Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4871/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen, néztem a dokit én is, helyes!

Érezni semmit sem érzek, a melleim sem fájnak.

Úgy látszik, semmi sem mérvadó.

A tesztem ugyanolyan mint a múltkor, kísértetiesen hasonlít Vicáéra.

Én inkább azt gondolom hogy hibás széria, mint hogy pozitív. Most már erősebbnek kéne lennie ha pozitív lenne:-(

Most már 03 perc után előjött a csík, majd' kiugrottam a bőrömből, de ugyanolyan, semmivel sem erősebb sajnos. Sőt...

Mindjárt felrakom. És most tartok a 25. percnél, úgyhogy már nem is fog erősödni szerintem.

Ez van. Egy újabb tanulsággal beljebb vagyunk sajnos.

Puszi lányok!

Elhagyom a déli Utrómat, és szorítok a többieknek!

Én ellenanyagszűrést már nem akarok csinálni, mi inszemezünk ha összejön végre. Puszi! Irszi

2013. jún. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4872/9202 anonim ***** válasza:
57%
Na, 35 percnél tartunk, és most kezd erősödni. Hát, k...urvára kíváncsi vagyok rá! Most megvárom, nem fogom többet megszívatni magam! Természetesen fotózom és küldöm... Irszi
2013. jún. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4873/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon kíváncsian várom :) ne add fel.

Évi

2013. jún. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4874/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ennyit bírt. Élőben jobban látszik mint a múltkori, viszont fotózni most nem megy annyira. Az "r" alatt van kb. a csík.

Vicus, neked, vagy Encsinek volt a múltkor ugyanez a sorozata?:-(

Szerintem sz...ok a tesztek. Irszi

2013. jún. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4875/9202 anonim ***** válasza:
57%

De korán keltél Évi! Egyébként cuki nagyon a kiscipő, ügyes vagy! ÉS aranyos vagy hogy még mindig biztatsz!

Sajna nem erősödik tovább.

Drukkolok neked nagyon, a te progi emelkedésed azért kézzel foghatóbb!

Kriszti, mit szólsz? Ekkora f...fáraesést! :-((((((((((( Irszi

2013. jún. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4876/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma lehet veszek egy tesztet... Most is látok ott valami csíkot... Érdekes...

Dolgoztam azért vok fent :) most megyek haza.

Évi

2013. jún. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4877/9202 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni amit Vica küldött és lám ma reggel már olyanba buktam bele amit nem szabad:(( Irigykedek,mert egy volt osztálytársam terhes már a harmadik gyerekkel.... :(((és persze én meg eggyel sem..és öregszek...és ez így sorba jut eszembe,de pár nap és csak pozitívan előre,bármi is lesz....

Évi

2013. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4878/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nagyon cuki a kiscipő, de ügyes vagy :)


Irszike, nem akarlak elkeseríteni, és kérlek ne haragudj rám, de szerintem ez negatív még :'(

2013. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4879/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Lívi tudom hogy csak vicceltél :) Irszi, ennek a csíknak már rég erősödnie kellene. Én nem értem mi van ezekkel a tesztekkel, csíkosak és mégis megjön mellette ááááá, tényleg lehet csak akkor lenne szabad tesztelni, ha már késik pár napja, és ha akkor nem erős, akkor nem terhesség.

Amúgy lányok elég erősen megvan, úgyhogy ez a rendes ciklusom már tuti:) A hőm is szépen lent van

[link]

2013. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4880/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Vica jokepu pasi a dokid :-D Irszikem hat akkkr gondolom sz*rok a tesztek!Most annyi mindenkinek lett halvany pozi...sztem is rossz szeria lehet.Erosodnie kellene jah.vagy csak meg kicsit no a hcg szintdd nem tooom :-\ de nem akarlak alltatni!Micsoda tesztek ezek?!Kezdem mar azt hinni h.azert csinaljak ilyenre hogy tobbet csinalj vagy megvegyed a digitalisat jo dragan "mert az majd biztos"alapon...jo marketing lenne ha nekem ilyen tesztem lenne minden nap tesztelnek es vennem a digitalisat is :-\ baba meg sehol.Irszikem most sztem varjunk meg 3 napot.Ha nem jon tesztelj.Ha ugyanilyen akkor doki h.mi a bubanat van.Van akinek nem is latszik csik mikor terhes van akinek csak nem erosodik...de en ezzel mindig ugy vagyok h.miert pont nalam lenne igy....utana meg h.miert ne nalam :-D:-D ordogi kor :-)Cicikeid nem fajnak???Tolem mindig ezt kerdezi a dokim ha nem jon meg.

Nekem mar elmult a mensim...osszvissz 3 nap volt kb amikor megmaszatolta a tampont.Viszont a melleim fajdogalnak sztem a clostitol h.beindultak a dolgok.Csutortokon megyek haza Anyaekhoz -olyan boldog vagyok:-D- es csak kedden reggel jovunk vissza :-DAmugy ezen az osszeferhetetlensegin en is gondolkodom...megkerdem rola a dokimat legkozelebb.:-) Mert ha az nem jo akkor lehet nem is kell lapar....vagy ki tudja.Irszikem fel a fejjel majd ujra tesztelunk remelem nem jon meg es tevedunk h.ez rossz a teszt!Puszi Mindenkinek Csajok!Gina orulok h.jol vagytok:-D multkor elfelejtettem irni :-)

2013. jún. 26. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!