Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4781/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Vica ez tök jó! Mivel ilyen bátor vagy én is bemutatkozom!

[link]

2013. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4782/9202 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy :)))
2013. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4783/9202 Kicciri ***** válasza:
Te is!!!!! Köszönöm, de dagi is vagyok hehe! Holnap írók most dolgozok puszika!
2013. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4784/9202 anonim ***** válasza:

Vica látod ez jó jel már :) ügyes vagy :)

Tudom nem lehetett könnyű,de bátor voltál :)

Nagyon jó lett a hajad :)

Örülök lányok hogy láttalak titeket :)szépek vagytok :)

Évi

2013. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4785/9202 anonim ***** válasza:

[link]

Ez vagyok én :) Évi

Kicciri na én vagyok a duci :))hidd el

2013. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4786/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Édik vagytok, csodálom hogy látjátok egyébként.

Az a durva, hogy áttették nekem negatívba, és ott is tök jól (mihez képest) látszik!

Hát, emeltem az Utró adagom, és kivárok!

Nem hiszem el ám.... fura érzés. Élénken bennem van sajnos még a ti esetetek....:-(

Évi, jó lesz! Azért bizakodok is nagyon!

Mi megjöttünk, jól éreztük magunkat, megint találtam vagy 6 négylevelű lóherét. :-)

Jók vagytok csajok! Mi is küldtünk ám magunkról itt képet valamikor.... pár hónapja, igaz?:-)

Jó lett a hajad Vica!

Kicciri, a tiéd is milyen hosszú! természetes göndör?

Na tusizok, pihizek! Jó éjjt csajok!

Szilvus, és kedves kismamánk, mi van veletek?

Irszi

2013. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4787/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Irszi én is látom, ott a csík, nagyon drukkolok!!!!!


De jó látni titeket csajok szépek vagytok:)

Vica nagyon ügyes vagy, és jól tetted, hogy babáztál, mert épp a Te könyvedben olvastam, hogy kell is, őszinte örömmel, és nem irigységgel nézni más babákat és pocakos kismamákat! Így szívesen jön a baba is a pocakunkba, ha örömmel gondolunk rájuk.

Azok után amin már keresztül mentél nagyon bátor vagy.

Én igen is bele fogom élni magam, hogy babám lesz, és menzesz előtt nem fogok arra gondolni kicsit sem, hogy meg fog jönni, mert akkor meg is fog. Ezt is ott olvastam.

Kicciri még nem tudok eredményt, csak a végén lesz konzultáció, de annyi tudok, hogy a terhelés prolaktinra nem lesz hétfőn, mert az elsőből kiderült, hogy az jó.

Csak ösztradiol, és progeszteron lesz, és szerdán újra ezek.

A férjem két barátja bejelentette ma, hogy baba jön náluk.

Nem irigykedem, hanem őszintén örülök, mert az egyik párocskánál 3,5 év után sikerült lombikkal, a másiknál természetes úton, de 2 év után.

Döbbenet, hogy mennyien küzdünk.:((

Szóval megéri küzdeni, egyszer sikerül.

2013. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4788/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Krisztike Clostyval most sikerülni fog, csak mondogasd magadban!!
2013. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4789/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csodák akkor méh biztosan vannak :)))

Évi

2013. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4790/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Szepek vagytok!:-) Hu mebnyit irtatok :-) Encsikem vagj bele a mukormozesbe ha szeretned :-))nekem is van szettem de en csak magamnak szoktam....masnak nem lenne idegem :-D

Irszikem en bizony elhinnem ha a nem vart utan ilyen a tesztem hiszen meg sose volt ilyen nekem :-))De miert csak 30.-an tesztelsz???bocsi most ezt nem ertem....akkor most mikor van a nem vart????Irigyellek h.ilyen nyugis vagy hat en minden nap tesztelnek egy ilyen csik utan es be lennek sozva agyonra!:-)))Totalisan megorulnek ha vegre ilyet lathatnek!:-)drukkolok neked Irszikem:-)Meg mindenkinek Csajok huzzunk bele jojjenek azok a pozi tesztek!:-)Szilvus Lilike hogy van es te !?:-)Gina mi ujsag hogy birod a hoseget?puszi Csajok!Ja Kicciri brrrrrrr tenyleg utallak a 17 fok miatt ;-) :-D de jo neked!Ram is ramferne mar egy alvas mert most ejjel is 30*fenn voltam :-\ :-) puszikak!:-)

2013. jún. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!