Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4891/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az a zebra nem semmi :)

Ma vesz a párom tesztet és lehet este megcsinálom mert nem bírok reggelig várni...Múlt hónapban 26.-án barnáztam 29.-én jött meg rendesen,de nekem olyan 33 és 37 nap között mozogtak eddig a ciklusaim,bár most hamarabb éreztem szerintem.Hőt nem nagyon mérek csak tegnap még éreztem,hogy 36,7 körül vagyok...plusz mértem is és ma a 36-ot se értem el de hozzáteszem nem annyira mérvadó,mert nem alvás utáni csak úgy...

Én lányok ezt a cigis kérdést végig se olvastam,úgy vettem észre van fent itt a gyakorin egy valaki aki direkt kiborító kérdéseket tesz fel...Majd nem nagyon jelentkezik...Én pont a baba miatt tettem le...és lám utána a vérzéseim is gyakrabban jöttek :)2éve lesz novemberbe.Páromnak pedig 3hónapja.Szerencsére eddig azt mondja nem akarja visszavenni.

Irszi,párod menjen el a góckutatásra mindenképpen. Kényeztesd és hátha tutira ráveszi magát :)))))))

Évi

2013. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4892/9202 anonim ***** válasza:
68%
Én is válaszoltam most, bár próbáltam finom lenni, de elküldtem volna az anyjába. És igen, nehogymár az ember ne mondhassa hogy más küzd a babáért, az ilyen hüpiknek pedig potyognak a "tervezett" (há-há!) babák!
2013. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4893/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Vica jó kis dokibácsid van. :)

Képzeljétek tegnap reggel voltam a 16hetes AFP vérvételen és az elöbb telefonált a védőnöm,hogy már neten látja is az eredményt . 8 és 80 között jó az eredmény, nekem 34 lett , szoval jó. :)

Holnap megyek a papirért és jövöhéten csütörtökön a dokimhoz.Nem tudom mikor hív UHra,mert ö álltalában a 20 héten csinálja a genetikai uht,de az még olyan sokára lesz.

Jaj lányok annyira nem értem ,hogy miért kell nektek ennyit szenvedni a babákért és az aki meg fel tette a dohányos kérdést annak meg sikerült!

Szurkolok nektek,hogy babásodjatok!

Gina

2013. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4894/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Hát pedig annyira drukkoltam Irszi....

Az én tesztem a 11-12 dpo-n volt ilyen,de detto ilyen,emlékszem rá:)

Még várjunk....hátha....

nekem is a 13 dpo-n volt olyna halvány hogy csak én láttam:)

Hát lányok,én is dohányoztam:(

Elkeseritő,de nem fogok hazudni na....

Sosem tudtam letenni....23 éve már:S

Viszont az én dokim is azt mondta ha eddig nem,akkor most se!

Mert az elvonási tünetek rosszabbak a babára....

Hát letettem végül....

De volt hogy vétkeztem egy egy szállal....

Mára már vissza szoktam ujra...

Igaz a lakásba nem dohányzunk,igy le kell mennem,de nem tudom letenni...

Gyenge jellemre vall,de nem megy na.

Hát ez van,de senkit nem fogok áltatni hogy én angyalian jó szülő vagyok....

Na mindegy....Inni nem iszok:DDDDDDDDDDD

Szilvi

2013. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4895/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem csináltam tesztet :( sajnos egy veszekedés alakult ki estére :(( amúgyis mindig összejön a sok rossz az embernek :( Nálatok mi újság???

Évi

2013. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4896/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja és úgy néz ki kezd megjönni :( rövidebb a ciklusom végre de semmi más örömöm sincs :( miért nem sikerül :((( elegem van.Most padlót fogtam több téren :,(

Évi

2013. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4897/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj Csajok legyetek erősek!

Évi sajnálom, hogy megjött. Ne borulj ki kérlek, olvasgasd Vica könyvét, hidd el segít.

Remélem nincs nagy baj otthon :(

Amúgy nagyon ügyes vagy szép pipőkét horgoltál, egyszer a Te babádon is ilyen lesz hidd el:)

Szilvi a nővérkémnek pont ezt mondta a dokija, amikor a második terhessége kiderült, nagyon rossz passzban volt. Apukánk súlyos beteg volt, majd meghalt, pont amikor kiderült (aznap), hogy a tesóm babát vár. Ő sem tudta letenni, és napi egy-két szálat szívott csak. A gyász nagyon megviselte, persze az egész családot. Most négy éves a fia, de egészséges, és rendben van vele minden. Azóta leszokott, 2 éve sikerült neki.

Nem akarja, hogy a fiai rossz példát lássanak.

Úgyhogy nem azon 1-2 szálon múlik szerintem, hogy valaki jó szülő-e. Bár én nem cigizek, és nem is akarok senkit bátorítani.

Kriszti hogy bírod a Clostit? Nem vagy feszkó?

puszi lányok, kitartás mindenkinek.

2013. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4898/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Lívi ügyes vagy, hogy sikerült letenned a cigit!!! Na ez valami! :-)
2013. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4899/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Egyébként Irszi elgondolkodtam azon, amit Kriszti írt, lehet direkt ilyenek mostanában a tesztek, nincs kizárva. Lehet benne valami.

Nekem is volt egy ilyen csíkos Lily-m, ha emlékeztek rá, és nem voltam terhes.:(

Csak az a baj, hogy kinyírnak minket idegileg és lelkileg is.

Inkább lenne hómező. Nem kell a reménysugár sem, ha nem vagyunk terhesek.

2013. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4900/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Evi sajnalom h.megjott :-( de nem szabad elkeseredni tudod kuzdunk es majd sikerul!En nem idegesitem masok kerdesein magamat sztem ti se tegyetek :-) megart a szepsegnek :-D Ugy vagyok vele h.a magam dolgaval foglalkozok.Mindenesetre en is ugy tudom h.az elvonas rosszabbat tesz ...dokik szoktak javasolni h.lehet bunozni neha....bar en ugy gondolom nem fogok.De nem tudhatom.Lehet hogy undorodom majd tole - ezt nagyon szeretnem :-)-jaaj de lehet h.nekem is majd neha kell par slukk :-)Neeeem tom Csajok sztem nem ezen mulik.Sok olyat ismertem aki dohanyzott vegig rendesen (bar sokkolo volt nezni ) de egyeszseges babaik szulettek.Aki meg nem szivta es mindent ugy csinalt h.peldaerteku....nem is irom tovabb.Biztos nem tesz jot ertelemszeru...de nem ezen mulik sokszor.

Na mindegy ne huzzatok fel magatokat mert boszik lesztek!:-)

Puszi Csajok!Inkabb babasodjatok sorban mint a libak!:-)<3<3<3

2013. jún. 27. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!