Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4511/9202 Kicciri ***** válasza:
78%
2013. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4512/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Vicuska, olyan édes vagy! Azt sem tudod, hol áll a fejed! :-)

Most akkor örülhetünk???

Édes Vicuska, nem írok neked semmit, csak ugyanazt: úgy legyen, ahogy mindannyiótoknak a legjobb!

Zsák -zsák, teli zsák! :-DDDDDDDDDDDDD

Édes vagy, annyira aggódsz, és próbálod nem beleélni magad. Nem lehet így! Nem lehet feladni, amíg egy hangyányi remény is van, hiszen ezt te megad, saját magadon tapasztaltad!

Izgulok nagyon a kis zsákodért holnap!!!!!!!!!!!!

Kicciri, www.kepfeltoltes.hu, és a végén a direkt link a képhez-részt másold be nekünk!

Nagyon egyszerű!

Ettől függetlenül nem jött meg, igaz? Miért akarod feltölteni nekünk a negatív tesztedet? Mégis látsz rajta valamit????

Ki megy és mikor és melyik meddőségibe????????????

Mi szerdán megyünk Pestre Körúti Orvosi Centrumba (nekünk az a meddőségi), aztán vettem ki szabit keddtől a hétre, mert egy napot sem akarok már elvesztegetni, viszont az én endokrinológusom a héten csüt. péntek már csak délutános, úgyhogy szerdán Pest, és csütörtök délelőtt szépen elmegyek hozzá.

Elmesélem neki ezt is, aztán arról volt szó, hogy felhívja a pesti dokit, hogy megsürgesse egy kicsit a dolgokat. Izgulok....

Remélem nyáron már tudunk inszemezni!!!!!!!!!!!!!

Atya ég, mennyibe fog az kerülni.... Irszi

2013. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4513/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tök jó teszt Kicciri. Mármint maga a teszt.

De ha nem jött meg, és úgy tudom már késik ma neked is, azért kedden reggel csinálj még egyet ha addig sem jön meg!

Lányok, olvastátok a 3 tegnapi gólyámat???? Valahová mentek :-) Szóval hajrá! Irszi

2013. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4514/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj, nem is írtam, a férjem kicsit kiakadt hogy 2.000 ft volt a teszt. Mondtam neki hogy azért vettem meg, mert ha esetleg nem csináltam volna meg, akkor is jó 2013.12. -hóig, szóval kis túlzással egy évig még.

Micsoda????????? Egy évig?? Mondja ő. De hát nem is örökre, mint egy digitális mérleg???????

Édesem, azt hiszi, hogy most én decemberig ezzel tudok tesztelni:-)

Meghagytam ebben a hitében.... Irszi

2013. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4515/9202 anonim ***** válasza:
57%

A Clearblue már nem mutat semmit.

VAlamikor szétszedem mielőtt kidobnám, kíváncsi vagyok mi van benne! I.

Kinikénk??????????? Szerintem már megszült lányok, mit gondoltok?

2013. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4516/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Vica ha a verveteli eredmény meglesz többet fogunk tudni es kívánom, babas legyél! Azt erzi sztem az ember! Főleg ha nincs mensid akkor meg pláne ;-) drukkolok!


Írszi megakartam tanulni hogy kell a képet feltolteni ;-)

Nagyon helyes, h a doki megsurgeti a dolgokat!!! Aztán mihamarabb babas leszel Te is ! Reméljük a a gólya bepottyanja a babocat hozzátok! Tuti nem véletlenül látsz annyit ;-)

Nem semmi a ferjed :D:D:D:D ilyenek a férfiak. Szerintetek igaz ha drága a teszt az jobb is?

2013. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4517/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát Kicciri, nem tudom.

Én most azt gondolom, hogy így hogy tudom hogy az Utró ilyen jól hat nekem, tényleg nem tesztelek a nemvárt előtt egy nappal sem! Sőt, lehet hogy megvárom hogy egy napot késsen. Nekem nagyon bejött ez a CB, igaz hogy drága, de ha ebből csak egyet csinálok, pont ott vagyok, mintha a többiből egy csomót, és idegeskedek feleslegesen.

Kívánom hogy a három gólyábmól felétek is menjen egy! :-) Irszi

2013. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4518/9202 anonim ***** válasza:
71%

Kicciri én nem tudom az a teszt milyen de 2 csíkot látok...nem pozitív akkor???

Jöhetnek Irszi a gólyák :)

Endometriózisról ti mit tudtok????Annyira félek nehogy az legyen:( már egyre többet olvastam róla és hogy akkor a méhpempő nem tesz jót...na majd meglátjuk.a házasélet teszt után megkérdezem a dokimat is.Egyre jobban úgy érzem műteni fognak:((((nem tudom miért....

Évi

2013. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4519/9202 anonim ***** válasza:
71%
Na mindenki eltűnt???
2013. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4520/9202 anonim ***** válasza:
71%

Jó reggelt lányok Vica vagyok!

Tiszta ideg vagyok, remeg már mindenem a gyomrom áááá komolyan 11-ig meghalok, talán akkor lesz majd eredmény, de majd megkérdem.

Lányok egy másik fórumon valaki kiszámolta nekem a ciklusomhoz hogy csak 4 hét és 6 napos terhes lehettem csütörtökön, és annak megfelelő a pénteki hcgm.

Úristen bárcsak igaza lenne! Én már annyit sírtam este is , hogy ezt már ne vegye el tőlem a jóisten, remélem meghallgatott!

Itt a tábla

[link]


és ennek pont megfelelő a hcg értékem. Totál kivagyok, és ne haragudjatok ha most másról nem írok csak magamról de tiszta ideg vagyok:((

2013. jún. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!