Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4551/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi,ezt nem értettem,hogy mire nem emlékszel?

Livi voltam

2013. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4552/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló csajok!

Gina örülök, hogy jól vagy:))))

És mindig írj sokat -sokat:)

Szerintem itt mindenki örül a boldogságodnak:)

Köszi Lívi, h megkérdezted, mert én is sokat gondolkodtam már azon, hogy mi jelent a 13+2 pL. Én is szőke vagyok:-D:-D

Nekem ma reggel megjött:((((

Tudtam már tegnap is, hogy ma meg fog, de azért sem fogok kiborulni.

Én voltam ma a SOTE Repr. osztályán a férjemmel.

Nagyon kedves volt doktor néni.

Teljes hormonsor lesz újra, mert a saját laboruknak hisznek. Csütörtökön mehetek is az elsőre 3. napi.

A férjem is megy a saját laborukba spermavizsgálatra.

Átjárhatóságim, laparom volt azt elfogadták.

1 hónap múlva, ha megvagyunk, elmondják a nekünk legjobb megoldást. Azt hiszem inszemre jók leszünk:)

Vica sokat gondolok rád, és sok erőt kívánok neked.

Évi Te és az orvosod endóra gyanakodtok?

Hát azt úgy tudom csak méhtükrözéssel lehet megállapítani.

Amikor nekem volt a laparom , egy lánynak mellettem szintén, pont az én orvosom betege volt ő is. Endo gyanús volt, és ő is mondta, h azt csak méhtükrözéssel lehet kizárni sajnos.

Kriszti remélem kell a teszt a hétvégére neked!!!:)

Valakinél legyen már baba:)

Kinek kell még drukkolni? Kicciri?

Puszi

2013. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4553/9202 anonim ***** válasza:
57%

Végre megjött Annyira görcsöl és fáj, de sajnos ezzel jár, olyan mintha ki akarna szakadni az alhasam egy lufi teli vízzel

Viszont a héten már nem megyek dolgozni, erre való tekintettel kivehettem szabit!

Mindenkinek szép estét

Irszi, veszélyeztetett otthon ülő kismami leszek, a sok műtét alatt amit csináltak velem azt mondták minden oké odabent, gondolom szóltak volna. A baj nálam a PCO de szerintem abban is már alakulok, szerintem ő csak egyszerűen nem lett volna egészséges, és jobb így. Már 3 testvér van együtt odafenn kis angyalkának.

Vica voltam

2013. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4554/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Kriszti nagyon-nagyon drukkolok!!!! Lehet néha az a jó, ha nem erzel semmit! Talán épp ez a jel ;-) a másik meg ugye tudni fogod hányadán is állsz. Nagyon jól csinálod ♡ na de azért nem fogunk am megharagudni ha pozitív lesz a teszt ;-) csak optimistán tudod!

Irszi Figyu már ....a szellemcsik az mi? Rossz a teszt? Nem tudom sajnos :'( ez a rendes mensi volt? ??

Gina drága nehogy már ilyeneken gondolkozz! !!!!!! Te adsz nekünk erőt, meg a többi édes kismami ! Mindenféle uj kiss hirre ehezunk :D

Oh miket nem gondolsz. ....boldogok vagyunk, egyre több maminak sikerül! !!

Livi itt mindenre választ kapunk! ! Én is szőke vagyok hehe plusz tetéztem szőke melirral *-*

Vica most igy a legjobb. ... had tisztuljon ki a szervezeted és új hónap új lehetőség! Drága angyalkaid pedig óvnak és vigyáznak rád odafentről ♡♡

Lilla sajnálom, hogy megjott :'( annyi öröm van benne így ha írhatom ezt, h eltudsz menni vervetelre, mégpedig egy tuti új helyre sőt a parod is megy ez nagyszerű! !! Ugye megirod az eredményt ? (H...ulyekérdés volt)


Na lányok nálam a következő a szitu. ...nincs mensike Ati minden nap kerdezi van mar? *-* reggel csináltam tesztet amin később talán volt egy halványnál is halvanyabb vonal + - így nézett ki ( szerintem) Ati azt mondta. .mintha látná és játszott tovább a videojatekkal ! Tudni kell róla, nem egy idegbeteg ember :-/szóval ma reggelire megedtem 3 tukortojast es ennyi . Kellene ennem, mert a metformint be kell vennem plusz a terhesvitamint. Ha vasárnapig nem jön meg, akkor veszek egy drágább tesztet hátha az mutat vmit. ......

Érdekes. ....nem élem bele magam sőt kedden megyek haza a szuleimhez addigra ki kell derülne! !!!!


Meli, Szilvi, Kini többiek merre vagytok? ???

Puszika! Drukkolok mindenkinek!

2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4555/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok. Írtak fel Duphastont, mert már csak 7mm-es volt a nyálkahártyám. Most eléggé ki vagyok.. Nagyon nagyot csalódtam... És most három hónapig fogamzásgátlót kell szednem,hogy beállítsa a mensimet... Azt mondta először a doki,hogy egy évig.. és én mondtam,hogy azt nem bírom ki, mert három éve szeretnék babát. Erre mondta,hogy akkor három hónapig szedjem. Szóval lányok nagyon nagyon drukkolok mindenkinek, és remélem minél előbb babásak lesztek. Én most egy ideig csak olvasni foglak titeket, meg persze írok is néha, de most pihennem kell, mert teljesen elfáradtam...


Encsi.

2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4556/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
A képet persze nem engedi feltölteni!
2013. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4557/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Óh Encsi ez borzalmas :'(

Hátha 3 hónap után újra összejön!

Veled vagyunk! Hmmm :'(

2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4558/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok,vagyok csak valahogy mostanában sokat alszok és most is melóba vagyok:(

Irszi,írtam én hogy megjött,sőt eléggé alvadéskos volt ezért nem tudom,hogy a duphaston miatt,vagy esetleg a megtermékenyülés sikerült(persze addig ugye vastagodott a nyálkahártya) és hogy a beágyazódás nem sikerül..nem tudom..vagy semmit se tud a szervezetem...

régebben riasztogatott a debreceni dokim,hogy ha nem jön meg rendesen,meg persze vastag volt a méhnyálkahártya,de ez most nem áll fent,mert a 21napon amikor volt a peteérés akkor értem el a 8,5mm-et.Csak a derekam bal oldalt mikor hírtrelen elkezdett fájni,mindig akkor éreztem hogy levállt az alvadék:(( bocsi hogy így írom le de ez volt velem:(((

Hasam sose görcsölt..max 2szer fiatalabb koromba.

Kíváncsi lettem vollna arra a CB tesztre.

Kicciri a tiédre is kivi lennék.

Lilla szurkolok,hogy rendben legyen minden.

Encsi én nem tudom biztosan jó e a fogamzásgátló...inkább Norcolut és rávártál volna...sok doki nem szereti a fogamzásgátlót,,,sőt...

Vica fel a fejjel,most tényleg sikerülbnie kell.Szépen kitisztulsz csak bírd ki...ügyes vagy

Kriszti neked is szurkolok..:)

Meli merre vagy??Mi újság felétek??

Gina nagyon örülünk,hogy írsz:)Nem is tudtam hogy voltál már terhes:)

Kiniékről tud vki valamit??

Szilvi,Lilike hogy viseli ezt a rossz időt??Nem betegeskedik??

Remélem mindenkinek írtam és jól:)))

Na megyek szétnézek az osztályon,meg a fuzikat leellenörzöm.

puszi

Évi

2013. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4559/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajik!O Encsikem szegeny:-( nem tom jo megoldas-e ez a fogamzasgatlo.Nem akartok inszemet vagy lombikot?Miert nem mesz el masik dokihoz aki nem huzza az idodet?!Az en dokim azt mindta 3 honap closti es aztan rogton inszem ha nem sikerul....vagy inkabb lombikot javasolt!!!Na erted?!En mondtam h.varjunk meg ezekkel mert hatha sikerul "termeszetes" uton.Drasztikus is meg nekem meg draga is.Meg lapart sem javasolt???Ah Encsi sztem azonnal valts orvost ha babat akarsz mert ez a doki csak huzza a draga idodet.Meg hogy fogamzasgatlot...pf..Tessek jo orvost keresni ne torodj bele mert sztem ez h*lyeseg!Gina!Ugy orulok h.jol vagytok es hogy mindig irsz nekunk!<3<3<3Kivancsiak vagyunk a fejlemenyekre a te babad a mi babank is :-))Vica szuper h.kezdesz kitisztulni!Lilla sajnalom h.megjott:-\ de majd most jol megcsinaljak nektek szakemberek a babot :-)segitenek es biztos profik!Tok jo!:-)Irszikem meg ilyen kicsike mensit!!Erdekes.Noveszd a tuszocskeket!:-)Livikem hajra es drukk ezerrel neked is Evi!<3Nalam ez a 34.ciklusnap.Tegnap volt megjon erzesem tobbszor is enyhen :-\ Amugy halisten semmit nem erzek...csak gyomoregesem lett tegnap este fele fogalmam sincs mitol mert nem ettem olyat de most is vacakol a gyomrom...na egybol arra gondoltam biztos a baba miatt :-D:-))de!nem dolok be neki hagy egjen csak hagy fajjon!:-))))Majd elmulik.Mensi meg sehol persze.Nana h.huzza az idot hagy izguljak naprol napra egyre jobban.Ahogy telik az ido ugy no a remeny is de felek h.hiaba.Kicciri orulok h.neked se jott meg meg!Varjuk a tesztecskedrol a kepet :-)Remelem 2 nap mulva erosebb lesz a vonalad!:-)Szerda van...meg 2 nap es en is veszek egyet.Az alatt sajnos sok minden tortenhet...de remelem szukseg lesz ra es babas vagyok.Ha meg nem akkor meg jojjon mar meg.Azert olyan jo picit ilyenkor remenykedni:-) Puszi Csajok Mindenkinek!
2013. jún. 5. 07:44
 4560/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Encsi...:(((((((( Én is hallottam már ilyen fogamzásgátlós dolgokró, de azt marhaságnak tartanám hogy egy évig, a 3 hónapnak elégnek kell lennie! A lombikor ismerősünk is 3 hónapig szedte, mielőtt elkezdték stimulálni! A 2. lombikjából vagy egy fiú -lány gyönyörű ikerpárja! Én is elgondolkoznék egy másik dokin, de nem váltani, csak elmenni máshoz is, és megkérdezni hogy egyetért-e ezzel.

Kicciri, te is láttad????? Jajj, csak neeeem????????

Hát ez nagyon izgalmas kezd lenni megint!!!

Kriszti, a 34. nap már valami.... Remélem a 36.-on sem lesz mensi, és mutat nekünk egy szépséges, vastag, rózsaszín csíkot a teszted!!!!

Helyettem is babásnak kell lenned!!!! ;-)

+ hónap Closti a lapar után értendő? ÉS utánna inszem??? Mi van? Lombik????????? Nektek???????? Rögtön????? Ez b*aromság!!!!!! Nem is írtad még, mikor mondták ezt????

Az inszemmel én is nagyon szimpatizálok, én várom is hogy mikor lesz, bár az a helyzet lányok, hogy a férjecském a jövő hónaptól nem dolgozik a másodállásában, így gyenge 50-60.000Ft-tal lesz kevesebb havonta! ÉS elrakni sem tudunk belőle, mert ebben a hónapban ki kell fizetnünk az asztalosnak is 70.000Ft-ot, és rendeltünk a teraszra szúnyoghálót, az is 17.000Ft... Még azt sem tudom hogy nyögjük ki, nem hogy innentől a maszek orvosokat havi 30.000-éet vagy többért, és az inszem ugye 80.000ft körül van... :-(

Szóval lehet hogy ha inszemeznünk kell, akkor mi is csak majd november körül tudunk, de abba biztosan belepusztulok!!!! :-((((((((((

Nem érdekel, kitalálok valamit! De én nem akarok most másodállni, pont most, amikor babát szeretnék, és inkább nyugalom kéne mint stressz és namalvás. Valahogy lesz, úgy még nem volt hogy sehogy ne lett volna...

Egyébként én is mindenféléket érzek, a hasam össze -vissza fáj, én is büfizek néha savasat amit eddig soha(!!!!!), 2 hete napi 2-3 szor megyek nagyvécére, pedig én napi 1* intézem ami óta az eszemet tudom!

Nem vagyok beteg, nem eszem másképp.

Persze hogy arra gondolok hogy rossz volt a teszt, vagy később is érett tüszőm, és az izmok lazulása miatt van...

De nem nézegetem, direkt ezért vettem meg a CB-t.

És egyébként is megfogadtam, hogy legalább az inszemig nem dőlök be én sem.

Vagy legalább nem reménykedem "feleslegesen", csak ha a nemvárt előtt pár nappal érzek valamit.

Mindenesetre újra elkezdtem szedni a Gravidát egy év után, remélem most már van / lesz értelme!

Puszi! Irszi

2013. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!