Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4731/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok.Nekem nem vált be az x-epil teszt ami 25-ös érzékenységű volt a dm-ben. És látod hányat megcsináltam, kb 15-öt. Még le is fényképeztem és látszott rajta a csík, de mégsem voltam terhes. Tehát én nem bízom az x-epil-ben!! Legalábbis a 25-ös érzékenységűben nem.


Encsi.

2013. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4732/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, akkor szorítunk nagyon péntekre! Holnap már szerda....

NYugi, tudom hogy ez a nega most nagyon rosszul esett, de RETTENTŐ korán teszteltél, és két halvány pozi teszted van ha jól értem! :-)

Szóval tarts ki!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, gondoltam én is.... De akkor mi a jó francért nem jön meg????????????????? Anovulációs ciklus? Nekem is volt............

KÍváncsi vagyok mit mond holnap a dokid!

Évi.............

Hát ez csúcs!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pecsételsz még????????? Nem kaptál progi pótlást gondolom, mert rettentő sok a progid! Figyeld meg, a beágyazódás lesz!

MA van a 21. nap?????

Ennek fényében sem érzel semmit? Vagy visszagondolva?????????????

Arra is kíváncsi vagyok, hogy mikor vettél levegőt..............

Én nagyon szeretnék egy kis tűhegynyi pöttyöcskét a wc papíron, vagy a bugyimon látni...................

Tegnap kitaláltam, hogy ha az oviban találok 4 lvelű lóherét, akkor terhes vagyok!

Tudom, tudom... és nem is találtam.

Erre ma a kolléganőm felvett egy kipréselt 4 levelű lóherét a padlóról: lányok, ez kié?

Na, kié volt???? Én ejtettem ki a személyimből..... :-D

Ha nincs is jelentősége, de vicces!

Nálam kezdődik a petefészek görcsölés, ma vagy egy percig fájt a méhem a jobb oldalon, fura volt.

De hasonlókat szokta érezni, a petefészek dolog meg rendszeres.

Most épp azzal nyugtatom magam, hogy a terhesség első tünetei pont megegyeznek a premens tünetekkel, amik ügye a nemvárt előtt egy héttel is jelentkezhetnek akár....

Szóval ez akkor derül ki, ha tesztelek!

JA, és az is lehet, hogy ha egyszer majd terhesnek érzem magam, és tesztelek egy haloványt, akkor azonnal önhatalmúlag feljebb emelem a progi adagomat! Hátha az a baj......

Pusszancs lánykák! Mindjárt küldök én is pár képet! Irszi

2013. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4733/9202 anonim ***** válasza:
57%

Íme, az én cicám:

[link]

[link]

Irszi

2013. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4734/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kutyikánk ágyikóban

[link]

2013. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4735/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ezt nektek küldöm!

[link]

Irszi

2013. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4736/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi ez a kép nagyon jo :)

Aranyosak a cicaitok és a kutyus is :)

Azóta semmi vérzés csak lehet egy kis hibát vetettem :( sose iszok mert nem szeretem az alkoholt,tegnap lement jéggel egy pici Berentzen de mert azt hittem rendesen megjön a vérzés és amúgy is minden összejött mar a hétre és temettem a hónapot :( azóta semmi vérzés és a doki azt mondta jo az értek sőt a labor papír alapján a terhesség első trimeszterebe is beleillik :) sose volt meg ilyen.Lehet a mehpempő tényleg csodaszer :) na jo a diéta,merkformin,sport és fogyás is tuti rasegitett.Mas tünet nincs néha feszül a hasam jobb oldalt alul..

Évi

2013. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4737/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi szerintem nincs jelentősége a vérzésednek. A beágyazódás az mensi előtt 3 nappal jelentkezik, mert az ovu után 10 nappal fejeződik be, ilyenkor hirtelen leesik a progeszteron és ez okozhat barnázást, aztán újra megemelkedik a progi. Hány naposak a ciklusaid?


Vica voltam

2013. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4738/9202 anonim ***** válasza:
42%

Irszi gyönyörűek az állatkák. Az a baj hogy nekünk nem lehet se cica se kutya, mert allergiásak vagyunk a szőrükre, vakarózok, bedugul az orrom tőlük.

Megfigyeltem, minél jobban öregszek, annál több bajom van :)))))))))

2013. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4739/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica de ez az érték elég magas ahhoz hogy progi hiányom legyen...változó mert a múlt hónapban kaptam repesztőszurit előtt meg a clostyl miatt nem jött meg...33 és 37 között általában,de a múlthónapban a 21napon csak 8,3 volt és az uh kimutatta hogy akkor volt peteérésem...

Évi

2013. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4740/9202 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is van kutyusom! :))))

[link]


Itt az én kis életem!Remélem szeretni fogja a babácskánkat ha lesz! Puszi lányok Livi voltam!

2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!