Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4961/9202 anonim ***** válasza:
68%

Irszi!!!!!

Én is nyomkodtam:)))))))))))

Szilvi

2013. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4962/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-)))))))))))))))) Mikor?????????????? Lehet hogy ez a csengő a gólyánál :-D

Nem tudom a prolaktint, de olyan incifinci valami volt, épp hogy ott fénylett (itt-ott), hogy tuti nincs ilyen gond.

A hámlással igazad lehet Kriszti, azóta semmi. :-)

Tegnap hómező az LH teszt, ma mintha valami készülődne.

Remélem ugyanúgy lesz, és pénteken már szép erős lesz a csíkocskám! :-)

Majd kitalálom hogy mikortól Utrózok :-) Lahat hogy eleve 2-1-2-vel fogok indítani, ha szépen időben érek és repedek.:-)

Pusszancs! Irszi

2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4963/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

HElló Csajok!

Ha a mellbimbó csengő én is nyomom:-DDDDD

Hámlást még nem tapasztaltam soha,nahát mi lehet?

Krisztike gyűrjétek a lepedőt rendesen.:)

Voltunk ma a konzultáción.

Sajnos a leleteim nincsenek a kezemben, mert másolatot még nem kaptam róla, de a jó hír az, hogy rendben vagyunk.

A férjem spermája tuti, az én hormon sorom rendben, és ovum is volt az elmúlt ciklusban a 15.napon. A progim annyira jó volt, hogy tankönyv szerinti:-) Viszont a prolaktinom enyhén emelkedett.

Erre kaptam Bromocriptin-t, amiből felet kell este bevennem.

Az mondta a prof, hogy olyan jók az eredmények és az előzményeim is, hogy spontán teherbe kell esnem. Erre kaptam 3 hónapot, és ha nem sikerül, a 4-ben inszem.

Azt mondta, hogy pozi ovu teszt napján kell együtt lenni, és utána 2 nap múlva. Most nagyon figyelek majd.

De azért nem görcsölök, leszállok a témáról és várom a csodát.

Emelkedett prolaktin is okozhat mensi előtti barnázást? Nem tudjátok véletlenül Csajok?

Ja és persze ma megjött :-(((

Hát ez van, na mindegy.

Puszi

2013. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4964/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Lilla sajnalom h.megjott :-( de az eredmenyeitek szuperek es biztos sikerul inszem nelkul!Drukkolok!Szilvus hianyzik Lilikerol egy foto!Mar ugy latnam megint :-)) Olyan jo benne gyonyorkodni!:-)Irszikem kepzeld -meg Mindenki :-)- hogy hetvegen amikor Anyaekkal malnaztunk kint a kertben odajott a golya /azert A golya mert az a falu golya nalunk :-) / es ott repult a hazunk es a kertunk folott es korozott egyet es ment vissza a kisgolyakhoz :-D jaj ugy orultem!:-)))))Mondtuk egybol Anyaekkal mikor felkialtottam hogy "ott a golya" :-) hogy ez mar jo jel:-)) Ugyhogy ez volt.Nekem faj a cicim egyebkent par napja meg a petefszkeim....remelem hamarosan repedek :-) nyomatjuk a szexet kizarolag napi egyszer :-)Tesztek varakozo allasponton vannak es majd tesztelek-csak azert para hogy nehogy tenyleg majd nekem is halvany legyen mint mostanaban nektek mert megorulok :-\ :-* puszi Csajok legyetek rosszak es szexeljetek jo sokat!:-D
2013. júl. 4. 06:58
 4965/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém tessék:)

[link]

[link]

62 cm és 6200 gr a kisasszony:)Megkaptuk a 3 hónapos oltást is kedden és egy hangja nem volt,nem is sírt:)))

Szilvi

2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4966/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok:)

Balatonkenesén vagyok jelenleg a strandon de mindig olvaslak titeket hátha vkinek lesz mar pozitív tesztje :). Hajrá csajok.nekem most múlt el így mi is bealltunk a 2 napokra :)

Na és a gólya bizti jelentett mar vmit :)

Évi

2013. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4967/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kepzeljetek pont olvasom itt nagyba a parton azt a könyvet amit Vica küldött át :) kinyomtattam és megjelentek körülöttem anyukák a babajukkal :) az egyik túl van a fel éven :) éppen álldogál de olyan kis dücskő szépség :)a másik meg 2-3 hónapos csak :)

Amikor meglesz a kosbabank en is fogom hozni :)

Ti mit gondoltok???

Évi

2013. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4968/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi,még szép,én is viszem magammal mindenhova ha meglesz,hadd szokja ezeket a dolgokat :))) Alig várom.Jó nyaralást,puszi mindenkinek.Livi
2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4969/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lánykák :) bocs hogy ennyire nagyon ritkán jelletkezzek de izgalmas napok elé állok megint :) 2 napja KÉSIK!!!!! tüneteim szinte nincsenek is csak ma du. -tól mintha meg akrna jönni de az se úgy ezt most így nehéz leérni de remélem baba van :)))) már annyira magam előtt van hogy hogy nézz ki még ha csak egy kis málna szemecske is :) épp hétfőn néztem egész nap a baba fejlődése videókat :) puszi nektek

Pixi

2013. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4970/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi akkor egyformán gondolkozunk :)

Pixi. :) szurkolok :))))))

Évi

2013. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!