Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4681/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok Draga lanyok :)

Gratulalok Kini a kis hercegnohoz <3

El sem tudom kepzelni mennyire leszel faradt,meg ilyenek,de de miert koszontel el? Ezt meg meg kell emesztenem...Attol,h megjott a kisangyal,mi meg igen is varjuk a fejlemenyeket! Ha pl azt mondtad volna,h csak nagyon nagyon ritkan jossz,annak jobban orultem volna! Kini akkkor most olvasni sem fogsz minket? Szukseg(unk)van rad(tok) akiknek van mar angyalkaja! hjaj szomoru vagyok :( Ha lesz kisbabam azt is megosztom majd veletek,h mmilyet kakil :P Lehet beporogtem! Kini gratulalok es a leheto legjobbat kivanom nektek! <3


Kriszti,Irszi! Azert nalatok hamarosan kiderul minden,jaj alig varom!!!! Igazan itt lenne mar az ideje! Persze mindenkinek! Szoval lehet azt mondani,h jovoheten kiderul minden? Jaj Csajszikak mostmar babasak lesztek vegre! Ha nincs tunet az lehet tunet is! Vagy van tunet lanyok? Mit erzeztek????

Evi,Lilla,Meli,Gina,Baby,Vica,Szilvi,Pixi,Emerencia,Gina,Encsi,Kini,+en

Lanyok azert a babocaknak sem konnyu...ennyi csodalatos leendo anyuci kozul valasztani :P Milyen nehez lehet nekik is!


Nalam minden ok talan elmult mar a maratoni verzesem.Tegnap voltam az egyik kedves baratnomeknel,es Ok mondtak lehet a terhes vitamintol nem sikerul fogynom :( Azert ha valasztanom kellene csak a vitaminokat valasztom,mertugye kell Borikanak :)Majd leadom,v tenyleg kevesebbet kell ennem.Most azt talaltam ki,h hullahuopp karikazom az udvaron.Otthon meg majd a konyhaban fogok :)

Ja plus probalok sokszor kicsit enni. Tescoban tudtok venni diabetikus jegkremet sajna ezer ft 900ml (Gelatiemo es kek dobozos)glukozbol van....aztan ki tudja.

Oh lanyok baromi meleg van csak ugy sul a zsirom :)ez kell nekem most :)Jovoheten meg meg leszek fazva tuti..Ja meg draga szuleimmel fozzuk a marhaporit bogracsban nyammm.


Furodjetek csajok,elvezzetek a meleget es csak egyszeruen legyetek boldogok!!! Tudom nem konnyu,de ha mar az agyunkkal annyi mindent eloidezunk akkor a boldogsag miert lenne kivetel!

Nagy puszi mindenkinek!!!!! Sziooo

2013. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4682/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Kiccirikem orulok h.igy gondolod hogy meg a kakit is megosztod majd velunk...en is!:-)))....Sztem ez a "kerdes" mar reg nem arrol szol h.ki akar babasodni...hanem az osszetartasrol...arrol hogy ha oromunk es banatunk van megosztjuk egymassal es Irszikem :-) az Anyukaknak is itt a helyuk mert ha mi megszulunk es valami kerdesunk van esetleg mondjuk Szilvushoz ...akar tejelfogyas...vagy akarmivel kapcsolatban akkor meg tudjuk beszelni :-) Vagy barmi adodhat...az elso gugyogesek megosztasa veletek is olyan jo lehet :-))Mi mar itt baratnok vagyunk...legalabbis en mindig ugy emlegetlek a csaladnak :-)benneteket :-))Jo h.kulonbozoek vagyunk es sokat tanulhatunk egymastol es sokat segithetunk is nem csak egymason hanem aki olvasgat minket azoknak is :-) talan majd ha Kinikenk kipiheni magat nehany honap mulva kuld kepeket Kíra hercegnorol!Higyjetek el Csajok ezt az osszetartast nehez elfelejteni es jon majd a kepekkel Kini :-) Nagyon varjuk!:-)

Nalam semmi extra Kicciri nem erzek en semmit :-\ de tenyleg...nem emelygek mar cicim is nyugis teljesen.Ugyhogy...ez van.Szerdan majd a dokibacsi megmondja a tutit.Kedden reggel meg mar a teszt is.Ugyh.varunk tovabb.Tobbiek?Veletek mi ujsag van?<3<3<3:-)

2013. jún. 16. 09:53
 4683/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Kicciri a glükóz az ugyan úgy cukor csak a latin neve vagy micsodája:((Én most kaptam egy jó diabetikus fagyi receptet amit ki akarok próbálni ma :)))vagy holnap mert ma éjszakás leszek:((Norbi fagyija se jön be mert XILITTEL van attól meg szaladok a wc-re :((

És sajnos igen akinek van egy kicsi túlsúlya is annak sajnos nem a legjobb a terhesvitaminokat szedni,neked az egyik kolléga orvos mondta HOGY HA NEM AKAROK ÓRIÁS BABYT AKKOR SZEDJEM A FOLSAVAT ÉS AZ E VITAMINT ÉS AZ PONT ELÉG.Nekem 2 napja görcsölt a bal petefészkem sajna azna nem is jött össze a dolog így ez a hónapom is temetős lehet :((

Évi

2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4684/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Irszi a gólyák már csak jelentenek valamit:)Lányok próbáljátok meg a femibion 800-at! Rengeteg a folsav benne, jól felszívóó, babának is jó vitamin forrás, jód is van benne, laktóumentes, tehát nem fog hasmarsot okozni, és nem hízlal. Én próbáltam már többfélét, Gravida, Elevit, Pharmaton Matruelle, de csak a femibion 800 vált be. Igaz drágább mint az Elevit vagy Gravida, de jobb. 3500 ft a 30 db, de nem hízlal, jobb a folsava és nem kerget meg:)

Nekem ez a ciklusom 3. napja, 27-én pedig megyek a drága doktoromhoz :) Megkukkantjuk tüszőcskéket. Igaz még csak a 14. napon leszek, de gőzöm sincs mikor lesz most ovu. Már szépen csökkent a vérzés, minden rendben lesz:)

Így állok most!


[link]

2013. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4685/9202 anonim ***** válasza:

Évi csak egy megjegyzés! A vitaminoktól nem lesz óriásbébi, az a genetika szüleménye, ilyet verj ki a fejedből:)

Barátnőm mindkét gyereke 4,5 kg volt és sose szedett vitamint:)

2013. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4686/9202 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Sziasztok lányok,gondoltam viccből ellövök egy tesztet mert ebben a hónapban nem tudtunk időben együtt lenni,erre :DDD na nézzétek meg,persze inkább azt mondom hogy vicc,de azért megmutatom ha már ilyen okos vagyok,ja és kb harmadik pisiből van.Puszi lányok Livi voltam

2013. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4687/9202 anonim ***** válasza:

Lívi én azt mondom hogy ez egy halvány pozitív! Holnap reggel ugyanilyen teszttel első reggeli pisiből ismétlést kérünk!!!:))))

Én már nem merek gratulálni, de ha az orvos megerősíti UH-on majd és dobog a szíve, na akkor gratulálok igazán:))))

Addig meg drukkolok hogy erősödjön!!!


Vica

2013. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4688/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi Vica!Holnap nem,inkább várok 2 napot.Férjemnek nem is mondom most,csak ha erősödik.A másik meg hihetetlen lenne,mert nem tudtunk együtt lenni azokban a napokban,kicsit utána,meg kicsit előtte igen...
2013. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4689/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi az szerintem is egy csík de tesztelj holnap reggel és én is majd később gratulálok ...ok??

Évi

2013. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4690/9202 anonim ***** válasza:
57%
egyetlen együttlét is elég.:)
2013. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!