Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4821/9202 anonim ***** válasza:

Irszi nagyon jo ez a kép :)

En is ilyen tesztet szeretnek,lehet en se bírom a hétvégéig :)

Meli a doki mit mondott az eredmenyeidre??

Mindenki babasodjon :))))

Évi

2013. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4822/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Sziasztok lányok!Nagyon szépek és csinosak vagytok!Akkor én is csatlakozom,bár párjainkkal már tettünk fel :) Irszi,Évi nagyon izgulok értetek,de nagyon!Nekem tegnap hatalmasra nőtt a fejem az idegtől,mert én h@lye megkérdeztem egy asztrológust hogy mikor lesz gyerekünk,azt irta hogy 2 év múlva lát esélyt,mert más az életfeladatom egyenlőre!!Más?????Úristen,könyögöm!!!Más????34 leszek,férjem meg 36!! Hát mit kell még tennem???Nagyon kiakadtam bocs,és megfogadtam hogy többet senki véleménye nem érdekel,olvasom a Vicus könyvét és a szerint fogok gondolkodni!Bozalom hogy ilyet ki mernek jelenteni emberek,de én vagyok a buta hogy megkérdeztem :( Bocs lányok hogy kiöntöttem a szívem,de ezen kattogtam 2 napja!:( Livi voltam

2013. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4823/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem most látható! Nem hiába szőke vagyok! :DDDDDDDDDDD

2013. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4824/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Livi voltam :D

2013. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4825/9202 Kicciri ***** válasza:

Köszönöm lányok! Mind szépek vagyunk! Viszont Szilvi én is barnanak kepzeltelek, érdekes ;-)

Este irok, mert most kezdek talán egy idős néninél is dolgozni. ... majd kiderül mi sül ki belőle. ...

Addig is puszika es nagyon Sokat gondolok rátok!

Puszi! !!!!

2013. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4826/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Irszi szerintem tuti ilyen tesztjeid lesznek (annyi gólyát láttál már, hogy nem lehet másként), nagyon csini vagy egyébként.

Lívi Te is.:-)

Szóval szőkék többségben, én is az vagyok.

Egy barna csajszi van Évi, és szerintem mindenki szőke :-DD, vagy tévedek?

Krisztit viszont barnának képzelem. Hosszú barna haj kék szem.:-)

Meli köszi az értékeid, én úgy tudom a lényeg az LH FSH-nál az arány, ami 1:1 kell legyen. Szerintem ez jó.

Majd megírom az enyém, mert nekem eddig csak 6. és 9. napi van. És az nem mérvadó:( de nagyjából 1:1 az is csak kevesebb.

2013. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4827/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
Gina örülök, hogy jól vagytok, sok-sok puszi, és írj minél gyakrabban :-)
2013. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4828/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina örülök hogy írtál:) és hogy minden rendben :))))

Na tessék én vagyok a fekete bárány:) mondjuk nem barna hanem vörös,de Szilvi téged én is barnának képzeltelek el :)))érdekes,nem???

A lényeg itt mindenki szép és ezt a gólyák is észreveszik :)jönnek hamarosan sorba :))

Ma volt rosszullétem,de szerintem a meleg miatt...megnőttek a cicijeim,tipikusan menzi előtti:(( de lehet szerdán tesztelek,mert nem bírom.Kolléganő azt mondja nyugodjak,meg mert augusztusra mondta ő és tuti akkor leszek..:)) csak nevetek (de valahol hiszek benne)

Sajnos az asztrológust pont ilyenek miatt nem merem felhívni,nehogy rosszat mondjanak,mert ugye bár én hiszek bennük pedig nem mindbe kell....

Nekem is kell az a könyv lányok amit mondtok....Ha jól emlékszem Vicát mondtátok,írok is neki nemsokára :)

Évi

2013. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4829/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj bocsi valamiért barnára emlékeztem.

Évi írd meg Vicának a mail címed, és ő biztos elküldi neked is.

Én rengeteget tanultam belőle, és idő kell még, de már most megváltozott a hozzáállásom egy picit.

Pl ne mondogasd, hogy tuti megjön mert azt érzed stb, mert akkor meg is fog, a szervezet engedelmeskedik. Ezt is a könyvben olvastam. Mondogasd magadban, hogy babád lesz:-)))

Szerdán tesztelj:-)

2013. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4830/9202 anonim ***** válasza:
57%

Okés :) biztos hogy a gondolkozás is mindent befolyásol :))

Nézzétek meg: [link]

ők nálunk születtek és ápolónéni az anyukájuk :)))

Évi

2013. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!