most fészkeli be magát a picikéd a helyére?? Attól bizony van barnázás és hasfájdalom is.

Nyugalom...

Irszi ha nem írsz azonnal reggel, hogy mi lett a teszttel kiakadok :-))

úgy izgulok, na:)

2013. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4486/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ne félj, ott a baba! Én mind a két terhességemnél iszonyatosan görcsöltem és 3 napig barnáztam kőkeményen, mégis megszültem őket :)


Meli

2013. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4487/9202 anonim ***** válasza:
57%

Brigitta üdv a csapatban.

Vica nem lesz ott semmi baj hidd el.

Irszi neked pedig holnap tuti pozitív lesz,sejtettem hogy van vmi csak nem akartad elszólni :)

Nekem megjött és gorcsol a hasam közepén alul,kicsit furcsa mert nem szokott de lehet a duphaston csinálta :( sebaj majd a mehpempő mindent rendbe hoz nálam :) remelem.anyum most mesélte el hogy fiatalabb korában ő ős ette és rendbe jött tőle :)

Na megyek horgolok tovább és felugyelem az osztályt :)

Évi

2013. jún. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4488/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Lányok, nem értem... De a CB nem hazudik, az tuti! Örülök hogy megcsináltam!!!!!!!!!!!!!

Persze rettentő szomorú is vagyok, és nem értem hogy ez már megint mi volt, ha van aki rózsaszínnek látta!

Meli, nem csinálunk egy pozitív teszt gyárat?????? :-(((((((((

Mindegy, az van. Sajnálom. Igyekeztem magam nem belelélni, de....

Ez sem az én hónapom volt úgy látszik!

És persze a barnázásom is megy át pirosba, bár hasam nagyon nem úgy csinál mint kéne, de biztos normális.

Megjegyzem magamnak hogy az Utró 2 napig simán visszatartja még pluszban a mensit, szóval 3-4 napra rá jön meg hogy abbahagytam.

Így legalább soha többet nem kell a nemvárt előtt tesztelnem, megnyugodhatok hogy addig nem lesz baj. Ez is valami.... Puszi csajok, és köszi mindent, megyek dolgozni... :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Vica, Encsi, tiétek az összes figyelem, és az össze drukk! Gondolok rátok nagyon!!!!!!!!! Irszi

2013. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4489/9202 anonim ***** válasza:

Ő Irszi én ezt nem értem :( pedig az a csík akkor is lila.Nem lehet hogy ez Cb teszt később mutatta volna ki???

Évi

2013. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4490/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Irszi úgy sajnálom :'(

Egyszer már engem is csapott be teszt, a Lily. Olyat soha többet nem veszek.

Azt hiszem nem várt előtt nem szabad tesztelni, de sajnos, ha Utrogestan-t szed az ember, akkor muszáj.:(

A következő ciklus a tiéd, tuti.:)

Kicciri mi újság? neked már megjött?

2013. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!