Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5001/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megy a drukk Livi :)

Meli

2013. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5002/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szuper Meli, remélem is hogy végre minden sikerülni fog!

Nagyon szorítok nektek, hogy végre jöhessen a közös kisbabátok a szerelmeddel!!!!!!!!!!

Csesztesd a lánykérés miatt, vagy legalább néha említsd meg, hogy mennyire várod......... Hidd el, ez kell nekik! :-)

Livi, 5. dpo, de irigyellek! Pedig tudom hogy olyan kro már minden bajom van :-)

Nem is merek már semmit kérdezni! :-) Jó lenne már egy pozitív teszt, egy igazi, ami után pár héttel van szívhang is...... :-/

Képzeljétek, a férjemet átküldtem a szemészetre! NA hová ment? A SEBÉSZETRE!!!!!!!!!!!!!!

Jó, mi? Közölte, hogy neki szerinte be van gyulladva az egyik ujjának az egyik izülete, azért ment oda!

Most elküldték laborba, reggel vihet pisit, aztán vérvétel.... Néznek hugysavat, meg hrc-t vagy mit, és abból -állítólag- meg lehet mondani, hogy van-e gyulladás a szervezetében. Jó vicc, az Andrológusunk szerint a krónikus gyulladást nem lehet megállapítani vérvételből.

Mondtam neki, hogy annyira örülök hogy megint van egy h...lye gyulladása, ennek így soha sem lesz vége..........:-(((((((((

Nem is tudom hogy örüljek-e.

Azt megígérte -kérdés hogy mi lesz belőle- hogy ennek a dokinak elmondja, hátha tud segíteni. Remélem tényleg elmondja, és remélem segít.... Irszi

2013. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5003/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszikém én nem érzek semmit,igaz nem is figyelem úgy magam mint 3-4 hónapja,mert most van a pihi,megyünk Bécsbe,5 napra,voltunk Adventkor és olyan jól éreztük magunkat hogy úgy döntöttünk hogy megnézzük nyáron is :)) Aztán pedig hazalátogatunk anyucimékhoz,500km-re laknak,ők szabolcsban,mi somogyban,úgyhogy nagy dolog mikor van időnk hazamenni!!annyira örülök,remélem már úgy megyünk hogy visszük a nagymamának a pozitiv tesztet :))Úgyhogy most kikapcsolódás lesz ezerrel és ha véletlenül mégsem visszük a pozi tesztet akkor szeptemberbe elkezdjük komolyan a vizsgálatokat :)))Na puszi lányok,izgulok mindenkiért! Livi
2013. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5004/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Régebben írtam,hogy csecsemő és gyerekápoló vagyok :) a gyerek belgyógyászaton voltam ma már...nem rossz a csajok rendesek csak a sok cukros...sok a teendő velük...még meg kell szoknom.

Úgy látom mindenki szépen halad:) úgy örülök.Szeretném ha már jönnének a pozi tesztek:)

Sajna m elkeseredtem,mert nem lett jó a TSH-m:( túl lett adagolva.Lement az értékem:((((Szerdán megyek a magán dokihoz és meglátjuk mit mondd.Lehet emiatt is szédültem annyira...

Így nem is hiszek abba hogy lesz hamarosan baba:(((

Ez van

Megyek pihizek,mert alig bírok fentlenni.

Évi

2013. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5005/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Helló Csajok!

Örülök, hogy jól vagytok.

Én ezer felé futottam az elmúlt napokban:-)

Nálam egyenlőre semmi, 7.cn., szedem ezt a Bromocriptint amit a prolaktinra kaptam, és igaz csak felet kell bevennem, de olyan rosszul vagyok tőle, hányinger, szédülés brr. Hozzá kell szokni állítólag, de hát a babáért mindent:-)

Én elhatároztam, hogy ebben a ciklusban terhes leszek.:-D

Irszi tök jó a 11. napi pozi ovuteszt, remélem tegnap gyűrtétek a lepedőt,-)

Nem lehet vérből megállapítani a krónikus gyulladást?

Ezt nem tudtam.

Krisztike tuti már babás vagy!!:-)

Meli örülök, hogy lassan lombik, és olyan jó, hogy végül rávetted magad:-)

Vica, Lívi ,Évi szép pozitív tesztet nektek is:-)))

Gina nagyon örülök, hogy jól vagy az anyóst meg sz....rd le!!:-)

puszi Nektek:-)

2013. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5006/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Csajok ezt nem rég írta egy lány, az egyik fórumba, ahová én is szoktam írni ritkábban.


"Sziasztok lányok! Nagyon régen nem jártam itt, azóta megjártam a hadak útját. Meddőségibe jártam, átjárhatósági, csomó vizsgálat, hormonkezelések, sikertelen inszemináció.....DE most 6 hetes kismama vagyok, a bükki füvesemebr babaváró csomagját kipróbálva. Látom a régiek közül vagytok még itt páran. Lujzika!!!Látom neked is sikerült, Realneko, mindjárt szülsz!

Nem szabad feladni, mert vannak CSODÁK!"

Én is gondolkodtam Gyuri bácsi teáján, most is az ő tisztító teáját iszom, de azt hiszem beszerzem a babaváró csomagot:-)

Szép napot még egyszer:)

2013. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5007/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Velem semmi különös, pihenőidőn vagyunk, nem is baj, mert néha még barnázgatok pont most volt egy hónapja hogy volt a vetélés, és úgylátszik még emlékszik rá a szervezetem, mert ez ilyen kis ügyes.

Viszont most eléggé fáj a bal petefészkem, lehet hogy ovum van? Ilyen a görbém

[link]


Meli drukkolok hogy sikeres legyen a lombikot! Igen lányok nem szabad feladni tényleg, én se adom fel, még ha néha úgy is gondolom egy két elkeseredett pillanatomba :) Mindenkinek megy a gólya!!!!


Puszi, Vica

2013. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5008/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nem volt még meg az ovulációd. Talán ma kéne együtt lennetek, mert szerintem ma lesz ovulációd. Ha holnapra felmegy a hőd kb.2 tizedet és fent is marad napokig, akkor elcsípheted az ovulációdat.


Feltétlenül legyetek együtt ma a párocskáddal vagy holnap reggel. De este jobb lenne, mert akkor éjszakára bent maradhatna az "alapanyag" :)


Tényleg számomra is hihetetlen, hogy várom a lombikot.

Mert 4 teljes hónapig kikészülve magamba diliztem, lelkiztem, nyalogattam sebeimet, és tabu téma volt otthon.


De esküszöm, ha én nem megyek el meglepi vérvételre az évfordulónkra, akkor mai napig tabu téma lenne a baba.


Ma viszont számtalanszor, szinte minden nap arról álmodozunk a szerelmemmel, hogy most biztosan sikerülni fog a lombik :)


Meli

2013. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5009/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Lilla, szuper hogy ezt bemásoltad, köszi! :-)

Látod Meli, nekünk kell a kezünkbe venni a dolgokat, a fiúk olyan mulyák......

Évi, ez durva, itt vidéken egy gyerekosztály van, aztán smafu! Én bírnám a gyerek belt is, én azt szerettem, ha van felelősség, imádok szurit adni (mert később ettől gyógyulnak meg / áll be normálisra az állapotuk), és lehet hogy hü...én hangzik, de én szerettem fejvénát is szúrni, mert az aztán a felelősségteljes dolog! Úgy, hogy ne igazán fájjon... Nem semmi! :-)

Megszokod; én azt hittem felnőtt osztályra tesznek át, mert az nagy szívás lenne.... de ez így nem is olyan vészes!

Mondjuk mi értelme van a forgásnak; nem tudom....

Természetesen elszámoltam, ma van a 11. ciklusnapom! De a tényeken nem változtat, tegnap 3 ovutesztem is szinte pozitív volt, úgyhogy akcióztunk! :-)

A drága férjem reggel pisilt, majd eszébe jutott hogy mennie kell laborba..........

Elrakattam vele a 2. pisit, és megkérdezte reggel, nem kell a reggeli első ehhez; de jó! :-)

Holnap van eredmény, és beszél is ÁLLÍTÓLAG a dokival....

A hasam fájdogál, szerintem még egyben van a kis tüszőm:-)

Holnap kell elkezdenem a krémet is kenni....

Puszi! Babásodjunk!!!!!!!!!!!!!!!!

Szépen legyen mindenki terhes ebben a hónapban, jó? :-))))))))))) Irszi

2013. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5010/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nálunk most nem oszt nem szoroz az ovu, mert pihenőidő van őszig. CSak azért érdekel hogy tudjam mikorra számítsak hogy megjön. Kicsit barnázgatok még, sajnos a szervezetemnek idő kell míg helyreáll...Úgyhogy nálam most nincs hajrá :)


Vica

2013. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!