Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4901/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok

Átvert a menzim.Jott egy pici és gorcsolgetet a hasam.Eeggelre pedig semmi jele.Lehet mar a tegnapi idegesség ... Nem tudom

Ma megyek vasarolgatni hétfőre :) irány a balcsi és jobb lesz kicsit kikapcsolódni

Évi

2013. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4902/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Évi, ne akadj ki, igaza van Krisztinek, árt a szépségnek!!!!!!! :-DDDDDDDDD

Az én .................... is tele van! Nem érdekel, ma viszem a gyönyörűséges szőrös gyerekemet (nagy kiskutyámat) kozmetikushoz! Megfürcsizik, illatos és hulló szőr mentes lesz, és jól bent alszunk együtt! A kicsi büdös marad, őt én akartam megfürcsiztetni, de hideg van (bent nem lehet, új a kád...).

Nagyon várom!

Mi a naggyal 3 évig a 3.-on laktunk, igazi szobakutya a kicsikém! :-) Kis 30 kg-os bébim! :-D

Tegnap átrendeztem a lakást délelőtt! Tök jó, így legalább rendesen kitakarítottam! Lányok, hogy mi van a szekrények alatt... Tényleg illene elhúzni őket minden évben egyszer... :-D

Cigi kérdés. Fura dolog, veletek máshogy vagyok. Az idegenekre kivagyok nagyon,. a babakocsis nőkre is, de akkor nem mondom hogy mit tudnék velük csinálni, engedjétek el a fantáziátokat....

Ismerősre (főleg aki őszinte, és főleg mert én is dohányoztam vagy 14 évig, nem is tudom) azt mondom, hogy dícséretes ha kellően csökkenti, ha nem gyújt rá bent.

Azért terhesség alatt illik letenni, nagyon ritkán pár slukk... :-( ... hát ez van! :-)

Az a "baj" lányok, hogy nekem is vannak eü.-s gyökereim (7 évet tanultam csupán nappalin az eü.-ben, egy évet dolgoztam -ez mind gyakorlati idő, de akkor is), és ezért Évi és én sajnos jól látjuk azokat az eseteket is, amikor bizony a méhlepény hamarabb kezd öregedni vélhetően a cigi miatt, de csak későn veszik észre, és születik egy oxigénhiányos baba, akinek emiatt lesznek később gondjai a magatartásával, a fejlődésével. Esetleg ezért születik eleve betegen, korábban, fejleltenül, esetleg még rosszabb.

Én ismertem egy un. alcoholfötophatiás (már nem tudom hogy kell leírni pontosan) kislányt a kórházból, Betti volt a neve, és 6 évesen volt akkora mint egy másfél éves VÉKONY kislány, csak folyékonyan beszélt. Egy db. Danone Pötyit vagy mit SE tudott egyszerre megenni, soha nem mehetett haza a kórházból olyan kísérő betegségei voltak (mondjuk a hajléktalan alkesz anyjához nem is tudott volna). A nyolcat már nem érte meg, és mindez azért, mert az anyja végig piálta (de masszívan) a terhességét.

Ezek nyilván szélsőséges esetek, és azokra vonatkoznak, akik ugyanúgy elszívnak egy doboz erős cigit/ nap, vagy egy üveg tömény lemegy. CSak amikor a kezedben van egy ilyen gyerek rendszeresen, te adod neki a gyógyszereket vagy viszed vizsgálatra miközben hullanak a krokodil könnyei hogy most ne, persze hogy kardoskodsz a dohányzás és a pia ellen.

Viszont én mindennél nagyobbra becsülöm az őszinteséget, és az akaratot, hogy az ember tesz ellene, még ha nem is bírja 100 %-ig letenni.

ÉS -remélem mondhatom ezt- mivel barátnők vagyunk, a barátok mindenben támogatják egymást, és őszinték egymással.

Ez egy örök "vita". Az én férjemnek is azt mondta az andrológus, hogy pár szálat nyugodtan szívjon el, és sörözhet is, ha meg buli van, ihat rövidet is, mert ha senki nem csinálná aki gyereket akar, már kihalt volna az emberiség....

NORMÁLIS??????????? Szerintem nem, a férjem viszont pont ezért nem "tudja" letenni a cigit. Miért is tenné, nem tiltották meg, én meg hiába papolok minden nap....

Mindegy, én letettem, így még büszkébb vagyok magamra hogy sikerült, és nyilván nekem is eszembe jut néha -akkor is ha a szagától undorodom- hogy na most viszont mindjárt rágyújtok.... De megállom, elmúlik a bajom, és ez még több erőt ad.

Anyósomék sem tudják letenni, és tesz rá hogy ha gyerek van a kiskonyhában, vagy kismama ahol ő szívja, rágyújt.

Ki is vagyok rá akadva, és ezért nem is fogom neki felügyelet nélkül (mármint hogy én nem leszek ott) odaadni a gyerekem. Vagyis ezért sem....

Ez van lányok! Ettől szép a világ, hogy különbözőek vagyunk! :-)

Egyébként még egyszer dícséret az őszinteségért Szilvike!

Én sem akartam először elmondani nektek ezt a mostani tesztem, féltem hogy megint vaklárma, és "feleslegesen" vagyok porondon.

De kinek mondjam el ha nem nektek? :-)

Legalább tényleg tanulunk belőle.

Én most azt szűrtem le, hogy sem semmi tünet, sem semmi tünetmentesség, sem semmi halovány teszt nem számít.

Semmi. Egy csík akkor csík, ha látni lehet hogy rózsaszín, és kész! Persze ha halvány de rózsaszín, akkor az már bizony két csík! :-)

Én is osztom azt a véleményt hogy direkt csinálnak ilyen minőségű teszteket! Nagy ötlet!

Valamiből meg kell élniük...

Mindegy, innentől jön el az én időm, szívem mélyén április és augusztus között szeretnék szülni, mármint úgy, hogy végig kihordani:-)

Úgyhogy júliustól ha teherbe esem novemberig, akkor vagyok a legnagyobb király! Hűűűű, négy hónapom van! Jujj......

Évi, kitartás, pár nap és enyhül a hangulatod, és otthon is helyreáll minden! Majd meglátod!

Kriszti, gőzerővel növeszd a tüszőidet!

Encsi, Livi, Lilla, tessék szépen megfoganni ebben a ciklusban!

Kicciri, gyűrjétek a lepedőt!

Vicus, hajrá!!!!!!!!!!!!!!!! Most nagyon termékeny vagy, ne felejtsd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, amíg nem jön meg... az én barátnőm huga (milyen sokszor leírtam már ezt!) mindkét gyerkőcével a 4. hónapig mensizett, csak nem volt neki olyan erős, de normál vérzés, sok és piros 4-5 napig. Makk egészséges mindkét gyerek! Semmi sem biztos!

Én is azt fogom csinálni, hogy ahogy elmúlik, ugrok rá apajelöltre! Úgy látszik, korán érlelem a tüszőimet!

Szilvus, puszilom a nagyságos kisasszonyt! :-) Olyan cuki volt az utolsó fotón abban a kis pántos cuccban! :-)

Kíváncsi vagyok a következő ciklusra, hogy meddig bírom teszt nélkül! Mondjuk ilyet nem veszek soha többet, és most tényleg elmondom majd a dokimnak! Puszi!

Irszi

2013. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4903/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Meli drága, látod? Utolsókból így lesznek az elsők!

Írj le mindent, hogy épp mit csináltatsz, hogy állsz, mit érzel, mindent!

És beszéld meg a dokival, hogy ha megint lesz annyi tüsződ (miért ne lenne?), és meg is termékenyül annyi hogy túl sok lesz egyszerre beültetni, fagyasszanak le belőlük!

Ennek most sikerülnie kell, viszont majd ha tesót szeretnétek (nem akarom azt írni hogy ha harmadszorra próbálkoztok, de inkább készülj fel minden eshetőségre legalább elméletben), akkor gondolj bele, nem kell tömnöd magad annyi hormonnal, csak magadtól megnöveszted szépen a nyálkahártyád, és tüszőrepi után a dokibácsi szépen felspriccenti a méhedbe a fagyibabáidat!. Sem spermát nem kell már adni, sem semmi! Menyivel egyszerűbb.

Csak most ne engedd hogy kísérletezzenek, szépe egy spermát nyomjanak fele fejenként a petesejtjeidbe! Ó MEli, de jó lesz neked, már ősszel tiéd lesz a világ!

ÉS tényleg az a statisztika, hogy a 2. sikerül! Drukk! Irszi

2013. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4904/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia drága csajok!


Fel a fejjel, ne kendőjetek el!!!! Muszáj mindent elviselnünk és muszáj tovább mennünk, akkor is ha megjön :(


Látjátok, nekem is kellett 4 keserves hónap, hogy nyalogassam sebeimet. De most!


Majd most sikerül a lombik augusztusban!


Tegnap örült nekem a doki bácsi. Sajnos mivel tényleg minden lelet lejárt, menni kell újból minden vizsgálatra.

1 hónapom lesz rá, már most el kell kezdeni hétfőn.


De nem baj! Nagyon bízom a mostani sikerben.

Ha minden jól alakul, akkor augusztus 13-án megjön és indulhat a lombik.

elvileg vagy augusztus 30-án vagy szeptember 2-án fogom visszakapni a babáimat, ha tényleg szuperul alakulnak a dolgok majd!!!!!


Bízzatok benne, hogy idén tényleg babásak leszünk mind!


Olyan közelinek érzem már a babákat! Itt vannak körülöttünk, nagyon érzem Őket :))))


Éjjel is babával álmodtam. Múlt héten éppen szülni készültem, most meg már a karomban fogtam. Csodaszép barna hajacskája volt. Leírhatatlan érzés volt, az enyém volt álmomban :)


Ez valami jel lehetett :) Vár rám a kicsikém, meg kell kapnom :)


CSAJOK HARCOLJUNK A BABÁNKÉRT, JÓ???


És ha lehet, kérnék valamit!


Legyetek majd velem most is a lombiknál minden nap, jó????

Kérlek csináljuk együtt, mert csak úgy fogom végigbírni!


Előre is köszö nektek :)


Meli

2013. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4905/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Irszikém nem hinném hogy termékeny vagyok épp most, erős mensi mellett :)))) Jaj lányok nagyon megvan, lehet hogy a 7 nap E vitamin segített? Na mindegy, ma megyek a dokihoz, és remélem hogy jó híreket mond, hogy kitisztultam, nem is mondhatna mást ugye? A hőm szép , visszatért a helyére, úgyis kell, így már mindjárt más. ÉRzem hogy ez most tényleg a mensim, és remélem hogy ebben az évben az utolsó :)

Este jövök a hírekkel:)

Évi, lent van most is a hőd, mert akkor lehet mensi, csak még nem jött meg rendesen. De jó lesz nektek hogy mentek pihizni :)


Melikém drágám fogni fogjuk a kezedet!!! :)

2013. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4906/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi

Igen amiket leírtál sajnos sok olyan van :( egyre több.

Meg mindig nem jön semmi pedig este volt.. Tudom reggel lenne a legjobb de en este is gyakran pipilek.Szoval délután megveszem és megcsinálom ha addig nem jön meg....

Meli melletted leszünk :)))))))) tuti sikerül:) most lesz minden rendben és 9 hó múlva várjuk majd a képeket is :)

Évi

2013. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4907/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica,most visszament a hőm és barnázok...tegnap is fentebb volt már.Nem értem mi van már...

Évi

2013. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4908/9202 anonim ***** válasza:
Évi, ha visszament, akár jót is jelenthet :)
2013. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4909/9202 anonim ***** válasza:

Negatív :((((((((((( nem baj augusztusra pozitív lesz :)

Ma a Fórumba rosszul lettem,elkezdtem szédülni :(( biztos a tegnapi idegesség...

Ti hogy vagytok???

Évi

2013. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4910/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, Vica vagyok!


Megjöttem a drága doktoromtól!

Bementem, már tudta ki vagyok, mi a helyzet. Azt mondta szeretne megnézni UH-on. Megkérdezte képzeljétek, hogy érzem magam lelkiekben? Alig hittem a fülemnek!Baromi jól esett!! Most is mondta hogy sajnálja az egészet. Az Uh-on látta hogy szépen kitisztultam, nem kell műteni, mondta hogy legalább szerencsére a természet megoldotta műtét nélkül. Hát nagyon örültem!

A másik hogy beszéltünk a peteérésről és a Pco és IR miatt nekem ritkább. Most nem ajánlja a clostit, sőt semmilyen gyógyszert, csak a merckformint és D3-at, se babavitamin se folsav, mert 2-3 hónap pihit javasolt! Ugyanis rendeződnie kell a méhemnek!

Megmondom őszintén lányok, hogy nem keseredtem el egyáltalán. Az igazság az hogy megviselt ez a vetélés is. Mind testiekben, mind lelkiekben. Nem vagyok rá felkészülve hogy most újra terhes legyek. Nagyon megijedtem ettől, a méhen kívüli gyanu, a műtét...kegyetlen napok vannak mögöttem.

Viszont ugye tele volt kismamákkal a rendelő, és lányok nem zavart!!!! Nem utáltam őket hogy babát várnak, tudom hogy nekem még várni kell. De októberbe pozitívat fogok tesztelni :))

2013. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!