Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4761/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt lányok Vica vagyok!


Lívi várjuk a híreket!

Jaj lányok én amíg ilyen meleg van én szerintem nem tesztelek , már egyre feljebb megy a hőm, 100000% hogy nem volt még ovum, semmi, 1 hete jött meg, hát én nem tudom, de szerintem a melegtől ilyen magas, már 37 !!!


[link]

2013. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4762/9202 anonim ***** válasza:
Úgy értem amíg ilyen meleg van nem mérem a hőm!:))) Teszt úristen miket beszélek:)))))félreírtam!!!Lívike tesztjén jár az eszem folyton...
2013. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4763/9202 anonim ***** válasza:
61%

Sziasztok Csajok. Livi nagyon megy a drukk.:) Úgy döntöttem,hogy elvégzek egy műkörmös tanfolyamot. Elég jó árban van, csak sajnos nem okj-t ad hanem oklevelet amivel max csak alkalmazottként tudnék elhelyezkedni, és nem tudom erre mennyi esély van, mert általában mindenki magán vállalkozást csinál, vagy asztalt bérel.. Szerintetek?! Az az igazság,hogy az okj-s tanfolyam kb 200.000-ba van, ez meg csak 34.000Ft mindennel együtt... Meg ugye majd később a saját holmik beszerzése... Szerintetek jó ötlet lenne??! Itt az oldal linkje: [link]

Puszi csajok.


Encsi.

2013. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4764/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok,Livi vagyok.Természetesen nem vagyok terhes most sem mint a 3 év alatt többször is. :( Mindegy nem baj,érzem hogy már nem sokat kell várnom arra sem.Nagyon meleg van,borzalom,de nekem még így sem megy fel a hőm...ilyen a formám! :) Puszi lányok szép napot!
2013. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4765/9202 anonim ***** válasza:
Bocs tévedtem megnéztem a hőmet,nekem is 37 felett van,de nem csoda ebben a melegben.Livi voltam
2013. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4766/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!


Tegnap csináltam (hamisítottam) egy 3.ciklusnapos beutalót magamnak (mert ha a köv.hónapban mennék már éppen Görögországban nyaralnánk és lekésnék a 3.napos vérvételről, ezért inkább most mentem el).


És elvállaták, bár fizettem érte 13.000 Ft-ot (a múlkor is annyi volt, mert a Dévai vérvétel fizetős).


És túléltem! Hurrá!!!!!

Eltalálták elsőre a karomat :))))) És nagyon imádkoztam ám közben, hogy elsőre jöjjön a vérem :))))


Szóval apának még nem mondtam, hogy rászántam magam augusztusra egy lombikra.

Majd elárulom neki, ha a saját szájából hallom végre, hogy azt akarja, hogy próbáljunk meg még egy lombikozást.


Most holnap lesz a 8. évfordulónk, és hát beszédem lesz vele, hogy mit vár a jövőtől, Ő mit szeretne és Én mit szeretnék.


És ha azt mondja, hogy akar még egy lombikot, akkor bizony elárulom neki, hogy már elkezdtem a vérvétel részét.

DE ha azt mondja, hogy már nem akar tovább próbálkozni, hiszen 63 éves.... akkor nem mondom el neki :(((


De állandóan azon sóhajtozik, hogy hát milyen boldoggá tenné Őt egy picibaba :)))))


Meli

2013. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4767/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli ügyes vagy:) biztosan akarja ő is csak lehet nem meri elmondani,éppen ezért merd te :) tuti sikerül

En meg attól felel hogy lehet most hamarabb volt a peteeres és pont nem voltunk együtt :( pedig olyan szép volt a progim :(

Évi

2013. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4768/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi, ha jó a cucc, akkor akár 3-5 napot is tud várni a méhben :)
2013. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4769/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pont fele időben voltunk a PCT teszten és a meddőségis nő akkor azt mondta nagyon szép a cervix nyák és mostantól legyünk együtt 2 naponta,hát ahogy a munka engedte ment is:((de a lényeg hogy nagyon jól érezték oda bent magukat :) remélem még pár napig bírták :))tudom korai volt de csináltam egy tesztet,persze nega...:(( de nem adom fel

Évi

2013. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4770/9202 anonim ***** válasza:
55%
Még tényleg korai, ne idegesítsd magad előre. Nyugi, várjál még pár napot!!!
2013. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!