Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4881/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ha lemegy a testhőm akkor mikor jön meg kb.???

Lehet hülyét kérdek csak kíváncsi vagyok

Évi

2013. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4882/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi nálam úgy szokott hogy aznap, vagy esetleg a másik napon.
2013. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4883/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom Évi, mert nekem sajnos úgy van, hogy legtöbbször csak akkor kezd leesni a hőm, mikor már megjött, de ha nem, akkor aznap visszaesik egy tizedet mikor megjön.
2013. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4884/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Évi, nem már.............. Az nem lehet hogy neked is...

Kezd tele lenni a f... kiscsizmám ezzel az egésszel!

Én soha sem éreztem (igazán) selejtnek magam, és ráadásul szegény férjecském a bűnös (most épp), de tényleg mardossa belül az embert hogy MIÉÉÉÉÉÉÉÉRT?????!?!?:-(

Azt hittem, most jön a nyerő széria, és mindannyian szépen teherbe esünk lányok!

Persze ettől ti még jól teherbe eshettek:-D

Takarítok inkább:-((((

Úgy döntöttem, ma (26. ciklusnap) abbahagyom az Utrót és a krémet is sete.

Mi a francért pazaroljam?

Felesleges még egyszer tesztelni, és nekem addig nem is jön meg amíg Utrózok, csak azt hiszem az abbahagyás után a 3., talán a 4. napon.

Kíváncsi lennék, hogy pl. életképesek-e a petesejtjeim egyáltalán....

Gondolkodtam azon is, hogy érdemes-e spontán ciklusban bevállalni az inszemet, vagy inkább ki kéne csengetni a 80.000;-et a fele helyett, mert akkor 2-4 tüszőm érne, és abból ügye 1-2 a domináns (a többinek is lehet azért esélye, ha a domik nem termékenyülnek meg talán).

Nehogy az legyen, hogy érik egy tüsző, aztán jól nem érett benne a petesejt amikor kireped. Vagy öreg, vagy nincs is benne, vagy mit tudom én....

Majd a dokim megszakérti.

Kriszti, szerintem is jó ötlet az összeférhetetlenségi vizsgálat!!!!!!!!!! Tök egyszerű, és akár lehet az is a gond, vagy épp kizárjátok hogy az a baj.

Így hogy nekem felspriccentik a cuccot a méhembe, nem csináltatok; tb-n nem tudom már elintézni, maszekon pedig gondolom drága, és így felesleges is.

Nem vagyok letörve, azon már hajnalban túltettem magam, és szerencsére van annyi tapasztalatom is, hogy nem hiszem hogy erősödne, hisz 4 nap telt el a 2 teszt között.

Majd legközelebb.

Csak úgy szerettem volna (persze tudom hogy még van időm...) a nevelési évet már úgy kezdeni, hogy legalább 6 hetes vagyok!!!!!!!!! :-((((((((((

3 hét múlva andrológus, addig remélem a szerelmecském elkezdi ezt a nyamvadt góckutatást -most épp megígérte.

Pusszancs kislányok, megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4885/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ilyen szép zebrás tesztet mindenkinek!

2013. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4886/9202 anonim ***** válasza:
57%
:)))))))))))))))) ez a zebra ez kész
2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4887/9202 anonim ***** válasza:
57%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Jajj lányok,ez az első olyan kérdés itt ahol nem tudtam türtőztetni magam....le is lettem pontozva :D Szánalom,és tényleg ilyenkor gondolkozom el hogy az ilyen nőkből lesznek "anyák",mi meg ezt érdemeljük.....

2013. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4888/9202 anonim ***** válasza:
Livi voltam,ja és én leszoktam azt még nem is újságoltam :))))
2013. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4889/9202 anonim ***** válasza:

Lívi, erre én is válaszoltam enyém a 28-as :)

Gratulálok hogy letetted. Amúgy az unokatesóm napi 3 szálat szívott a terhessége alatt, mert nem tudta letenni, oxigénhiányos a baba, a szervezetével is van valami mert nem akar hízni...most meg kesereg....

2013. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4890/9202 anonim ***** válasza:
Látod,és most meg azt irta valaki hogy irigy vagyok,hát bevallom IRIGY vagyok igen,az olyan nőkre mint ez is!!!Az olyan nőtársaimmal szemben mint mi vagyunk!Tőlem aztán nyugodtan megvesszőzhetnek érte :D Livi
2013. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!