Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4651/9202 A kérdező kommentje:
Kicciri irigy vagyok :-) en is mar ugy vagyom haza videkre!Egyebkent akartam kerdezni hogy amugy te melyik orszagban vagy?!Mert irtad h.ket orszagban vagy csak azota mindig elfeljtem megkerdezni :-D Nem tom h.a vitamonoktol van-e de az E -vitamin vastagitja azt szoktak mondani!Majd csak elmulik hamar e johet a tuszorepedes :-)En holnap megyek haza Anyaekhoz jajjj mar ugy varom :-)))
2013. jún. 13. 08:12
 4652/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Helló csajok! Szép napsütéses napra ébredtünk végre:-)

Pont hasonlóan vagyok, mint Kicciri vagyis nem nagyon tudok mit írni. 10.cn-on vagyok, és várakozok.A következő vérvételem a pozitiv ovu teszt utáni 5. napon lesz. Aztán 7. és végül 9.

Igen az E vitamin vastagítja a nyálkahártyát lehet Kicciri ezért vérzel olyan erősen.

Kriszti tök jók a Fertinet.hu-s tesztek, de sokkal olcsóbb a fastest.hu-n ugyanaz a teszt. Régebben én is tőlük rendeltem, aztán találtam rá a fastest-re. Egyébként a One step engem még soha nem csapott be.

Olyan jó lenne, ha pozit tesztelnél végre.

Jaj csajok én mindenkit irigylek aki a szüleihez haza tud menni vidékre, külfüldre, vagy akárhová, olyan jó nektek.

Irszi megértem a férjed, szegény már biztos elege van az orvosokból, az enyém már totál kivan, ha valahova bejelentem. De hát muszáj végigcsinálnia.

Évi meggyógyul majd a lelked meglásd :-)

Meli örülök hogy nem törölted a lombikot, és annak is, hogy Vica jobban van.

Mindenkinek lesz babája csajok, puszi.

2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4653/9202 Kicciri ***** válasza:

Kriszti,otthon edes otthon :)

Novemberben lesz 5 eve,h Londonban elek.Atikam 6 eve.

20 honapja vagyunk egyutt. Probalok surun haza jonni.Az elso az nagyon durva volt masfel evig nem tudtam hazajonni.Volt nagy siras-rivas. Neha nagyon erzeketlennek tartom magam,mert a kinti 2 eves hotel munka nagyon kegyetlen volt es kioltek belolem az erzelmeket...na de az amultam resze. Mar jol vagyok :)Most kavezoban dolgozom...

..megyunk csavarogni anyuval <3

2013. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4654/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!!!


Olyan szuper, hogy mindeki írogat, imádlak Titeket!!!

Emerencia, Pixi de jó, hogy jelentkeztetek!!!!


képzeldjétek, tegnap hívott az a lombikos lányka, aki most belekezdett a 2. lombikba.

10 petéjéből 5 db termékenyült meg, és mikor tegnap ment vissza a dokihoz, hogy beültessék neki a babókat, akkor megnézték Uh-on, és bizony nem kaphatta vissza a babákat.


Nem igazán értem, mert!!! Neki állítólag 32mm hasűri folyadéka volt, ami iszonyatosan életveszélyes, ugyanis a babók gerjesztik a folyamatot (túlstimulálást), miután megkapjuk őket.

És a petefészke is 8cm-re nőtt.


Azt mondta neki a doki, hogy még saját felelősségére sem adja vissza neki a babókat, mert végzetes lenne, és Ő nem akarja előre biztosítani neki a koszorút.....


Csak azt nem értem, hogy nekem az első lombiknál 35mm volt a hasűri folyadékom!!!!! és 11cm volt a petefészkem, majdnem 4-5-szöröse az eredeti méretnél.


Nálam is ezek szerint iszonyat életveszély volt, mégis visszakaptam őket.

Tehát kockáztatott a doki.... :( biztosan ezért voltam annyira szarul..... :(


DE képzeljétek el, hogy teljesen behülyültem tegnap óta.

Elkezdtem számolgatni, és hát ha iszonyat bátor leszek, akkor jöv.hónap első hetében titokban visszamegyek a dokihoz és elkérem a sok-sok beutalót (mert mindent újra kell kezdeni) és megcsinálom 1 hónap alatt őket, és ha minden szupi lenne, akkor augusztus közepén el tudnék kezdeni egy újabb lombikot.


Még gyúrnom kell rá, hogy legyen bátorságom.


Tényleg erősebb bennem a baba utáni vágy, mint a félelem :)


Meli

2013. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4655/9202 anonim ***** válasza:

Meli, és sikerülni is fog!!!!!


Vica

2013. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4656/9202 anonim ***** válasza:
Kriszt, ha a 41. napon vagy, nem csinálsz terhességi tesztet?
2013. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4657/9202 anonim ***** válasza:

Vica, tegnap elolvastam amit átküldtél könyvet, hát én totál nehéz eset vagyok.


Sok kérdésre igen volt a válaszom, túl sokra :(


Nekem pszichológushoz kéne mennem, hogy a millió gátat törölni tudjam :(


Meli

2013. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4658/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli úgy örülök hogy ezt írod :) hajrá neked is és mindenkinek :)

Évi

2013. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4659/9202 anonim ***** válasza:
42%
Vagy elég egy kineziológus vagy spirituális válasz terápia?
2013. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4660/9202 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok! Lilla, örülök hogy szépen haladnak a dolgaid, meglátod, minden vérvételed szuper lesz, és hamarosan anyuci leszel!

Emerencia, úúúúúúúúúgy örülök neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Végre írtál! Bizony, nem szép dolog eltünni!

Tessék szépen írogatni nekünk néha, akár egy -egy sort, bár az az igazság, ha az ember nem jön fel naponta, elveszíti a fonalat.... Örülök neked, és remélem a Closti neked is meghozza a sikert, és pár hét +9 hónap múlva édesanya leszel!!!!!!!

Meli, jajj de nagyon jó amit írtál!!!!!!!!!!!!!!!!!

Örülök, gyűjtögesd csak az erődet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meglátod, sikerülni fog!!!!!

És most le kell fagyasztatni babákat, hogy ha bármi van, akkor legyenek fagyibabáitok is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor máskor nem kell annyi hormont magadba tömni.....

Ha szeretnétek majd negyediket! :-)

Kicciri, szuper lehet neked, hogy anyud kényeztet!

Azzal a ne görcsölj dologgal ne foglalkozz, nem érti ezt, csak az, aki benne van! Szerintem én pl. nem görcsölök, hanem várom a babámat. Kinyitottam az ajtót, kitártam a karjaimat, és várom. És igyekszem megtenni mindent, hogy az indulásnál már a legjobbak legyenek a körülmények! :-)

Kriszti, akkor téged is hamarosan kényeztetni fog anyud! Tényleg, nem tesztelsz mégegyet? Már izgulok, hátha azért görcsölget a pocikád...

VAgy legalább hétvégén. VAgy kibírod szerdáig???????

Évi, jól beszélsz, pár hónapon belül pocakos leszel!

Néha, ha a jövőre gondolok, a jövő nevelési évre, akkor megijedek hogy hű, én jövőre már kismama leszek, ezt vagy azt nem tudok majd az ovisaimmal csinálni! :-))))))))))))

Baby, jól becsatlakoztál, aztán jól el is tűntél!!!! Mizujs????? Mi elég sokat leveleztünk!

Szilvi? Élvezi a kisasszony a szép időt????

Kinikének milyen jó lehetett ilyenkor szülni, még nem volt az a nagy meleg, de már nem kellett téli cuccokba préselni a pocakját. És ahogy engedi a nagy könyv, viheti ki a babát a jó levegőre! :-)

A férjem gyakorlatilag hajthatatlan a góckutatással kapcsolatban, meg van róla győződve hogy a fogkő a góc! Hát, nem tudom hogy győzzem meg, tényleg elege van, és sajnálom is nagyon!

Azt mondta, tök gáz azzal odamenni pl. a szemészetre, hogy sok a spermámban a fehérvérsejt, nincs véletlenül begyulladva a szemem?

Igaz ami igaz, gáz.... :-(

Adok neki még egy kis időt talán.....

Velem semmi extra, tünet nuku! Annyit azért tudok, hogy ha történik odabenn valami, akkor a hétvégén kéne ágyazódnia....

Fura hogy nem érzek semmit, jó is, de azért nagyon rossz is... olyan reménytelen így az egész.

De remény mindíg van! Sőt, akkor leginkább, amikor nagyon reménytelennek tűnik minden... talán megszánnak az égiek...

Irszi

Puszi!

2013. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!