Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4921/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem hat closti beszedve es hetfon asszem mar lehet akciozni de csak kedd este fogunk inkabb....meg hat akkor megyek is haza majd szabin vaok:-)A Dragam meg mar hetfon reggel visszamegy majd.Szoval par nap es johet a szex ezerrel :-D remelem nem jon meg neked Irszikem es megiscsak baba van....jo tudom...de azert en remenykedek meg veled kapcsolatban :-)nonek a tuszoim erzem :-))))
2013. jún. 28. 10:14
 4922/9202 A kérdező kommentje:
Evi :-( ne szomorkodj kerlek!Minden jo lesz hamarosan jon a baba fel a fejjel!<3
2013. jún. 28. 10:18
 4923/9202 anonim ***** válasza:
51%

Fel a fejjel Évi!!!


Irszike, hát azóta is nagy csend van a dologról. Azt tudom elképzelni (az én kis agyammal és az én forgatókönyvem szerint), hogy ha Istenke is úgy akarja, akkor szeptember 14-én kiderül, hogy sikerült a lombikom és babás vagyok, és akkor viszont minél hamarabb szeretném, ha összeházasodnánk. Akár tavaszi esküvő lehetne :)


DE ha nem jön össze a baba, akkor tuti elhúzza még 1-2 évig a vénlánykérést :)


Meli

2013. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4924/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megpróbálom pozitívan felfogni.Semmi venlanykeres nem lesz csak szép kismamas keres :)))

Irszi. Neked meg nem jött meg???:)

Évi

2013. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4925/9202 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg Irszi, nagyon lapítasz! Most mi van? Megjött? Mennyit késik? teszt?
2013. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4926/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislánykák!


Évi úgy de úgy sajnálom, hogy megjött neked, pedig annyira drukkoltam. DE kérlek ne kenődj el, össze fog jönni az biztos:)


Meli végig itt leszünk, és emlékezz majd, hogy most azt mondom együtt örülünk majd a pozitív tesztednek szeptemberben. Mert így lesz!!!


Kriszti olyan jó lassan lehet mindent beleadni a babagyártásba:))

Jó dolog ez a Closty:-)


Vica nem is baj, hogy most pihiztek kicsit, amíg regenerálódsz, mert túl sok izgalomban volt most részed, kell egy kis nyugi neked, hátha majd most fog összejönni, ha nem figyelsz annyira.


Irszi veled mizu? Ugye nem jött meg? Ma vagy holnapra nem várod ugye?


Kicciri Te hogy vagy?


Én csajok a 10. dpo-n vagyok elvileg 2-3-án kell NEM ! megjönnie. Nagyon fáj a mellem most, és a hasam is nagyon, olyan menzesz fájdalom, de más bajom nincs.

3-án tudjuk meg az eredményeinket egyébként, hogy inszem vagy esetleg más lehetőség a legjobb nekünk. Nagyon izgulok, bár titkon remélem összejött most:) ;)


puszi

2013. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4927/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok! Kicsit el vagyok maradva.......huzos ez a hetem.

Meli mind veled vagyunk! Naná, hogy babas leszel! LESZÜNK!

Olyan kíváncsi vagyok ki lesz a következő kismamink?

Évi sajnálom, h megjött és szomorú is vagyok miatta! Itt mindenki uuugy megérdemelné már a babocat ♡nagyon szép a kiscipo! Ügyes vagy!

Vica gratulálok a fogyashoz, ügyes vagy. Figyu totális kitisztultal es igy jonnie kell a babanak!A dokid meg aranyos.

Mindenkivel ilyen?

Gina csak így tovább , drága kismamink :-)

Kriszti most aztán kapd el apát! Újra lehet mindent beleadni! Talán néhány új póz ;-) Megy a drukk!

Lilla a paroddal mi a helyzet? Az eredmenyeid jók nem?

Irszi mi is a helyzet veled? Hogy vagy?

Nálam semmi extra. Kicsit fajdogal a hasam. Ebben a hónapban le vagyok nyugodva. Ja és nem szedem a terhes vitamint. Nem működik a metformin nal együtt. Képtelen vagyok fogyni. Mindig is tudtam, a vitaminok engem felfujnak, feldagasztanak. Úgyhogy ezt a döntést hoztam. Fogynom kell. Persze továbbra sem védekezünk.

Puszika!

2013. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4928/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla nagyon jo h.faj a cicid!!:-))az egy eros jel lehet legalabbis a dokim ha nem jon meg nekem mindig azt kerdezi h.faj-e a cicim :-) de ezt mar irtam is.:-)drukkolok!:-) Kiccirikem szamtalan kover no esik teherbe...nem tom rajtam is van sajna tulsuly...de mar voltam teljesen lefogyva is ennyi ev alatt miota nem szedek fogigatlot...akkor se estem teherbe.Ugyhogy ebben sem hiszek egyebkent.:-\ jo ,el is volt zarodva a petevezetom de ki tudja lehet h.csak az utobbi 2 evben zarodott el...meg mar lehet hogy most is el van ujra...nem lehet tudni de az tuti hogy ha jonni akar a baba akkor jon problemak ide vagy oda.De nyilvan azert vagyunk h.segitsuk az "utjat" felenk :-)

Irszikem mi a helyzeeeeeet???:-)))ugye nem jott meg?!

2013. jún. 29. 10:09
 4929/9202 anonim ***** válasza:

Irszi,Irszi furcsa vagy te nekem :))))))))))))))))))))

Merre jársz ??????Zebrásat kérünk :))

Évi

2013. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4930/9202 Kicciri ***** válasza:

Kriszti igazad van! Amikor találkoztunk Atival, sovanyabb voltam és akkor sem jött a baba :-/ szóval nincs olyan sok összefugges. Ha olyan dokihoz mész aki szűk látókörű meg hajlamos rafogni mindent a túlsúlyra!

Puszika!

2013. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!